Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3921
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hogy lehet már egy láncbontót eltörni? Nem tudom Maul mikor lesz kész a bicaj, mihelyst megküldik a cuccokat, én már szerelem is össze, de egyelõre nem jelentkeznek. Kénytelen vagyok kivárni, mert sajna ennyiért nem kapom meg máshol, az osztrák honlapon meg nincs fék. Ami volt nekik raktáron, azt nekem is két napon belül hozták.

#3922
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Ok Maul, akkor Bocitól lenyúlom..:)

A gazember,nem adta vissza? :)) Ehh...

#3923
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Én hétvégén nem vagyok itthon, mert megyek Gyõre!

Kornél, a lûncbontóm nincs nálam, mert a multkor, amikor odaadtam bocinak, akkor eltörte, de vissza nem adta, szóval nála keresd!
A videót most nem tudom digizni, majd csak kb 3 hét múlva, mert én is majd akkor tartok egy nagy digizést!


Hulp, bicikli mikor lesz már kész??

#3924
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
látom Biczó drága arany barátom, ráérsz :D
na ha nem lesz baj szombaton, akkor vasárnap kellene menni egyet a városba...
számomra meg más a hallgathatatlan zene :)
Come on! It's on

Korn

#3925
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Kérlek
Mcclane csak ne
Korn-t!!!!köszi:)ezt csak úgy mondtam, célzólagosan arra képességedre hogy szereted a hallgathatatlan zenét hallgatni pl:POP-KORN,, és zenei világod formálása céljából inzúltáltalak,,remélem érted??:):)ez most abból jutott eszembe hogy az van oda írva vagyon ,isa alád hogy KORN..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3926
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Én is úgy állok mint Mcclane, szóljatok légyszí ha lesz valami,, Mault biztos hívni fogom tekerni, meg bocit....
Kornél mostanában nem is látni...Boci meg nem ír....de majd tavasszal kibújik a a a barlangjából..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3927
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
én vasárnap ráérnék egy kis tekerésre, hívjatok fel, mert netet nem tudok nézni...
Come on! It's on

Korn

#3928
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Maul,mölcsön tudod majd adni a láncbontódat pár napra jövõ héten? Nagykarbantartást csinálok a Mongoose-on,és ki akarom mosni a láncot,csak hiltiszeggel nem akarok nekiesni.

Biczó,és sajnos melózok,úgyhogy nem tudok menni,de szerintem Mault el tudod csábítani..:) Jah,és Bocika is biztos menne szombat reggel, de akkor jó nektek? Hívjátok fel, szegény olyan ritkán néz ide...:(

Hulp, ebike ilyen..Nekem is 1hónap volt a chainanimals,pont lemondtam,megrendeltem máshol,mire 2nap múlva minden szó nélkül csöngettek, hogy itt van. Még jó, hogy a Hocsa addig nem tudott szerezni,mert akkor most 2 lenne belõle...:lick:
Maul,majd a videókat be tudod digizni? Azért kiváncsi vagyok,de valami fazsa minõséget plíz, nem lesz sok, mert rövidek!
Thnx

#3929
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
SZVSZ belefér..

7végére terveztek valami tekerést?bárki ,bárhova , bármi,,jó lenne...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3930
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
20 eur szvsz még belefér...
Come on! It's on

Korn

#3931
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát sajna nem igazán tudom mikor lesznek meg az alkatrészek, mert még nem írtak az ebike-ról. Most arra várok, hogy behozzák az országba a Shimamo alkatrészeket, illetve az ebike kapjon belõlük.
Hát szerintem olyan szállást nehéz lenne találni, ami nagyon szar, szóval szerintem eddig mindegyik nagyon szép volt, csak ezek már kicsit drágábbak. Mennyi az a max. ameddig elmehetek az árat tekintve? 20 EUR/fõ/éjszaka? a 73 e Ft az kb 15EUR-s árral jött ki.

#3932
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
oké, megpróbálok a felfeélktõl nem félni...
apropó Biczó, a kesztyûd nálam maadt a múltkori építés után...
szombatra nem kell kamera, mi kora reggel indulunk, mert haverok indulnak a versenyen

Hulp kár, hogy a Vidám nem jön, kinek kellene szólni, aki tudna kocsit hozni? javaslat?
jah, nyugodtan kérj ajánlatot több helyrõl is, aaztán ami bejön, azt foglald le...max ha nekünk nem tetszik, majd megverünk :D :D
idõponton pedig ne változtassunk, mert a szabimat már beírtam fixre
Hulp mi van most a bringáddal, megvannak az alkatrészek?

Maul léccives a léceket tedd be valami fedett helyre, ha már megvettük õket, ne menjenek tönkre
Come on! It's on

Korn

#3933
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na, most elküldtem 3 helyre, talán válaszolnak jó gyorsan.

#3934
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Hat ez az hogy en nem tudnam kiszurni. Egyebkent en is felek a second hand dolgoktol. Ha majd veszek igy barmits, az valoszinu telo lesz. Bar szerintem az lehet az egyik legveszelyesebb...Es teloknal mit kell nezni? Kotyog-e?Mert azert sokan hasznaljak a cc telokat allatkodni is..

#3935
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Asszem azt csinálom, hogy több helyrõl is kérek ajánlatot, mert a mostanira még nem válaszoltak, aztán lehet, hogy máshol van olcsóért. Szerintem az összes szállás szép, szóval tök mindegy hova foglalunk, szar nem lesz. Viszont a Vidám majdnem biztos hogy nem jön, szóval kellene egy hatodik ember kocsival.

#3936
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Üdv!

Szerintem is igaza van Bicónak,mert mindenen látszik a használat nyoma, szal ha értesz hozzá, akkor kiszúród a rizikós dolgokat. Trueman,Mit akarsz venni?

#3937
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Trueman szerintem nem minden használt cucctól kell félni!!! szóval megfelelõ körültekintés mellett nyugodtan vehetsz!!!!! Persze nem mindegy kitõl,milyet, mennyiért...szerintem a kitõl-ön van a hangsúúúly,,nekem volt olyan alkatrészem amit alig használtam és úgy is csak fillérért tudtam eladni , mert feleslegessé vált..szerintem érdemes ...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3938
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Ja Mcclane csodálkoznék-ha neked aggódni kellene a felfelék miatt!!!!!!!!????
Mcclane te csak ne aggódj a felfelék miatt!!!
Mcclane ne aggódj a felfelék miatt!!!!:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3939
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,, na végre van egy kis idõm....írni meg kajálni, így most írás közben reggelizek egyet...jobb késõn mint soha alapon...

Mcclane kellek akkor?ha igen mikor?ha mennék síelnék-persze!!vagyis próbálkoznék!!!
De csak szombaton du-n tudnék menni..
Hulp az én gondolatom egyezik a tiéddel, vagyis tõlem ne várj megerõstést-ha jónak ítéled akkor jó és kész, !!!!Biztos szuper a szálllás,, ha van 4fal,tetõ, és talapzat, meg bicaj akkor már jó
10 ropin már nem múllik semmi, csak 200 túró-rudi...:)legfeljebb nem eszek 200 túrórudit:)szóval nekem jó-az idõponton is tudok tólni pluszban egy két napot(késöbb kezdve, késöbb ér véget alapon)....
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3940
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
tetszik a szállás, megnéztem a szobákat is, szvsz szuper....
mondjuk jó lenne tudni, hogy mennyit kell mászni....bár engem nem nagyon zavar...Hulp felõlem foglalhatod :)
Come on! It's on

Korn