Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3901
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, most írta a Norcos csávó!
Aztán hívott minket, hogy jövõ héten lesz Brno-ba ilyen indoor verseny, aminek a neve: Best bike drop in Brno, szóval mondta az a lényege, hogy minél megasabbról kell leugrani! Ma elvileg küld képeket, hogy milyen magas dolgok vannak!
Meg ott lesz a Michael Marosi, meg a Richard Gasperotti!
Szerintem érdemes lenne meggondoloni!




Ja meg beszéltem vele más témával kapcsolatban is, de azt nem részletezem, vagy személyesen elmondom!

#3902
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van, nekem megfelel! Az a 2 kilóméter már nem oszt, nem szoroz!
Hát szerintem a kajára nem kell nagy gondot fordítani, nekem nincsenek nagy igényeim. Szóval biczó jó lesz a parizer+zsemle felállás!
CSak az a kérdés, hogy hûtõ van-e mert akkor tudnánk kaját vinni, meg nekem van ilyen kis konektorbadugható sütõm, aztán azzal meg lehet mindenféle konzerveket csinálni! Meg hát napközben úgysem vagyunk otthon, nekem meg kintre elég 2 szendvics!

#3903
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nah, válaszoltak Ausztriából, ezen a helyen lehet konyhát használni, viszont az sajnos alkalmanként 4 EUR, ami emberre leosztva 1 EUR naponta, összesen 9 EUR/fõ max. de esetleg az odautazás, meg a visszautazás napján nem is kell használnunk. :D Akkor ez megfelel így? Vagy majd rendelünk pizzát, vár az azért biztos sokkal drágább. Majd megpróbálom azt is megkeresni, hogy hogyért adják ott a kajákat az ilyen gyorskajáldákban, de azért az biztos drágább, mint a hazai. Akkor tessék mindenkinek dönteni, hogy jó lesz-e ez, mert akkor elküldeném a foglalást. Tehát 2 kétágyas szoba, fejenként 15 EUR/éjszaka. Jó ez, vagy keressek még? Két helyre is írtam már, de onnan nem válaszoltak.

#3904
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Mit gyûjtesz? Aranyérmeket mászásban? :D
Rákérdeztem ugyanennél a szállásnál az apartman ügyében, de még nem válaszoltak.
Írtam az ebike-nak is, és azt a választ kaptam, hogy talán a jövõ héten jönnek meg a cuccok, mert csak ezen a héten rendelik meg. Azt mondjuk nem tudom, miért kellett erre ennyit várni, de mindegy. Csak nehogy március eleje legyen a szállításból.

#3905
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
hi!

Jah a lácbontó az nálam van.
de még lehet használni különben -:)

hova mentek???

én nem megyek tuti, családi okok miatt.

lenne má jó idõ aztán megyünk cangázni meg pecázni.
most érmeket gyûjtök.
ez a téli hobbim....

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#3906
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Bocin már megse lepõdök,,,:) Maul miért nem adtál neki inkább egy kalapácsot...Boci kezében az is bontja a láncot...:):)
Boci megbontotta a láncbontót...:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3907
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hulp itt mindenki edzett :) miket nem feltételezel,, még Maul is bírja 200m-t vonszolni a Norcot a segge alatt..meg én is, meg szerintem te is, Mcclane-hegyizerge termnészete nem téma..

Hulp a kajáról:ha azt csinálljuk mint Maullal- fél kiló párizsi, 6 zsemle ->áttetszõ nejlon-táska és ....tudod Maul:) az nagyoon égõ?? :):)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3908
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Megnéztem hol van ez a szálloda, és kb. 2 km-t kell majd a felvonóig tekerni, és sajna visszafelé olyan közel 200 m-t kell majd mászni a nap végén. Ennyit azért talán ki lehet majd bírni. Valahogy csak felvonszoljuk majd magunkat. Vagy lenthagyjuk a bicajokat, esetleg addig kocsival lemegyünk.:D :D :D

