Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2481
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

Szerszámok: lapát/ásó, balta! Csak ennyi kellene...:)
Az út nagyon egyszerû, csak lemész jákig, és a templomnál lévõ nagy domb elött letérsz balra!

Vagy inkább jobbra.
Tudom Kornél, hogy nem olyan nagy élmény a kamera miatt visszamászkálni, de csak így lehet megoldani, nincs annyi kamera, hogy az egész pályát bekamerázzuk. Ráadásul az Írottkõrõl lefelé olyan sok hely nincs is, amit érdemes kamerázni. A sebességet úgysem adja vissza, tök gyíknak fog tûnni, annak ellenére, hogy úgy érzed most aztán mindent beledtál.
Biczó segítek neked szívesen a probléma csak azt, hogy a fékcsõ méretre vágásához nem ártana, ha egyben lenne a váz meg a teló. Ha esetleg kicsit levegõs marad, az sem lesz olyan nagy baj, mert nagyon állatkodni ezzel a fékkel még úgysem szabad. Már csak azért sem, mert a bekopás miatt még annyira nem fog fogni.

#2482
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi, na menek haza, így már nem fogom látni amit írsz Hulp, majd felhívlak, csak csörgess meg! köszi.. hi!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2483
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Ez jó kérdés.. Ha együtt megyünk ki, akkor elötte én tudok adni, csak akkor negyed 9kor kéne találkoznunk,és jöhetnél utánunk, persze csak ha bírsz! :)

#2484
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

Szerszámok: lapát/ásó, balta! Csak ennyi kellene...:)
Az út nagyon egyszerû, csak lemész jákig, és a templomnál lévõ nagy domb elött letérsz balra! A keresztezõdés a bolt mellett van, és ott szokott busz is parkolni. Ez egy olyan y keresztezõdés, és a két sáv között be van ültetve, szal nem egy sima keresztezõdés, nem fogod eltéveszteni! Adok majd számot, amin elérsz minket! De azt is meg lehet beszélni, hogy megvárunk az elágazásnál, és onnan együtt megyünk, mi kb 9re kiérünk...:chin:


Oké. Addigra én is odaérek.
Szerszámokat honnan szerezzek? Nekem sajna nincs semmi földmíves eszközöm.

#2485
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Szerszámok: lapát/ásó, balta! Csak ennyi kellene...:)
Az út nagyon egyszerû, csak lemész jákig, és a templomnál lévõ nagy domb elött letérsz balra! A keresztezõdés a bolt mellett van, és ott szokott busz is parkolni. Ez egy olyan y keresztezõdés, és a két sáv között be van ültetve, szal nem egy sima keresztezõdés, nem fogod eltéveszteni! Adok majd számot, amin elérsz minket! De azt is meg lehet beszélni, hogy megvárunk az elágazásnál, és onnan együtt megyünk, mi kb 9re kiérünk...:chin:

#2486
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

Fantasztikus, Cornel! :)
Cornel, ha nem vagy más bringás társaság tagja, akkor te is lehetnél KZ tag, nemcsak a kamera+gép miatt..:beer: Persze akkor gyakrabban kell velünk jönnöd!


Igazán megtisztelõ az ajánlat! ;) Nem vagyok sehol sem "bandatag".
:beer:
Holnap úgyis találkozunk, hacsak nem potyognak kissebségi gyerekek az égbõl.
Hová menjek? Valami szerszámokról is szó volt...
Valaki nem tud velem jönni aki ismeri a járást?

#2487
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Mcclane ezer köszönet, de sajna velem van a blast...bicajom, és bajosan férnénk be..
ezért nem tudok hazataxizni sem... de majd valahogy megoldom...Hulp akkor tudsz segíteni szerelni, õsszerakni, meg olajat tölteni a tárcsával, hogy csak úgy duzzadjon a kábel...???!Mcclane bocs hogy nem vettem fel, dolgozok,,, esemény van, és sok a munka...nem volt nálam a tel.., de már elraktam..
echo Help!!

Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2488
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
az szuper lenne, ezer köszi!
Come on! It's on

Korn

#2489
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Persze MCClane, csak kérdés mikor? Reggel mi fél9fele megyünk jákra, és kb 1kor érünk haza. Esetleg ma este? Elviszem Hulpnak a leszedõt, ok?

#2490
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Biczó kimenjek eléd az állomásra? :)
most hívtalak, de nem vetted fel...

Matt akkor mire menjek a bicajjal szombaton?
Kranked oda tudod adni a leszedõt plííz?

