Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3861
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Elvileg a héten kellen jönnie a cuccoknak, de nem tudom mi lesz belõle. Én csak reménykedek.

#3862
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Peti most hogy így mégegyszer végigolvastam ..... már tudom!!!!
tudom-> azért nem tudják újratölteni a kiürûlt tejes-zacskókat fantával mert szar lenne az íze..pedig mennyi ,,ok-és kakaó", meg tejzacsi van...az a zacsi is beveszi az ízét az elözõ lének..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3863
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Nem láttál az ebike-on valami olcsóságot mostanában, vagy valamit amit most megéri megvenni???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3864
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Az én ivószatyrom olcsóbb fajta-szerintem ehhez még nem jár az íz-átvevés funkció...sajna.. de biztos jó az a funkció.. sehol se találom a címkéjén,az van rajt 2 liter meg ilyesmi,,lehet hogy átbaftak..??pedig milyen jó lehet, mert ha beleöntök narancslevet, akkor ha kifogy és csak víz van-akkor azt is narancslének érzed...király-> a végén meg azt hiszed hohes-c folyik a csapból..!!!!nem áhm víz...

Bocs Hulp, beteg vagyok...:) és pihent...
Mikor lesz kész a bicajod?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3865
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hú Biczó, te nem fáradsz le eléggé a munkahelyeden? :D Vagy inkább nagyon lefáradsz, és úgy gondolod, hogy mi meg nem, ezért bennünket fárasztasz? Biztos lehet benne kakaót is tárolni, csak gondolom utána szar lesz a víz íze ha belerakod, mert az ivószatyor nagyon át tudja venni az ízeket.

#3866
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
köszi Mcclane már jól vk. csak begyulladt a fülem és az a legszarabb..
Már tudom mi lesz Maul elsõ két kérdése: Hol van? és milyen magas..:) p
q Hulp a szállás nagyoon jó-!! Maul te kezdj el gyûjteni parizelre-én meg gyûjtök zsemlére...

Hulp camel-bak ben lehet kakaót tárolni,?? még azt kéne tudni hogy a szopós végét fel lehet -e húzni a tehén tõgyére.. és akkor a nesquik egyszerre a zsákba megy..

Eén ausztriában a maraton útvonalon láttam egy iszonyat jó házat.,melynek a teteje lapos, és lejtõre lehet érkezni, és nem cserepes a tetõ, szerintetek megengedik??az a hely negyoon jóó!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3867
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
tegnap volt a harmadik alkalom a deszkával, szuper volt, kifogtam egy jeges pályát porhóval, de azé' jó volt...
terepmintás segg rlz :D

Hulp a szállás oké, szvsz jó lesz

Maul akkor mivel mentek?
ja és mit csinálsz külföldön?
síelsz?

Biczónak jobbulást, eléggé meg van fázva...
Ranger jó lett a gép, gyertek majd hozzánk, aztán nyomunk streetet, meg ns-t is :)

jah télleg....tegnap láttam egy bányát...Oberwart és Pinkafeld között, HATALMAS, brutális, nagyon dúúúúrva...egybõl eszembe jutottatok :)
Come on! It's on

Korn

#3868
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Azt mondták, hogy jövõ héten talán megjönnek a cuccok, és utána már gyorsan megy a dolog. Legalább is remélem.

#3869
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hali!
Maul, ne tõlem várj választ, mert az én kocsimba 1db bicaj sem fér be, vagy ha igen, akkor max csak én ülök be! :chin:
Jó lenne valami kicsi busz, de ilyen meg senkinek sincsen sajnos, szóval én nem tudok mit mondani. Elvileg dolgozok szombaton is vasárnap is 4ig délután, de el tudok lógni, ha le tudunk menni valahogy. Szal a kérdés, hogy: MIVEL?
Jó lenne a kis barkasz, mi? .... :clap:
Ranger, frankó a vas!!
Hulp, neked mikor lesz kész a tankod? :scared:

#3870
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Jó utat ;) :wyjezdzam

mikor lesz már nyár,napsütés,freetime,kékég,zöldfû??!! :scratchhe

#3871
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nah, akkor megvan a szállás: www.riederhof.net 60 EUR/éjszaka/apartman 100m-re a bikeworld-tõl. Le van foglalva, úgyhogy a szállás már nem akadály.

#3872
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Miért írtál minden szót nagy betûvel? Mit csinálsz Te Schladmingban?

#3873
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, Boci!

Akkor Lécci Mondjátok Meg, Hogy Megyünk Akkor Brnoba, Vagy Nem! Mert Én Jövõ Héten Schladmingba Vagyok, És Jó Lenne Már Tudni! Mert Szerntem Kurva Jó Lesz, És Kár Lenne Kihagyni! Modnjuk Schladmingba Tudok Majd Netezni, De Azért Jó Lenne Tudni!!




(capslock Rulez)

#3874
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Ha a töbiek is belemennek akkor miattam mehetünk bármikor .)

#3875
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jó lett a bike nagyon!!!! Gratula!!

Szóval, most már jühettek szombathelyre!:)

#3876
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Na ide is beugatom h összeépült a bringám :D
kep
kep
kep

Caprine Dual 2004
Author merevvilla
Lx octalink+alivio
FUNN Dirt Jump 'A' Blue Dragon
WELLGO
SRAM9.0, B+

#3877
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, ha nem megy a Kornél akkot kitekersz, nincs az olyan messze, meg fõleg a te országútiddal még gyorsan ki is érnél. :D

#3878
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nem tudom mit bántjátok a szegény ki norcot, semmivel sem lesz nagyobb, mint a stinky! Na persze, az én szememben mindig nagyobb lesz:D

Hát McClane, ne tõlem kérdezd, hogy megyünk-e brnoba, mert nem tõlem függ a dolog, hanem a Kornéltól!

#3879
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Mcclane valamikor játszhatnánk.... nem lenne kedved????
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3880
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
BRRRnó-ki se lehet mondani,,, azt hiszem megfáztam,, milyen idõ van nálunk??Valaki jön a 7végén tekerni?? Mcclane nem lesz edzés??Mikor indultok messziföldre edzeni???
Peti az azért van mert egy 7ig kódfejtik az írásod..:):) lehet hogy egy picit le vannak lassulva???:) vagy csak csigatésztát ettek....
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!