#3909
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Megdumáltuk, lehet, hogy én is megyek minden nap felvonózni. Azért írtam csak 5 napot, mert annál hosszabb idõre nincs felvonóbérlet. Illetve van, de az már féléves. :) Szóval csak a költségcsökkentés miatt írtam 5 napos bérletet, de simán lehet venni a másik két napra is. Itt meg tudod nézni az árakat is: www.bikeworld.at Na, akkor még annyit kérdezek majd a lehetséges szállásunktól, hogy van-e náluk apartman, mert ugye a szállodai szobában nem valószínû, hogy van kajakészítési lehetõség, gondolok itt egyszerûbb fõzõcskére. :)
Lessétek meg mivel építik a pályát, most pont van egy kép az oldalon. Ha nekünk lenne egy ilyenünk.:D

#3910
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
A Maulka is megy biztosan!

Csak annyi a kikötésem, hogy én minden nap felvonózom, mert én túrázni nem tudok!

#3911
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát igazából én a Mault vettem negyediknek, mert a múlt héten azt mondta, hogy jön. Mi hárman biztosak vagyunk, legalább is remélem. Bocs, hogy kétszer küldtem el, majd legközelebb jobban figyelek. :D

#3912
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
felõle jó, ha 4-ne megyünk...
de ki a negyedik?

Hulp
Biczó
McClane

??

Maul nem ígérte biztosra...
Come on! It's on

Korn

#3913
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Hulp amit küldtél priviben cím, azt már 1x elküldted...szal még1x ugyanazt küldted el...


egyébként felõlem mehetünk négyen is, én benne vagyok így is...
akkor hogy vagyunk eddig?

a csapat:
Hulp
Biczó
McClane

aki nem biztos:
Maul
H.Dani

aki lemondta:
Roland
Vidám

aki még nem mondott semmit:
Kranked
Boci


kihagytam valaki(ke)t?
Come on! It's on

Korn

#3914
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát bocs, McClane, de én akkor inkább arra szavazok, hogy menjünk 4-en, de ahogy godoljátok. Maul, Biczó mi a véleményetek?

#3915
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nnah
én megemlítettem a dolgot a H. Daninak (Maul te ismered, meg Biczó is) és tetszett neki az ötlet, lehet, hogy jönne, és akkor tud hozni kocsit...
vagy akkor menjünk négyen?

snowboard a hétvégén király volt, asszem edzõtábor után veszek saját felszerelést :)
Come on! It's on

Korn

#3916
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát figyelj Hulp, biztosra, én semmiképpen sem tudom mondani, mert még nagyon sok dolog függõben van!
DE akkor megpróbálom jövõ hét végéig elrendezni a dolgokat!
Mert, akkor így most mennyibe fog kerülni?

#3917
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát úgy néz ki a hatodik ember kérdés megoldódott, de sajna nem a legjobban, ugyanis a Roland sajna nem tud jönni, mert nem lesz lóvéja. Úgyhogy úgy néz ki, négyen megyünk. Viszont Maul, akkor te is lécci mond biztosra.

#3918
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na, srácok jött válasz az egyik szállodából, 15 eur per éjszaka per fõ, kétágyas szobákban reggelivel, és van zárható hely a bicajoknak is. A felvonótól 950 m-re van. Szerintem nagyon korrekt kis hely. Priviben megy a link. Akkor 3 kétágyas szobát foglalnék. És akkor összeszedünk még egy autóval rendelkezõ emberkét augusztusig. Itt az az egy negatívum van, hogy ez nem egy apartman, szóval nem tudom, hogy tudunk majd kaját csinálni, mert ugye ehhez nem tartozik konyha.

#3919
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ez igaz, amilyen elementáris erõ van benne, lehet, hogy csak egy kicsit hozzáért.:D

#3920
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Hulp, én a helyedben nem csodálkoznék, hogy Boci hogyan tud eltörni egy láncbontót:) Csak egy kicsit erõsebben használta a kelleténél! :D