Hulp szombaton mikro induljunk? mert be kell majd ugranom a Matthoz :)
Come on! It's on

Korn

#2491
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,, Hulp Sajna a fék egyik fele itt a másik fele otthon,, feltölteni nem fogom tudni, meg csak étolajom van:) az nem jó??? környezetkímélõ...
Sajna vennem kellett új felnit, ha szombaton kereket akarok, de úgy néz ki megoldódott... a fejcsõ izé nem gond, majd levágom, vagy hazamegyek és lemérem.. és visszamegyek... de csak meglesz majd...valahogy... a kérdés hogy mit csinálljak a sok pakkommal? de azt meg majd a taxi hazaviszi. jobbat nem tudok...
de akkor mikor megyünk? 1re talán kész leszek...ha nem akkor nemtom...
kemény futások lesznek, meg kapkodás..
Hulp eljössz majd segíteni??? akkor végzünk, biztosan, mert amíg te tárcsát töltesz, addig én futkozok a kerékkel...? persze ha ráérsz.. és tudsz majd segíteni,, de így megoldódna.. pl eljönnél hozzánk 11:00re és megcsinállnád a féket, ott várna minden hozzá, én addig elrohanok kereket csinállni, és majd tõlünk mennék az állomásra Kámonba...hmm? akkor te is kalkulálhatnád a teló nyakának hosszát, én felhívlak, és annyira vágatom le.. valahogy így menne??
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2492
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Gyere Bocc bicajjal, jó helyek vannak neked!! Komolyan!
A pecát még meg kell beszélnem Cindy-vel! Ha nálam alszik, akkor nem okés.

#2493
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Bocc, én elvileg megyek Jákra, ha kimentek, azt nem tudom, hogy baromkodni csak(kocsival) vagy biciklivel megyek...


de majd szólj hogy mikor mentek...

Meg Szombat este elmehetnénk a Rábára pecázni mondjuk úgy 5-6 tól 12-ig..
mit szólsz hozzá?

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#2494
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
útátugrás egész lenn van. lejössz a dh pályán és elindulsz jobbra a kis ösvényen és ott van építve egy baszottnagy northsore meg hozzá érkezõ és egy ilyen másik ösvényt szállsz át. élõben még nem láttam, de majd hétvégén lefotózzuk akkor.
nyeregcsõ itt pihen a szobámban... jó a méret?

#2495
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Fantasztikus, Cornel! :)
MaTT, hol van az az útátugrás? Ahol tavaly? Nyeregcsõ megvan még?
Hulp, a kamerázással csak annyi a baj, hogy elveszti azt az érzést az irottkõ, amiért szeretjük: az adrenalint. Ugyanis ha mindig meg kell állni a részek miatt, akkor érted.. ennek ellenére jó lesz szerintem, érdemes lenne 2kamerát használni, és különbözõ állásokból felvenni a részeket, hogy jobban lehessen vágni, illetve kiderül, melyik a jobb állás. Vidám is visz kamerát??
McClane, régóta kérlek már, hogy csinálj képeket magadról+a gépeidrõl aztán mehetsz fel az oldalra! Szombaton csináljátok meg!! Az aluminiumról is!
Cornel, ha nem vagy más bringás társaság tagja, akkor te is lehetnél KZ tag, nemcsak a kamera+gép miatt..:beer: Persze akkor gyakrabban kell velünk jönnöd!

#2496
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

Még az sem biztos, hogy egyáltalán felmegyünk az Írottkõre, szerintem elõször a DH-pályán kéne befejezni a videózást. Ha nem gond, akkor oda is hoznád a kamerát, Cornel?


Simán:) , autóba elfér...

#2497
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Még az sem biztos, hogy egyáltalán felmegyünk az Írottkõre, szerintem elõször a DH-pályán kéne befejezni a videózást. Ha nem gond, akkor oda is hoznád a kamerát, Cornel?

#2498
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

MaTT, remélem kész lesz!! Hulp, a múltkori képek vagy videók? Lassan lesz annyi anyaa, hogy egy kisfilmet össze lehet szedni!

Cornel,kamerát nem tudsz hozni? Bocs ha bunkó vagyok, de hátha az is van..:)


Viszek azt is! Már írtam korábban...

#2499
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
tudom ;)
én is csak baráti társaságot gondoltam elhívni )
a srácnak aki a rugostagod iránt érdeklõdött már szóltam ha nem gond. közben elkészült az õ bicaja is, végülis shock worx taggal. bár azt mondta írottkõre nem biztos hogy fel akar jönni nagytányérral ) de ugye jol gondolom hogy senki nem fog sietni? )

csak el ne kiabáljam! készen sztném má látni a bicom )

#2500
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kösz Matt, de tudok kikre gondoltam, nem a várkörön bicajozgató kiskölkökre. Hát az átugráshoz sok sikert, én nem fogom megpróbálni, ezt már most tudom.
Képek a hét végére talán meglesznek, a videót nem tudom, mert azt még be kell digizni, meg meg is kell még vágni, szerintem azt inkább azután kéne, miután a hét végén még veszünk fel hozzá anyagot. Mihelyst kész lesz, szólok.