Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport kiállítás 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
195 hozzászólás a témában

#21
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Feltöltött kép

#22
Turbo_G.Pityu

Turbo_G.Pityu

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Üdv Mindenkinek! Hát azt hiszem Endroo kolléga értékelése áll legközelebb a valósághoz.Emlékszik még valaki arra hogy pár évvel ezelõtt még volt egy Interweel nevü kiállítás is ? Akkor még érdemes volt megnézni mind a kettõt.Aztán az Interweelrõl kezdtek fogyni a bringák, néhányan átszállingóztak a TSH(TURIZMUS-SPORT-HOBBI)kiállításra, aminek örültem,mert legalább egy helyen meg lehetett nézni "mindent".Sajnos most már ott tartunk hogy ezen a kiállításon is egyre kevesebb kiállító jelenik meg.Eltünt a Peugeot-BH kollekció, nincs Scott, TREK , Fondriest, Bianchi, stb,hogy csak néhány nevet említsek, akik még tavaly-tavalyelõtt itt voltak.
A Velotrade-nél szivesen megnéztem volna az IKE karbon cuccokat, de majd csak április- májusban várhatóak.Az országúti bicókat meg jól felrakták a polcra ,nehogy közelebbrõl megnézzhessem õket.A Csekééknél a Ritchey-vitrin felért egy szegénységi-bizonyítvánnyal, a Bike+ katalógus sem készült el tavaly óta, viszont van egy klassz országútijuk,amit persze õk is föllógattak a levegõbe, nehogy megnézhesse valaki közelebbrõl.A Scwinn Csepel hullaszállítóitól sem jöttem lázba(Bár manapság már az említett jármûveket is szebb színre festik mint a S-C jubileumi bringáit)hiába voltak Hungary -A villákkal szerelve.A MALI-ék is jól összehúzták magukat, olyan kicsire,hogy már egy karbon villa sem fért el a standon,viszont a Cannondale tényleg nagyon szép volt.Neuzerék is redukálták a Giant kollekciót , országúti ohne, de ha jólemléxem a görgõjük a csúcs volt. Egy helyen láttam K2 bringákat,amik valami oknál fogva nekem tetszenek, meg egy másik helyen Morati bringák gerjesztették a nyálelválasztásom.(Köszi Bikemag).
Ez a kiállításocska kicsit emlékeztet a magyar kerékpársport állapotára . A versenyeken egyre kevesebb versenyzõ, egyre nevetségesebb díjak,a kiállításokon már a forgalmazók sem tartják fontosnak a megjelenést, és jövõre már én sem tartom fontosnak hogy megnézzem ezt a kiállítást.(Állítólag a kiállítás szervezõje a Hungexpó,úgy felsrófolta a helypénzeket,hogy ez riasztott vissza sok kiállítót. Ha ez így van , érdemes lenne a kiállítóknak összefogni,és a tavaszi szünet idején ki bérelni egy iskolát tornacsarnokkal együtt. Igy a pénz is jó helyre kerülne, és addigra talán az éves szállítmányok is beérkeznek. Lehetne újabb interweelt csinálni, ami tényleg a bike-ról szólna)
Addig is van Budapesten egy pár olyan bolt, ahol több látnivaló van mint ezen a kiállításon, és nem kérnek belépõt sem.

Üdv:G.Pityu

#23
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy...

jó volt... 8)

NEUZERéknél többször is megfordultam, az a projectoros görgõzés nagyon bejött Nálam ;D
azért az egomat rendesen fényesítette, hogy 2hónapnyi nullterkerés után rendesen sprinteltem... rekordidõt is jól beállítottam, majd a sajátom meg is döntöttem...
tényleg ZED, 3:34 maradt? 8)

amit sajnálok: buvárkodás, kerékpár, kerékpár, buvárkodás, trekking, kerékpár... azaz kábé így néz ki a kiállítók szerint a SPORT... persze volt egy két mohikán sportág is, de az uralkodó divat sportok még mindig a nagyon nagyon extreme sportok...

Na most ennyi... csõváz

#24
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Lehet hogy tudatlan vagyok de Gyapi az melyik boltban dolgozik? Nem lettek olyan jók a képek mert elmozdultak meg ilyesmi. De ami nem az szerintem elég szép lett. Szerintem minden érdekeset lekaptam.

