Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#3941
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
10e Ft/fõ az utazás, legalább is ahogy én számoltam, és az 2 fõ/autóval néztem.Küldök netcímet mindenkinek priviben. Ez közvetlenül Leogang mellett van, de kicsit magasabban, szóval lehet, hogy este majd fel kell ide mászni, de sajna nem sikerült megállapítanom pontosan hol van, de közelebb, mint az elõzõ volt. Talán 1500-1600 m-re van a felvonótól.

#3942
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul a kamera mégsem kell, de azé' köszi :)
jah ugrató kicsi lett, de így is ketten a Biczóval másfél órán keresztûl lapátoltu ka havat...ha többen lettünk volna, akkro talán nagyobb is lehetett volna....bár az íve akkor még egész jónak tûnt, lehet hogy amióta megépítettük, kicsit "átalakult"....
haverok indulnak azon a versenyen, amit mondtál, én viszont nem (mivel múlt vasárnap volt a lábamon elõször deszka, sí pedig még nem is volt)
Maul szuper lenne, ha nyáron tudnál velünk jönni Ausztriába, szedd össze a pénzt

Hulp amit most legutoljára néztél szállás, az milyen messze van a felvonóktól?
ha lehet, küldjél róla fotót, még is tudjuk, hogy mire számítsunk :)
a kb 73 ropiban az utazást hogyan számoltad?
két kocsival? bár ha hárommal megyünk, és lesz elegendõ ember, akkor is ugyanannyi, nem? :)

Trueman én nem vagyok híve a használt cuccoknak, nem nagyon bízom bennük....ezért nem is nagyon veszek használtat
Come on! It's on

Korn

#3943
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Na, akkor most megkérdezek egy másik helyet, az 14 EUR/fõ reggelivel, úgy a teljes ktg. kb. 73e Ft lenne fejenként, amiben a szállás, utazás és felvonó (5 napra) van benne. Ha esetleg valamit kihagytam, szóljatok, a kaja direkt nincs benne, azt itthonról is simán tudunk vinni, meg mindenki számoljon annyit amennyit meg kíván enni. :D

#3944
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát sajna ezt a szállást elbuktuk. Már lefoglalták arra az idõszakra. Viszont ugyanebben a házban lenne 3 db kétágyas szoba viszont az sajnos kétszer ennyibe kerül, vagyis 18,10 EUR/fõ/éjszaka. Igaz ebben már benne van a reggeli is (svédasztalos). Szerintem ez viszont már egy kicsit drága, inkább keresek máshol, mert 15 EUR körül több is van. Viszont így már az összköltség olyan 100 körül fog alakulni, de majd utánaszámolok. A biztosítást ki lehet venni az összköltségbõl, mivel az ingyenesen is megoldható, csak ki kell tölteni valami ûrlapot, és akkor a TB fizet mindent. Mûködik is a dolog, mert beszéltem a Koczka nénivel, és õ mondta, hogy nekik már sajnos igénybe is kellett venniük, és minden további nélkül mûködött. Tesómnak is ilyen biztosítása van, szóval ezzel nem lesz probléma.
Szóval akkor most írok egy másik helyre, talán ott lesz még hely, az 13 EUR/fõ lenne.

#3945
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
http://www.bikemag.h.../t_rk_p1?full=1
http://www.bikemag.h.../t_rk_p2?full=1
www.reiseplanung.de/index.jsp - útvonaltervezõ

remélem segít

#3946
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Figyeljetek!
Találtam egy osztrák oldalt, ahol mindössze 119 euroért lehet kapni Giro MadMax II-t! Volt még egy-két cég, ahol ennyiért volt, de szerintem ez a laegmegbízhatóbb!
Namármost, csak azt nem tudom kideríteni, hogy hol van ez a város, mert egyik térképen sem találtam meg! Lécci segítsetek!
Mert látatlanban semmiképp sem akarom megvenni!
ez a cím:

http://www.cycleshop...products_id/874



Hát Trueman, én sajnos nem tudok segíteni neked ebben a teló témában!

#3947
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Udv!
Megneztem a northshore epitos kepeket. Nem csodalom hogy mindenki oda jar ;) Jo nagy melo.
Es lenne meg egy kerdesem. Vettetek mar valaha telot haszaltan? koszi.bye

#3948
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ennek nagyon örülök, akkor már csak egy autóval rendelkezõ emberkét kell szerezni.

#3949
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp, nagyon valószínû, higy én is megyek, mert már itthon leszek akkor, úgy néz ki,!
A pénzt meg megoldom!

#3950
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Most küldtem el egy ajánlatkérést a szállással kapcsolatban, ha megküldik a választ és jó az ajánlat, akkor lefoglalom 6 fõre.

#3951
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Fent vannak a képek a Krankedzone-on!

Szombaton McClane, indultok a szombathelyi amatõr versenyen is, mert ott lesz!

#3952
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah!
Most jöttünk meg a Kornéllal, tekerni voltunk! Hát az emlékmûnél az útátugrás nem jó, mert túl pici az ugrató, meg az íve sem valami jó!
Mondjuk ennek ellenére, a Kornél megpróbálta átutgrani, de..... :) nem jött össze!

Viszont a papayanal lévõ ugrató az nagyon király!! Elvileg ugye ívbõl ívre kellene ugrani, aztán az elején mi is úgy mentünk, de aztán felmetünk a domb tetejére, és onnan indultunk, és az egész leérkezõt túlugrottukkb 2 méterrel! Nagyon jó volt!!!! Mondjuk estem is szép nagyokat:D


McClane, nem tudok menni a hétvégén, mert megyek Gyõrbe, de ha kell kamera, akkor szólj és odaadhatom!

#3953
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Biczó tudsz akkor szombaton kamerázni? de ahhoz kamera is kellene...
te is síelsz vagy snowboardozol velünk?

Maul te nem jössz?
Come on! It's on

Korn

#3954
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hulp szerintem foglald le nyugodtan!JA és tegnap felhívott az e-bike os fickó hogy hogyan merészeltem visszaküldeni amit rendeltem!!?? Aztán kiderült hogy nagyoon is õk hibáztak, és nem a szállító,,,, mert az én csomgomra nem írtak egyedül telefonszámot....!
Rendes volt a srác nagyoon, és mondtam hogy ez nem vette el a kedvem,,,, ja meg is dícsértem a weblapot,,:)tényleg rendesek voltak
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3955
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Akkor ezek szerint jó lett az ugrató? Szerintetek át lehet ugrani cc10m kell hozzá....
Csak egy picit lapos az érkezõ...!

Mcclane ha szombaton kell menni akkor szívesen elmegyek, és persze fizetek...
Kornél csinálljatok sok sok képet, mert meg akarom nézni:):):)!
Azt azért majd nézzétek meg, ha nagyoon gyorsan mentek neki, nem süllyedtek-e meg!!!!?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3956
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Ok Kornél, akkor viszek fényképezõt, meg szerintem kamerát is!
Akkor fél 2 emlékmû!


Hulp, nem voltam hétfõn fallabdázni, de ma felmegyek, és megkérdezem!

#3957
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Maul, akkor foglaltál fallabda-pálylát?

#3958
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hát, ebben a hidegben inkább kedv kell a dologhoz...:))

Azé köszi Matt!! :)

#3959
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
ha meg nem akkor is látványos lesz :P
szal mindenképp vigyetek fotómasint :) najo nem gonoszkodok!
soksikert! ;)

#3960
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Királyság, mondjuk fél2 emlékmûnél? :)

Szerintem ott érdemes kezdeni, de hozz fényképezõt, mert ha összejön, jó lesz!!