Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport kiállítás 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
195 hozzászólás a témában

#41
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Kala, nagyon ott van a 3. kép! Arra a cigarettás tagra úgy néznek a srácok, mint egy véres rongyra :) Jorus meg... szemmel ver :))

#42
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Hellosztok!

hát én ma voltam kinn... és isszonnyyyyúúú jó volt!.. nyomtam 209képet ;) ... ha meglesz végre az adsl akkor nyomom fel a médiatárba!!!

szerintem is nagyon érdemes kimenni...kiprobálni a xtr-t...ha csak görgõn is akkor is!!..

tom

#43
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
CSekk képek;
http://kep.tar.hu/ka.../pic1983865.jpg
http://kep.tar.hu/ka.../pic1983866.jpg
http://kep.tar.hu/ka.../pic1983867.jpg
Még nem a Zigazi,de majd beletanulok (életembe elõször volt kezembe digitális kamera)Van még pár kép,azok is mennek fel,pl Rave,amint teker a Tour de francon,és kerülgeti a sárga dobozokat,no meg Votec,Lefty,stb.
Hmmm.Most nézem,milyen sokan voltunk!Akár mehetne is fel a Fórumtagos képek közé,miután vki feliratozta a neveket,mert szégyen és gyalázat,sok embernek nem tudtam rendesen megjegyezni a nevét :-[
A bõrsi brutálcsávóknak üzenem,h sorry,a délutáni MOMparkozásról lemaradtam,nem lettem kész a bicóval :(
http://kep.tar.hu/ka.../pic1984236.jpg


#44
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 hozzászólás
Hö.Én is voltam kint ma és láttam sok fasza gépet.A Votec tényleg nagyon fincsi volt de Stormbringer nem említette meg a két Grossmann vázat.Azok is OTT voltak.Az összteló Pyxis is tényleg nagyon jó.Drága lesz 185000 a vát X-fusion taggal(Szilárd mondta).De nagyon nagypofájú volt a marketinges srác.Fikázta a Monster "szar alu becsúszószárát" a Mozoéra esküdözött.Tehet egy szivességet.A Bikers Guideban meg csak 29900 a Monster.Lehet menni venni ;D

#45
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
NNnna, ma voltunk kinn CinderCone fórumtárssal és 2 haverral.

Minden van, szó szerint. Votec Mole 5. Hanebrik arany USD telóval, Da Bomb...
Egy kiló matricát nyomnak mindenhol az ember kezébe és prospektust. A bikers guide sokkal jobb mint tavaly. Van kinn Cannondale headshockkal és Lefty-vel is. Huhh!!!:) Van 2003-as Polar-X is, kompletten és voltak srácok, akik ott ugráltak már olyanokkal. Ültem magamon(vagyis Gizmoén, van kép!). Cool hostessek vannak! Van 2 félmeztelen testfestett Kawasaki-s hostess, van közös kép velük!!!;) A szokás szerint kinn van mindenki (Misi, Bakter, Gizmo, stb.). A pálya szerintem nem lett túl jó, és 2 ugratót kivéve dettó mint tavaly, meglátásom szerint. Magellanhoz: Nem is tudtam, hogy lesz fulltelós Pyxis!!!? A kiállításon ugyanis van kinn egy Buruczki Szilárd nevével festve. Karajul néz ki, pedig nem vagyok CC-s beállítottságú... Lényeg:

MINDENKI MENJEN KI, MEGÉRI!!!;)

#46
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Én ma is meg tegnap is ingyen tudtam bemenni igaz ma bicoval voltam és mit ne mondjak nem igazán az én szintemen van a pálya kell még mit fejlõdnöm...

#47
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Holnap 9:45 körül várható a SAUH-i team.
Láttom Enduroo képein hogy van Flick majd megsimogatom úgyis azt vexek.

