Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2501
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
MaTT, remélem kész lesz!! Hulp, a múltkori képek vagy videók? Lassan lesz annyi anyaa, hogy egy kisfilmet össze lehet szedni!

Cornel,kamerát nem tudsz hozni? Bocs ha bunkó vagyok, de hátha az is van..:)

#2502
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hát ha csak ez kell, akkor kell menni egy kört a várkörön és millió kisgyerek fog tekerni utánunk :D

amugy ugy értesültem hogy elkészült az útátugrásos northsore is a dh alján. leugrod és rögtön utána jön a korábban emlegetett síugrósánc szerü ugrató. eddig két ember vállalta be. )

#2503
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Az jó lenne, ha minél többen lennénk, az jól mutat a videón.

#2504
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
már ma hívtam hocsát.
azt mondta a küllök már le vannak vágva csak be kell füzni a kereket szal délután 3után menjek. délbe van csak normális busz.. lemegyek avval aztán max sétálgatok egyet sopronban.
aztán valamikor délután hazaérek, és összerakom a masinát.
remélem kapok láncot is meg bóvdeneket meg véféktüskét.
szal ha mindenki ugy akarja akkor holnap estére kész lesz a bringa!!

hétvégi ride-ot mondtam Zsuzsinak - Attila párjának- azt mondta lehet hogy jönnek õk is. de majd még felhívom Attilát, mer elcsórtam a 8as imbuszát )

#2505
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Szerintem ha viszed a telót a Koczkáéknak, akkor levágják neked azt is. Nekem sajna nincs csõvágóm, talán a Rolinak, de abban sem vagyok biztos. Asszem õ is a Canyonba viszi. Mondjuk ha nagyon nincs más, akkor fûrésszel is le lehet vágni, az alut azért nem olyan nehéz. Egyébként amíg fûzik a kereket hazamész, leméred a Coiler homlokcsövét, hozzáadsz 26-30 mm-t a kormánycsapágy miatt, ha akarsz, akkor a hézagológyûrû méretét plusz a stucnit, nem tudom a tiéd mekkora, de olyan 5-6 centi. Ha mákod van, akkor Roli már otthon van. Kérd meg õt, és õ leméri az övét, az ugyanakkora, sõt még a kormánycsapágya is ugyanaz. Nem tudom otthon van-e mert elvileg most adja le a szakdoliját. A fék feltöltését meg meg tudod csinálni Barcson is, ha van hozzá olaj. Nem kell hozzá felszerelni, nekem sem volt még meg a tárcsa, amikor felszereltem, csak nem kell kiszedni azt a sárga vackot, ami benne van.

#2506
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Trueman, canyon küldi zegre? vagy hogyan lesz? Holnap jössz szhelyre?
Biczó, szerintem a legjobb egy vasfûrész, ha nincsen csõvágó! Van fasza svéd fürészlap, az levágja mint a vajat...bele kell húzni egy csõbe a szárat, és akkor szépen síkba lehet vágni!
Bocika, ha megyünk szombaton, akkor jössz reggel?
Maul, holnap reggel otthon vagy? Esetleg délután?
MaTT, hogyan lesz holnap, Hocsát felhívod,hogy kész e? Mikor lesz kész a brinyó???

#2507
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Koszi Kornel, nem kell, de koszi az ajanlatot. Meg jobbszeretnemitt zegen a szokasos helyen megvenni. Viszont Biczaj uj felnit tervez;)

#2508
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hulp nem tudsz szerezni, csõvágót??? tudod olyan körbetekerõst, kimondottan telóhoz...???vagy valaki?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2509
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Na beszéltem Koczka-nénivel, és megcsinállja 12ig a kereket, csak most akkor vehetek egy új felnit... mert nincs idõ a régiért hazamenni, mert 10re már be kell érnem és 09:45kor érek Szhelyre.. és még du-n szerelni is kell, tárcsa feltöltés, teló levágás, azt hogy a fenében fogom levágni, háát nemtom..na meg ezer minden...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2510
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi akkora izében vagyok már megint mint a gödör,,..márt ha értitek ajjjaj, háát nem lesz kerekem, mert hogy szombaton 10kor senki nem áll nekem kereket fûzni az biztos..meg a küllõ méretet sem tudom...na errõl ennyit, Hulp szerinted utánnatok tekernék Coilerrel???na vadulj... eszem ágában sincs:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2511
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Trueman, ha elöbb szólsz,akkor félrerakattam volna!! Sõt, ha nekünk van 5-10% kedvezményünk, szal ha gondolod, akkor megvezsem én olcsóbban! :)

#2512
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Masodik telefon is megvolt Canyonnak. Hihetetlen. Ma jottek meg, de maris elfogyott mind. Kiveve egy v-fekes. Remelem hogy holnap meg meglesz. Szurkoljatok:)

#2513
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Nekem van monoblock leszedõ szerszámom, ha kell akkor odaadom!
Bocika, szólunk ha megyünk, csak maul ne akkor menjen pestre...
Vagy jó mindenkinek a vasárnap is?

#2514
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát igen, nem elég sajnos a hajtómûvet leszedni, mert általában a monoblock recseg, azt kell bezsírozni. Leszedõszerszámom nekem is van, de azzal csak a hajtómûvet lehet leszedni, a monoblockhoz spéci szerszám kell. Nekem csak a Sainthez jó van, de az nem jó neked. A kalapács nem túl humánus módszer, ha csavarral nem lehet eléggé felhúzni a kúpos tengelyvégre, akkor már úgyis tök mindegy.
Szerintem is jó lesz a két nap. Krisztián nem tudom hogyan tud jönni, mert még nincs kész a bicaja, és eléggé valószínûtlen, hogy szombaton 11-12h között megcsinálják, de talán igen és akkor tud jönni. Máskülönben talán a Blasttal azért elnéz arra.

#2515
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Matt akkor számíthatok a segítségedre, tekerés elõtt meg tudjuk csinálni?
régi deore hajtómûvem van...

ezer thx!
Come on! It's on

Korn

#2516
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Ha mentek a bányába hívjatok.
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#2517
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Az enyemen is szokott ilyen lenni. Elvileg ez akkor tortenik, ha piszkos lesz a szerkezet. Ha jol tudom, akkor a monoblockot kell kivenni, pucolgatni egy kicsit a kozepreszt, es visszatenni. Csak azt nem tudom hogy hogy kerul oda dzsuva...

#2518
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
négyszögleszedõt tudok, és van hozzá spéci szerszámom amivel kompatibilis lesz isissel meg octalinkkel is :)
kalapálni?? én úgy szoktam hogy a csavarral huzatom rá ;)
hétvégén megoldjuk simán tekerés elõtt gyorsba...

#2519
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Szerintem a hajtómú recseg! Nekem csak ISIS leszedõm van, ha tudsz Matt négyszögleszedõt, akkor az jó lenne. Le kell szedni, kicsi zsírt alá (persze elötte megpucolni), aztán jól fel kell kalapálni a kúpra, majd meghúzni! Kb 15perces manõver..:)

#2520
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Hi McClane!
milyen hajtómû is? elvileg van szerszámom (vagyis szerzek) amivel le tudunk szedni, négyszögest, isisest, meg ilyen shimano félét is amin átlátni. ha gondolod hétvégén megnézhetjük itt kõszegen.
pedál nekem is szokott recsegni... egyszer szedtem szét, bezsíroztam meg ilyesmi, aztán két napig jó volt, meg ugyanugy ekezdett recsegni. utána meg lesz.rtam... nem kö odafigyelni rá..