Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport kiállítás 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
195 hozzászólás a témában

#61
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
A nehéz szerszámosoknál biztos van magas teknológia is, mert az utóbi az elsõbõl alakult ki. Aztán a Hi-Tec bõl még egy Noanimal is lett (a ronda cuccokat tervezik õk)

#62
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Endroo: az nem ugyanaz?! :D

Más: szombaton hoz valaki fotóaparátot? Akkor leszünk elvileg a legtöbben, oszt tolhatnánk egy BMFT csoportképet.

#63
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Nos a képek megvannak, de csak este fogom felrakni, mert otthon van ADSL és azzal kicsit gyorsabb.

Amit kifelejtettem: úgy vártam, hogy aBiker standon összenyálazhassam az x.0-t de sajna semmiféle Sram cucc nem volt. Ezt gyorsan bepótoltam a HT-nél. Nem HiTec, hanem Heavy Tools.

#64
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
CSá! Endroo a Dual pályáról akkor csináltál képket???
Ha igen hol lehet megnézni nem rakod fel ftp szerverree vagy ha van ídõd küld el lécci a címem: jawa@freemail.hu

#65
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Szomorú vagyok de nagyon. Ha a tavalyi kiállítást kellett volna értékelnem egy tizes skálán, arra 4-et adtam volna. Erre már a kettõ is erõs túlzásnak tûnik. Még annyi kiállító sincs mint tavaly és bringa is lényegesen kevesebb van. Vásárolni nem lehet semmit, erre ne is alapozzon senki. Aki kitett magáért az a Velotrade, a Cseke meg a Giant forgalmazója.

Velotrade:
- látható az UMF, erõsen átalakítva gizi igényei szerint
- nyomogathatók a telók szokás szerint, egész jó a black
- megtapizható az összes szett - XTR is

Cseke:
- bagyon odab...szós az új Pyxis Team össztelós, kicsit hajaz a Giant NSR-ekre, de szép.
- kicsit visszafogottabb a dizájn, de így is szépek a cuccok

Giant:
- kint van az Acid váz -> 91 ezer forint !! na ilyet sem veszek mostanában, bár tény, hogy gyönyörû

Csepel szerintem nem egy nagy szám, nagyon rámentek a parasztbájk kategóriára.

Mali: a szimplavállas marzókat lehet tapizni, de semmi komoly. Elkezdték forgalmazni a Cannondale-t (most, hogy csõdbe ment :)). Van egy Lefty-s bringájuk, meg két head shockos. Egyébbként semmi komoly cuccot nem hoztak. Lehet kérni Biker's Guide-ot, abban van pár pofás cucc.

Caprine: siralomvölgy, érdemes megnézni.

Akik a Votecet forgalmazzák beültek valami lyukba, de érdemes benézni, mert látható pár okosság is bent. (Õzse Brigi és a 24"-os Napalm is. :D)

Van egy pár kokány dolgot forgalmazó cég, én nem nagyon nézegettem õket, de lehet, hogy van akit érdekel.

Grossmann Project-nél van pár váz, de tavaly komplett gépeket is hoztak legalább.

Aki nincs kint: X-factor, Author, országúti szinte semmi.

Van valami bájkmag stand is, ahol néhány arc futtatja a biciklijeiket (valami sosem halott Morati vagy mi). ;D

A "duál pálya" erõsen idézõjelben: aki látta a tavalyit, annak ugyanaz, csak a középsõ két asztal helyett egy dupla dirt van 2x kétféle ívvel, homokos leérkezõvel. Nem sikerült senkit találnom, aki a versenyrõl felvilágosítást nyújtott volna, de majd még kimegyek késöbb is, hátha odaesz valakit a fene.

#66
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Olaf:mi pénteken remélhetõleg nyitásra ott leszünk! :)

#67
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
ultio: olvass vissza!
....ott is több valtozatban megtalalhato a valasz! ;)

#68
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Na ez elment kétszer, két változatban, pedig csak egyszer akartam.

#69
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Mindjárt nyit a kiállítás, kimegyek fényképezgetek egy kicsit és este felrakom. Majd csinálok egy pár képet a dual pályáról is és megérdeklõdöm a verseny ??? részleteit.

#70
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Erre a kiállításra mennyi lesz a beugró?

#71
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Berci: Minek kérdezgeted Endroo-t? Úgyis kimész külön is megnézni a pályát, majd meglátod.


#72
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Bruce fiam, szombaton reggel kiállításra megyünk édesanyáddal (Ors). Nem lenne kedved velünk tartani és hozni a hugodat is (Lorka)?
Anyáddal nagyon boldogok lennénk, ha Ti is jönnétek.

#73
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Pénteken kivel találkozhatok?
Egy kis érdekesség: A Velotrade standján ugye lesznek Merida pacik. Mos az egyik vázat a Merida kifejezetten a Nagy SE igényei szerint gyártotta le. A váz ami ki lesz állítva Hevesi Ricsi barátomé. Majd nézzétek meg.

#74
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Nagyszerû, már mami is van! 8)

Apu :): az anyuci neked is megfelelõ?

#75
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás


legalábbis én úgy emlékezem hogy õ is jön ::)

#76
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás


Bruce szivesen leszek a mamád- ha erre vágyol ;D s ha még nem késtem el :-\

/a negyedik ember egyébként Babyface- ejnye kisfiam :) ;D

#77
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Ras: ha minden igaz, akkor 9.45re megy a debreceni autós különítmény is... azaz (min.) 4fõ: Orsi, Baliba én nem tudom még ki, de valaki :)

#78
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
BrotheR én azt hallottam, hogy ha indulsz a versenyen csak nevezéskor kell fizetni és holnap holnapután ingyen mehetsz gyakorolni és szombaton van a nevezés! Holnap megyek ki gyalog megnézni a kiállítást meg a dual pályát! Endroo írnál vmi részletesett a dual pályáról ugrató nagyságok hossz meg ilyesmi érdekelne Kössz!

#79
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Abban tudna valaki segíteni hogy mennyi lesz a belépõ, ha indulok egy versenyen? Azt hallottam, hogy ha indulok, akkor olcsóbb, és akkor mennék Dirt-re...
Endroo, melyik ívet tették be a Dirt-be? (milyen magas) Ha jól tudom, annak is fém kidobója lesz, és a leérkezõ föld, vagy nem??

#80
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
A Duál versenyre akárki nevezhet? Meddig lehet nevezni?
És milen kategóriák lesznek??
Esetleg valaki nem jön Szombatheylrõl és környékérõl, mert mehetnénk közösen is!