Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1101
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás

nem tudom eljut-e az illetohoz valaha, de ez uton is koszonom annak a szombathelyi bringaboltosnak a segitseget, aki julius 1-en delben, minden mast felreteve 1 ora alatt uj kereket fuzott nekem a outi szettepkedett elsoje helyett, es igy folytathattuk az utunkat.
tenx!

Átadjuk!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1102
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
lehetek veled is-csak akkor mi nyerünk..! mert harcosnak születtem.. nem tehetek róla...vazze még az eget is lefestem annyit fogok darálni-csak jó puskáink legyenek, mert egyszer egy csapat ellen kiáltunk, de félelmetesen kikaptunk mert az õ puskik prcízósok, és kb 3xaddig vittek el mint a mieink, és 100m-rõl fejbe lõtt-mi meg 20-ról a lába elé lõttünk..szóval ha Maul papája házi-werkmûhely túrbózott puskájával jön nekünk végünk..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1103
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás

Persze hogy lehet. Végülis õgy van, hogy az épületben vannak a védõk, kintrõl, meg jönnek a támadók. De az is nagy terület, szóval lehet csak kint játszani. Én benne vagyok, de oda csak kocsival lehet eljutni..


vazze tiszta CS!!Qva jó lesz végre egyszer legyõzhetem Mcclanet!
Ha valakinek kell gázálarc, meg bimbi akkor van, sõt vegyvédelmi cumóm is van.csak ahoz még kéne venni valami ködgránátot....!
meg viszek pukkancsokat-meg ilyesmiket-qva jó lesz..:)
Kommanós nadrág ugye elõny?!arcfesték kell valakinek??Boci neked ajánlom..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1104
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
yovan, akkro megyek én is, engem is biztosra vehettek
azt nem tudom, hogy nekem mennyi lõszer kell...


szvsz legyen azé' tartalék
Come on! It's on

Korn

#1105
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Boci! Gyere csak, persze!
Maul! Részemrôl rendben van, a többiek részérôl is, de egyenlôre még csak velem együtt 3-an vagyunk akik biztosan jönnek.

#1106
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
én is mehetek?
lövöldözni?
viszek flóbertet meg nyilat, meg nyilpisztolyt :)

nah komolyra fordítva engem is érdekelne a pént ball.

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1107
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van. Beszéltem a faszival, akkor megyünk kétvölgyi pályára, de fejenként be kell fizetni 1000 FT elõleget. Mindig így szokott lenni. Ezt majd én elintézem. Meg akkor mennyi lõszert vegyek plusszba? Mert azért az épületes pályák darálósak, és bõven fogíy a golyó. Szerintem veszek 2 dobozt, az 4000 darab, és akkor fejenként lesz mindenkinek 700 darabja. összesen.

Vagy kinek mennyi kell?

#1108
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Úgyis inkább autóval szerettem volna menni...
Legalább kényelmesen tudunk vinni mindenféle cuccot, kaját stb.
Ha 5-en ülunk 1 autóba akkor szerintem olcsóbb mint a vonat.

#1109
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Persze hogy lehet. Végülis õgy van, hogy az épületben vannak a védõk, kintrõl, meg jönnek a támadók. De az is nagy terület, szóval lehet csak kint játszani. Én benne vagyok, de oda csak kocsival lehet eljutni..

#1110
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Gondolom az épület körül az erdôt is lehet használni...

#1111
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
épület legyen
Come on! It's on

Korn

#1112
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van, nem kell félni, megleszünk. Nah igen háromszáz lõszert adnak, rosszul mondtam.
De az árat az levitték 4500-ra. Nah akkor hozatok két doboz lõszert(4000 darab), aztán eldaráljuk...

#1113
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Nekem így elsõre az épületes szimpibb!
A weboldalukon az van, hogy 300 skulót kapunk + ruha stb. 4-6 órára 4800 Ft-ért, de persze nem akarok elveszni a részletekben.
Nekem jó a fejenként 500 lõszer.
A többiek nevében - mint már írtam is - majd csak jövõ hét elsõ felében tudok konkrétat mondani, de azért sürgetem õket!

#1114
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jó hát nem kell pon karácsonyi kész lennie a pici berri maj várni fog.

#1115
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Tudjuk, hogy nem azért írtad. Már voltál egyszer 500-nál, 1000-nél, és mindig így volt. Meg most a Biczó csinálja azt, hogy minden szót külön hozzászólásba ír. Maul, azért ne csak a legtökéletesebb felvételeket rakd be, mert akkor soha nem lesz meg a kívánt mennyiség. Van valami kitûzött cél, hogy kb. mennyit akarsz, hogy milyen hosszú legyen a film? Mert szerintem karácsonyra nem lesz ebbõl semmi. McClane, akkor holnap megnézem, aztán majd meglátjuk, hogy mi a helyzet sisakügyben, hogy rendelni kell-e vagy mi.

#1116
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
. :D


. :D 1500 :D


. :D

#1117
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jah, de:D

#1118
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah most félreértés ne essék, nem azért írtam ám ennyi részletbe, hogy meg legyen az 1500 hozzászólásom!! :D

#1119
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah beszéltem a faszival, van idõpont október egyre, csak akkor el kellene dönteni, hogy melyik pályára menjünk.

A hozott lõszer meg úgy van, hogy a pályán az alapocsmagot meg kell venni, ebben bent van a fegyverhasználat, a ruha, a pályadíj, meg 150 darab lõszer. ez kerül 4500 ba, és ha majd ezt ellõtük, akkor utána nyomhatjuk saját lõszerrel.

De akkor mennyi kell még plusszba fejenként? Mert szerintem olyan 300 darab lenne optimális. Jó minõségû lõszert 5ft/darabért tudok hozni.

És akkor fejenként 6-ból jönne ki. Szerintem ez kedvezõ, és akkor 450 lõszerrel olyan 7-8 órát simán tudunk játszani.

Nah ez így jó??

#1120
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
De akkor melyik pályára akarunk menni? Mert a kétvölgyi pálya, az épületes, a rátóti, meg kintiilyen palákos. Szerintem a rátóta az krva jó, de mehetünk az épületesre is...