Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DownTown High Budapest (DHBP)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
112 hozzászólás a témában

#61
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Szerintem ne kezdjük ezt a szar a marzo, nem szar a marzo vitát! Mindenkinek meg van a saját véleménye. nekem az, hogy nagyon jó duplavállas villákban, de használható szimplavállast utóljára 2000-ben gyártott! A 2003-sok jól néznek ki, majd meglátjuk.
Magellana szerintem nem fog már marzot venni, én legalábbis nem biznék többé benne.
Uff! 8)

#62
don karTács

don karTács

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás

Azon gondolkodom, hogy majd arra váltok, és hagyom a marzocchit... azoknak már sajna szerintem soha nem lesz jó villájuk, egyre jobban csak a bevételre koncentrálnak a minõség helyett.

hmmm... nem gondolod, hogy ez kicsit elhamarkodott döntés???
csak azért mert eltört egy villa... egy elég nagy ugratón...
a disorder 2-ben is marzoval ugrál John Cowan kona rider egy kétszer akkora ugratón, mint a dhbp... és az is 02-es széria...
és 03-as marzocchik amúgy sem olyan csirkék mint a 02-esek...


#63
Deathrider

Deathrider

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Jó volt nagyon ez idei Dhbp de azért az esések tényleg gázok voltak!!! Az a 13 éves kisgyerek nagyon szépen ugrotta...

#64
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Nem tudom, majd nézd a Fókuszt, meg az Aktívot...

#65
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Idén adják vhol a tévében vagy adták már??

#66
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Hát ja. Én is láttam a tavalyit videon, meg a fókuszban, de nem hittem volna, hogy élõben milyen más. Azt az érzést, látványt sajna egyik video sem képes tökéletesen visszaadni (vagy tökéletesen nem képes visszaadni...).

#67
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Az tényleg gáz és jó, hogy volt rajta Gryphus mondjuk rajta majdnem midnig rajta van amikor látom! Hú de kár, hogy nem mentem ki nem hittem volna , hogy enniyen ugrálnak pedig jó lett volna megnézni az ugrásokat...

#68
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Nem tudom, nem emlékszem, mit vettem föl videora.
A GP ugrotta elõször (azoknak, akik ott voltak: a kavazöld bukós arany polarXel), és zsírul ívbement, másodszorra már esett, és ha nincs rajta sípcsontvédõ, kettétörik a lába. A rendezvény után a W.end elõtt néztük a sípcsontvédõjét (Gryphus), és a felsõ bõrrétegtõl kezdve az utolsó mûanyag védõrétegig lehatolt a pedál 2 tüskéje, 2 párhuzamos, egymástól 3 cmre lévõ 6-7 centis csíkot húzva... dúrva lett volna a lába, ha nincs rajta...

#69
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Akkor az Ambrus teló törésérõl nincs video cask kép? Ja és a Gp miet ugrott?

#70
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Amúgy meg semmi gond nem volt a leérkezõvel, csak a 3.-4. ugrás után lett lyuk, azt meg szerintem nem láthatták elõre.... szal ennyi.
Tényleg, szerintetek a Psylo XC (2003as) jó villa? Azon gondolkodom, hogy majd arra váltok, és hagyom a marzocchit... azoknak már sajna szerintem soha nem lesz jó villájuk, egyre jobban csak a bevételre koncentrálnak a minõség helyett.

#71
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Hát nem tom, kin múlt, de nekem eddig is megvolt a véleményem a gulyásról.


opnt errõl beszéltem ::)

#72
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Hát nem tom, kin múlt, de nekem eddig is megvolt a véleményem a gulyásról.
Dominiknak meg egyébként a váltója azért tört le, mert túl feszesre tette a láncot, és ahgy végigmozzgott az SLK, megfeszült a lánc, és ezért tört le.
Nekem videon megvan a Kowas jump, GP jump, Angyal jump (kulccsonttörés), meg még 2 olyan emberé, akiket nem ismerek. Viszont nagyon sok kép van a DHBP elõtti eseményekrõl (Street a Westendben, emberekrõl és a sáncról sok kép, és egy pár az ugrásokról (amiket nem videoztam azokat fényképeztem). Hétfõn valszeg fennlesznek a netünkön.

#73
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ja egyuttal részvvétem minden sérültnek mind aki testi/ anyagi kár szenvedett! Kíváncsi lettem volna, hogyha az Ambrusnak nem a Dj II-se van hanem mondjuk az én régi drop offom (olyan, mint a dominiké) eltört volna-e az is? Azért tényleg erõsebbek a régi marzok!!! De lehet azok is eltörtek volna...

#74
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ja, meg Dominiknak a hátsó váltója is eltört.

#75
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Tényleg akinek van vmi videoja vagy képei és felrakta vmi oldalra akkor az szóljon! Valszeg bortheR leírja nekem cd-n csak azt nem tom, hogy neki pontosan mi van meg... Mien pörgös kis topic lett...

#76
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Nem akarom szidni a Marzot, mert ugye jó villák azok csakhát néha eltörnek. Az igaz, hogy azért látni olyan sok töröttet belöllük, mert sokkal többen veszik mint más márkákat, de a Marzó "kicsit" elszámolt valamit a tervezésnél, nem hiába törik minden villájuk ugyanott.

Ha GP-nek, Thomasnak és Dominiknak nem Psylo-ja, ol'skul Marzoja lett volna valszeg õk is úgy járnak mint szegény Magellana.

Azt nem hiszem,hogy a Gizmóék miatt történtek a balesetek, mert végülis ezt írtad Brother. Nekik nem érdekük, hogy aki ügyes az meghaljon, lesérüljön, fõleg úgy, hogy Ti nem is versenyeztek és nem vagytok rájuk veszélyesek semmien szinten sem.

Bár hallottam egy olyanról, hogy egyik neves (nem írok nevet és aki tudja kirõl beszélek annak sem szükséges) versenyzõnk egy külföldi versenyen mikor rontottm, inkább kilökte honfitársát, ha Õ nem akkor más se legyen dobogós. Vannak ilyenek, de sérülést nem okoznának szándékosan senkinek.

Az eredeti felvételeket megpróbálom megszerezni, a bringásokat, van 2 kameraállás is:)

Palmer

#77
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Bro: szvsz nem sokat segít a csütörtöki edzés, ha este a pálya fel volt "szántva"...
talán õk ezért nem ugrottak...
az meg nem hinném hogy az õ hibájuk, hogy nem volt edzés elõtte csütörtökön meg volt...

ettõl méh lehet természetesen, csak nem komálom ezt a helybõl õk a gennyek hozzállást...

#78
lyeti

lyeti

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sajnos igaz, de tényleg a pálya volt a hibás....
Pályahiba????? A leérkezõ olyan volt, mint tavasszal a szántás!!!!!! :P

#79
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Tényleg Marzoból van a legtöbb villa.. Ja és akkor ha jól értem sokana pálya hiba miatt estek el amitaz emberek nem javítottak ki?

#80
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Hát akkor még nem tudsz mindent. A Rob mondta, hogy csütörtökök õk ugrottak. Na erre mit mondasz mmmm? Ennyit a tisztességrõl.