Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3981
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, nekem ingyen van, szóval azt nem kell megkérdezned. Majd az én nevemre bérelünk pályát, és akkor nem kell fizetni. Szóval 7 után bármikor foglalhatsz.

#3982
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, én hétfõn délelõttönként járok, majd akkor megkérdezem, hogy mikor van idõpontok, meg hogy mennyibe kerül, aztán akkor megbeszéljük!

Kornél, akkor a holnap az fasza!

Most hívott a McClane, hogy a biczóval voltak kint. és megépítették az útátugrást!
Majd esate még kimegyünk a biczóval, aztán akkor holnapra már használható is lesz!

#3983
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Vasárnap 2kor emlékmû!! Mindenki akkor jöjjön!!

#3984
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

X-bike hírdet egy 2005ös marzocchi 66vf -t, 150mm és bolti ára 210ezer, õ csak 137ezer adja!! Ha nem vetted meg a boxxert,akkor ezt vedd meg, szerintem sokkal többet ér!!!!!!!!!!!!!

#3985
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Sajnos én délután nem érek rá, max este, meg délelött. Biczó, ha megyünk reggel tekerni,akkor rádszólunk, de szerintem mi max délig leszünk, úgyhogy nem tudom összejön e a találkozó..:(
Este nem tudom akkor mi legyen, vasárnap reggel nem ér rá valaki? Akkor építhetünk, aztán ugratunk. Más ötletem nincs sajnos.

#3986
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Jóvan Maul, én szívesen mennék, mond meg mikor jó, nekem 7 elõtt egyik nap sem igazán jó (kivéve ugye a hétvége), mert legkorábban fél 5-kor érek haza, megkajálok, és annak még ülepednie is kell.

#3987
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, akkor holnap este kimegyünk, az emlékmûhöz utatátugrani?

#3988
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
szerintem délután kellene menni építeni, este télleg gáz lehet....
na de ki fogja az útátugrást megcsinálni? (mármint átugrani) én cc-s ként nem valószínû :( pedig tök jóó lehet
viszek valami mini lapátot a táskámban....
a netet nem tudom most megnézni hétfõig, de felhívhatnátok, bár eddig sem hívtatok telefonon, na mind1 :)
szal tekerésben és építésben is benn vagyok, csak helyszínt és idõpontot mondjatok, illetve hívjon fel valaki pleaseee
Come on! It's on

Korn

#3989
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, nem járunk el fallabdázni? CSak mert,te is mondta, hogy jártál a munkatársaddal, meg én is elkezdtem az utóbbi idõbe újra járni! Na?

#3990
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hulp szerinted ezek este még szállítanak?Mert eddig senki nem jött!De talán még befut valaki a kormcsapággyal..:(
Holnap megyek haza, és 11tõlotthon vagyok utánna mehetünk tekerni...Márt ha ráér valaki,,, ha tudtok szóljatok majd!!! Ha nem máshogy tervezem és elmegyek tekerni egyedül...köszi!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3991
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

Mér nem jött össze koma? Szentem beszélj Kislusttal, kérd, hogy egy félreesõ kapualjban mutassa meg az övét, és akkor zúzd le. Vagy hasonló.


vááááá!!

Mi ez kérem!!! Aza szerencsém, hogy unatkozom itt a melóhelyen, és kínomban már mindent elolvasok...erre tessék, hátbatámadnak..:)

nemadomodaésmegsemmutatomsenkinek...:tongue:

:)
Van állásom...:bananadan

#3992
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Mcclane,Boci mi nem megyünk ki du-n is? a városba, és este visszatérünk-szerintem nem rombolják szét..hiszen egy marék havon nincs mit szétrombolni..


Hulp lefoglalod akkor???foglald le!!! Wtb gríízgárdot vettem vagy mi a jó fene neve van...elvileg ma hozzák!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3993
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi.. na fasa... én 11-5ig érek rá. nappal lehetne tekerni, meg építeni mert ha megfagy-akkor te nem építesz!!!!és 8után megint szabad a pálya... szal 5-8ig n nem érek rá..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3994
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Én reggel nem érek rá, mert szlkesfehérváron vagyok az úszóversenyen, de kb oylan 6 fele érünk haza, aztán akkor utûána ok! Az esti dolog akkor felõlem mehet!
DE akkor ponotsan mikor és hol?

#3995
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Én megyek! Lehetne építeni is, de szerintem azt délután vagyí este kellene, mert reggel tuti ezer ember lesz ott, és nem lehet semmit sem csinálni, ha meg lehet, délután szétszedik..:( Este lehetne egy jó kis bulit rendezni, mondjuk 9kor!!

Bocc,reggel én megyek!!!

#3996
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mehetnénk.....de építeni is kellene az Emlékmûnél...
Biczó atr írta,. hogy kb 11-tõl jó lenne neki...akkor?
Come on! It's on

Korn

#3997
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Szombathelyi huligánok!

ki jön holnap délelõtt cangázni?

Maul? Biczó? Kornél? Mcclane

írjatok emílt nekem!!!
tamas.kovacs@apport.hu
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#3998
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
szija Sala vagyok:-)
nálamvan a pedál...
mikor jössz fel a fõfaluba? reggel öcsivel kocsival megyünk be, de viszünk bicót, és valszeg estig megyünk a városban csapatni... utána kocsiba bee ablakot lee.. de nem ez a lényeg.
na szal kb estig pesten fogunk mászlálni, kéne egy idõpont, telefon, stb...
na szal írjá'

#3999
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Aham
meglássuk
Mondjuk akkor már inkább Misihez megyek ki akciósba
Lesz nála valami olyasmi , hogy 2 hét, 1 hetet fizetsz 1 hetet meg ingyé cserébe pályát kell építeni.
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#4000
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ha jól tudom, vékony egynyomsávos pálya.
http://cms.bikeworld...RLD&PageID=1538
Olyan mint a linken a legalsó kép, csak itt éppen a DH pálya része.
Ezzel az óccsó szállással 70 körül ki lehetne hozni, de 100-nál semmiképpen sem lenne drágább, legalább is senki nem szeretné.