Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1061
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
zsíR! végre tudok netelni!

méghozzá 2Mb/s vezeték nélkül :D

#1062
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Mellénynek mit is kell rendelní????én rendelek neki-de mit is??! mert bukója az van nem??
Mcclane igen létezik az AVP2!!!Öcsémnek megvan a mennyei királyság-beszélj vele!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1063
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Maul és akkor vissza küldöd a pici-norcod?????
valaki tudja hogy ténylegesen lehet-e kapni big-hitet de csak vázat??!mert a honlapból az derûl ki hogy nem lehet csak vázként kapni?ez szerintetek lehetséges?
mikor lesz építés???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1064
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
:D
Maul! Válaszoltak Norcoék?

Edit:Biczaj! Én is úgy tudom hogy Specko nem nagyon dolgozik csak összeszerelt bringákkal. Bár ez elég hülyeség...

#1065
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
jó van gyerekek-látom a hangulat ép -mint mikor Mcclane szendvicsét csinálltuk..:)!!!

Tényleg akjkor mikor is lesz ez a lövöldözõs buli?mert már nagyoon várom-még új gyakorlót is szerzek addigra-ami jobban rejt-mert a mostani nem túl kaméleon..
egyébként ilyenben semmivel nem leszek jobb-mint bárki-mert az hogy valaki jól lõ-az itt nem jön annyira elõ...de majd meglátjuk... csinállhatunk flag-es harcot is.. mert akkor nem csak épületben kell háborognunk.. mivel megyünk majd?? mert ha kocsival-akkor viszek sok extrát..már régóta gyûjtögetek-most elszórhatom.....:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1066
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
eccerûen megkértelek, most mi a f@szé' nem tucc ennyit segíteni?
nem lehecc ennyire lusta vazz
Come on! It's on

Korn

#1067
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát bazdmeg McClane! Miért nem akarod regisztálni magadat?

Nekem is ugyanúgy be kell mennem a bankba beraknia pénzt, meg minden...

Nem hiszem el, hogy nem bírod megcsinálni...

#1068
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul eccerûen nem akarom beregisztrálni magam, adok lóvét, jó? oldjuk má' meg, Giro bukót szeretnék

Cornel mikorra lesz földmunkagép elõreláthatólag? csak mert elõtte meg kell terveznünk a pályát

Maul nemsokára itt az október, és mehetünk a Dachsteinre :D
remélem jössz szívem

Hulp neked télleg megvan az Alien vs Predator2?
Come on! It's on

Korn

#1069
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
na haliho emberek!
nincsen net egyelõre az albiban szóval már teljesen elõjöttek az elvonási tünetek! :(
de remélem holnaptól be tudom üzemelni a wlant és akkor a suli aulájában tudok függeni :D

kérdésekre válaszolva sorban:
Pest szar.. büdös koszos zajos stb. nyóckerben lakom.. :)
suli meg ugy nézem nem lesz egy leányálom de majd valahogy megpróbálom azér abszolválni.

Trueman, a képen nem egészen látni hogy mennyi hely van a láncvilla meg a gumi között, de reménykedem hogy mivel nem bütykös gumim van talán jo lenne.
másrészt még semmi hír a bringáról. jövõ hét végén talán lesz idõm utánaérdeklõdni.

Kornél: a vinyó 160gigás és még megvan, nem járt szervizben. tervezem, hogy beviszem valahova, hátha meg tudják csinálni nem 300ezerér hanem olcsóbér és akkor viszontláthatom az adataim. ha reménytelen akkor meg sztem kicserélik gariban mer még van rá 2és fél év jótállás.
miért kérded amugy?

NWD6 vetítésre én is mennék sztem.

nah legyetek jók!
17.10kor megyek vissza... :\

üdv!
Matt

#1070
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Olvass a Krankedzone-os fórumba is! Akkor megérted.

#1071
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

na innen olvastam a maul...


Ez most mit akar jelenteni? Vagy csak én nem értem?

#1072
gegeeee

gegeeee

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
na innen olvastam a maul...

#1073
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát bazze jah...

Van három darab három méteres elem ott, amit én csináltam. Az egyikbõl ugrató készült, a másik kettõbõl meg az utátugrás van megcsinálva...

De azt még anno a csinger vitte el oda... És persze õ lett sztárolva érte....

#1074
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Miért ott is van olyan elem, amit még te csináltál? Szerintem most már simán nyithatnál egy boltot, ahol NS elemeket árulsz, esetleg teljes pályák felépítését is vállalod. :D

#1075
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ja, hát végüülis, most ez az egy hónap kiesés nem jelent semmi, mert ez az átmeneti idõ a legszarabb... Na majd jön a hó:)


Akkor a DH pálya aljából küldhetik vissza az elemeket nekem....

#1076
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
De azért még mindig jobb, hogy most vetted észre, mert most már úgysem lehet olyan sokat tekerni, mert eléggé szar az idõ. Tegnap voltunk Kõszegen, tekertünk egy jót. Vagyis inkább feltoltuk az Írottkõre, aztán lezúztunk. Az egyik boltban mondta egy csávó, hogy használjuk ki a lehetõségeket, amíg lehet, mert asszem október végéig le kell bontani az összes épített részt a DH-pálya aljáról. Valami határozat van róla. Bennünket ez annyira mondjuk nem érint, mert úgysem használtuk azokat a részeket.

#1077
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul, jól csapjad õket fejbe!

õ..MaTT, nincsen meg a szar 120g-s vinyód? :lick:

#1078
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Ez nem jó hír Maul. Akárhogyis, ez legalább egy hónap bringanélküliséget jelent,nem?
Biczóról. Akkor már ezt is tudom:) Lehet hogy tényleg nem egy csapatba kéne tennetek õt és McClanet, levezetnék egymáson dühüket, és jó ideig nyugi lenne:)
Hogy mikor megyünk szhelyre? Passzolok. Lehet hogy ezzel már elkéstünk, mert itt már elég retek idõ van.
Tegnap voltam Müller P. Sziámi koncerten:D

#1079
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát ha küldöm, akkor csak a vázat fogom, de lehet az is, hogy leviszem az egészet, attõl függ, hogy mit mondanak...

#1080
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ja, hát ebben igazad van. Csak a vázat küldöd vissza, vagy összerakod, aztán az egészet?