#25
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Hogy pontos legyek 4300 a Gyapinál és sok embernek megtetszett az a pedál, mert majdnem olyan jó, mitn a Kona és jóval olcsobb!! Mg jók a képek!

#26
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Sima, nem tömítettek a csapágygolyói. 5e FT-ba kerül!

#27
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Most nézem hogy össze-vissza kerültek be a képek. Bocs.
Egy off csak nemtom hova rakni és a sporton volt a cseke rt-nél:
Feltöltött kép
Mit tudtok a fekete pedálról? Mennyibe kerül? iparis vagy sima?

#28
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Na voltam olyan jó hozzátok hogy felraktam a képeket. http://kep.tar.hu/mg...ml?aid=27556069
És ha lenne ftp feltöltés a médiatárba akkor ide töltöttem volna. Szerintem elég gagyi így ahogy van a médiatár.

#29
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Nem vagy egyedül ;D

#30
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Én sajna lemaradtam :-[

#31
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Miért van a szád drága barátom? :D
Pedig vártunk rátok elöl vagy 10 percet, utánna mentünk be!
Ne haragudj, hogy nem ismertelek meg, de ez sajna problémám ilyenkor, hogy bringa nélkül és ember ruhában megismerjek bárkit a netrõl! ;D
Azért SAUH-n is levágtam ki vagy mert a Rucuson ültél! ;)
Tényleg ne haragudj de az arcmemóriám=0 :-[

#32
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Sziasztok!
A kiállítás tényleg látványos volt. Én mint lelkes SRAM párti egyszerûen imádtam a Shimano XTR-es fékváltó karját. Egy ilyen nekem is kell. Szóval a kiállítás mézelõdés gyanánt jóvolt, DE mért van az hogy a standok többségén olyan emberek ülnek akik abszolút nem értenek a dolgokhoz? Miért kell várni a kérdésemmel egy harmadikra aki általában sosem került elõ? Igazán illúzió romboló, hogy átlagba nem tudnak az ember kérdéseire válaszolni, pedig nem is kérdeztem olyan bonyolultakat. na mindegy >:(

#33
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Én és a haverjaim is kint voltunk. Nagyon tetszett a Votec&Da Bomb. A Dirt pálya egész jó volt. Nem válaltam volna be sok mindent. A Smith-es csajok jók voltak. Nem kaptam kawasakis naptárat
Láttam a BMFT-t és köszöntem de senki nem vett észre. Rave_Ace is benézett mellettem a dirtre és nem ismert meg. mind1. Van 164db képem. Ha lesz idõm felrakom.

#34
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Nem neveztem és tegnap nem voltam kinn! A dualba benne lett volna a dirt és és még a kisebbet se ugrottam még nem vagyok ezen a szinten még fejldõnöm és sokat gyakorolnom kell!

#35
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás

Lemaradtam a csoportképrõl :'( :'( :'(

#36
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Berci,te voltál tegnap?Eszembe jutott,h neveztél a Duálra,meresztettem is a szemem egy ideig a gyakorlásnál fél 11 és 12 között,de nem láttalak. :(


#37
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Azétz bicos márka matrica nme volt olyan sok inkább a ZOne-nak volt meg az offline-nak volt nagyon sok matricája! Remélem jövõre nem lesz ennél rosszabb!!!

#38
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
na ma én is kinn voltam, és király volt, a dual is tetszett meg a motoros csajok 8) és volt sok matrica ;)

#39
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Bogar;ami késik nem múlik,majd a talin :) Ugye jössz oda is?Kevés olyan ember van,akinek 1.9-esnél keskenyebb gumija is van ;)
Kész a bringám,de ezt majd a techben...Úgy érzem magam,mint amikor a Partban ráakadnak a fûmezõre a zöldpártiak...
A Dual versenyt ki nyerte?Csak mert úgy láttam,mintha Gulyás Misi is arrafelé ólálkodott volna...

#40
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Én is kint voltam, találkoztam is a fórumos csapattal, jobban mondva, én is velük mentem. Örülök, hogy találkoztam veletek! Kala, egy apró baj vana képekkel. Hogy egyiken sem vagy rajta!