Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DownTown High Budapest (DHBP)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
112 hozzászólás a témában

#101
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
GG: igazad van mindig lehet kifogást találni, de szerintem ez az õ döntésük... azért ne feledd hogy a Gizmo már nem mai csirke, gyereke van stb stb... vigyáznia is kell magára...

a másik meg hogy õ már letett szerintem annyit az asztalra, hogy nem abból ítélik meghogy a DHBP-n nem ugrota meg a sáncot... szerintem ez tiszteletlenség, pláne amilyen stílusban Brother beszél errõl...

szerintem azokat az eredményeket, amiket elért korábban , fikarcnyival sem kisebbíti az ami most történt...
szerintem ez kb olyan mintha Emil Zatopekre azt mondanánk hogy sz*r futó volt, mert am már nem áll ki a marokkói 5000m-esekkel...

Badarság...


UFF, Brother engedelmes kutyája: Ras

#102
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
A stílusa tényleg kissé túlzás, de talán igaza lehet nem? Miért nem ugrottak? Persze, mindent meg lehet magyarázni, szemembe világít a lámpa, rosszul van beállítva a teló meg különben is már késõ van ugrálni... :)

#103
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Szvsz sokkal jobb lenne,ha a két része (board és bringa) külön lenne választva,helyszín és idõpont-no meg kommentátor tekintetében 1aránt.Az látszik,h a bringára önmagában is van hatalmas érdeklõdés,talán nagyobb is,mint a snowboardra,és nem 8-10 ugrást látnának az érdeklõdõk,hanem nonstop mennének a kidobó(k)ról a profik és amatõrök.Ez a sánc amúgy sem lehetett túl kellemes a bicósoknak-pl túl rövid volt az érkezõ,stb.Persze kis pénz,kis foci,de...

#104
Lorka

Lorka

    vendég

  • fórumtag
  • 218 hozzászólás
Bemondó srácnak azért más is eljöhetett volna.......
A legdurvább a teló törés volt.... :-\
De aki ugrik,vhol számolnia kell ezzel is.... ::)


#105
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Gizmot ne szidd! Õ az egyik legjobb fej. Mindent elmondott és segített, mikor az EXPO-n volt a kiállítás és az ugrálás... >:(

#106
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Én meg nem tisztelem a véleményét ebben a stílusban, se nem szar a sznóbord ilyen primitíven kijelentve, se nem nagyképû f*sz minden szponzorált bicós (pláne a Gizi nem) és azt se felejtsük el, hogy ez eredendõen egy sí/sznóbord rendezvény ha jól tudom.
Én nem értem miért van ennyi útszéli stílusú tizenéves manapság? :-\

#107
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Brother... tiszteletben tartom a véleményed... mindössze egyetlen kérésem lenne...

egy "a" betû helyére tegyél csillagot...

csak mert úgy illik...

hálás köszönettel kutyád: Ras

#108
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én kevés vagyok hozzá, de téged szívesne megnézlek ha tényleg ugrálsz!!!

#109
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Szerintem a bicós rész sokkal jobban tetszett mindenkinek, mint a szar boardos. Sokkal jobban kiabált mindenki a bicós ugrásoknál...
Ja és a gizmóról meg a sósmogyiról csak annyit, hogy szerintem negggyyon szánalmasak a gulyással meg a többiekkel együtt. Szerintem azért nem ugrottak, mert nem akarták, hogy a nagyközönség azt lássa, hogy vannak ám náluk már jobbak is, akik nincsenek így agyon szponzorálva. Felõlem az összes ilyen nagyképû f*sz ott dögölhetne meg, ahol van....
És szerintem jövõre is lesz bicózás a DHBPn, mert ezt szemmel láthatóan szeretik az emberek...inkább, mint azt a divat sznóbordozást nézni... szal jövõre már sokkal többen akarunk ugrani, ezt el is terveztük a west-end elõtt. Jövõre én is szeretném ugrani. Még valaki?

#110
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Tartok tõle jövõre nem lesz bringázás, amilyen hirtelen beszûntették a mait.
Milánkáról ismét csak szuperlatívuszokban, a 13 éves kissrácról MoZo-val szintén, viszont Gizirõl és Sósmogyiról nem, mert azt mondták azért nam ugranak, mert "túl sokan ugrálnak" és visszatolták :-\
A rendezést, kommentálást, zenét (2X ment körbe a System of a down, Szabika is kurva unalmas már) inkább nem jellemezném.
A kivetítõ szart sem ért a fölötte levõ pofánkbavilágító 14millió Wattos reflektor miatt.

#111
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Talán a megmozdulásba kellett volna,de mind1.Szóval vegyes érzelmekkel távoztunk a helyszínrõl Lorkával + a haverokkal,mert a snowboard részrõl szerintem ennél többre kéne h képes legyen a magyar (ill a nemzetközi!) elit.A döntõben azt számoltuk,hogy hányan érkeznek stabilan...A kommentár szerintem egész egyszerûen SZ@R volt,jobb lett volna,ha az idegörlõ pofázás helyett végig a System megy.A fél órás csúszás fel sem tünt a tömegben várakozva,az egyik kezemet a frissen vételezett elsõkerék,a másikat a táskám + a videó húzta le.A bringa már érdekesebb volt számomra,a vetítõ alól átvonultunk a kocsihoz,ahonnan Jojoba és Fityisz nézte a mûsort.Nos,egész szép ugrások,az egész fénypontja,ahogyan az várható volt,Milán volt,de tetszett az a 13 éves srác is,aki ha jól láttam,egy merevfarú,Mozoval felszerelt géppel beadta a sáncot.Aztán történt az a "kis baleset",és ezzel vége is volt a rendezvények...Aztán hazafelé a buszon azon filóztunk,h miért is jöttünk ki,de rendes választ nem találtunk a kérdésre.Majd jövõre...
Még vmi; a szikrák a snowboard döntõben mire voltak jók?Mert au ugrókat szemmel láthatólag zavarta!

#112
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ismételten jó volt a Snowboard és meg kell hogy mondjam a bicaj is jobb volt mint tavaj!!! Jobb!!! És nem JÓ!!! Milán jókat nyomott, sokan nagyot pereceltek de ennyi... Ja a teló nagyot szólt... Kellemetlen... A szõnyeg már jobb megoldás minthogy lehyányjuk a havat, de egy 4-5 szöget azért használhattak volna!!!
A NOKIA-nál jó volt a kaja meg a tea és legalább meleg is volt!!!
A bemondó srácak talán még hülyébbek voltak mint tavaj, és már mindíg rosszul mondták a trükkök nevét!!! Minden RODEO volt és METAL BROTHER...
Ja és vicces volt hogy a 8as döntõben 9en voltak mert a magyar srác pont 9. lett a középdöntõben... :-\

Szóval rossz nem volt, de jó sem...

Ha így fejlõdünk tovább kb 3-4 év múlva tök jó lesz!!! ;)

#113
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Na, akinek valami hozzáfûznivalója lenne a ma esti gigantikus jump rendezvényrõl, az itt közölheti!
Részvétem az Ambrusnak (kitörte a telóját!!!)
Képek hamarosan: http://freeride.freeweb.hu


Brother tényleg ne haragudj hogy belepiszkítottam... a kutyák már csak ilyenek... de állatira szúrta a szemem hogy Pudapest...
köszi a megértést: Ras