(...)
Na ezért jobb a kóla a takarítani mint meginni:D
Ettõl szinte nincs is rosszabb "élelmiszer" amit a fogra lehet vinni...
Még anno 1997-ben volt Grundig-világkupa Csillebércen. Alison Sydornak a kulacsában volt kola,eldobta én meg felszedtem,szoval biztos van vmi elönyös hatása is.(elsö lett idén Trans-Alpon)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