#48
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Mert azok a profik DHsok, és DHra nem jó a 24-es kerék, mert csak könnyebben leakad. Habár nem vagyok nagy DHs, ezt azért tudom... A Brigiék meg csak divatból építenek biciglit. Kezdjük ott, hogy a 24-est azért találták ki egyrészt, hogy lehessen használni 3.0-ás külsõt, és ne keljen hozzá túlságosan széttágítani, ezzel megnehezíteni egy vázat. Amúgy szerintem kurva jó dolog a 24-es kerék, és nem divat szempontból. Igaz, nem sokkal, de alacsonyabban lesz a bicód súlypontja, ami érezhetõen jobbinkább North Shore-on, és strapabíróbb is... nem véletlenül küldi Bender is 24-esekkel. Ha tehetném, nekem is 24-es lenne... habár ha ez igaz, hogy 23-bõl kijön, akkor meggggondolandó... mondjuk én biztosan nem raknék fül 2.3asnál nagyobb külsõt...

#49
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
OFF:
Ha Votec-es srác annyira el akarta volna adni a Fórumosoknak a 24" kerekeit akkor annak aki keresett dobhatott volna egy mélt/privit.

Egyébként nem tudom miért olyan nagy szám, hogy a Brigi és a hosszú haju srác (hirtelen akartam írni a nevét) kis kerekekkel ment, nem csak Õk mentek azzal. Egyébként ez is csak egy divat, tudom, hogy vannak elõnyei, de ha tényleg annyival jobb lenne akkor az igazi profik (Pít, Vojó,...) mér' nem azzal mennek?

ON

#50
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
mivel egyéb elfoglaltságaim miatt még egyszer sem bírtam elmenni megkérdezném, hogy a nagykerek nem tudnak ilyenkor megtisztelni minket kedvezményes árú cuccokkal?
csk ott és csak nekünk?


#51
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Endroo, bérletet vettél a kiállításra? :D

#52
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Én találkoztam Olaffal és olyan jóóó volt. :D

Más: mégiscsak van Sram, bár csak az alap cuccok vannak kirakva. A Caprine is felfejlõdött, de közben rájöttem arra is, hogy ez a Hegyalja Kft. standja és nem a Caprine állít ki.

Ráadásul leb...szott a Voteces srác, hogy a fórumon orba szájba kerestetek 24"-os kereket, nála meg hegyben áll. Úgyhogy akit érdekel kukkantson rájuk. Olyan 23-ból jön ki a kerék, gumi, belsõ (Doubletrack, Gazizé Jr. 2,6). Ugyanez vékonyabban kicsit ócsóbb.

Kipróbáltam az XTR-t is. A váltás baromi fura elsõre, de gyorsan meg tudnám szokni. Majd ha már lehet kapni XT/LX-ben is harmad ennyiért. :)

#53
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Olaf!

Ott leszel Szombaton is??

#54
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Aki pénteken olaffal akar találkozni az egy piros Nagy Team feliratú pólóban kolbászoló fiatal embert keressen! ;) Ja és mint látom igen borostás arcal lesz jelen /Budi kefe effektus ;D/

#55
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Én letesztelném a frissen szerzett digitális kamernyát!CSoportkép jöhet pár!Akkor ugye 9.45,fõbejárat...

#56
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Na én is kin voltam ma de én is osztom Endroo véleményét hasonlókat írtam volna én is! Ja és ahol volt Õzse Brigi gépe ott laptopon adták a Kranked 4 meg gondolom más bicos filmeket!!! Ja és én tavaly nem voltam kinn de én is jobbra több cuccra számítottam a pálya meg nem olyan nagyon vészed valszeg holnap megyek ki bicoval délútán...

#57
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Jorus: azért a Heavy Tools meg a Hi-Tec nem ugyanaz. A Fiat meg a Ferrari talán ugyanaz ?

Nálam lesz fényképezõgép szombaton, csak ha ilyen sokan leszünk, akkor kell a nagylátószög is. :)

Tudom már mi hiányzik még a kiállításról: a Bomber Girl-ök. ;D Bár a HD stand ez ügyben segít egy kicsit. :P

Ja és majd elfelejtettem, fent vannak a képek itt.

#58
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Sok sikert!!! ;)

Majd gondolok rád!!!

#59
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Én nem megyek, vizsgázom.. :( :(

kislust

#60
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Jövök én is!!! ;)

Csak gondoltam szólok...