Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DownTown High Budapest (DHBP)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
112 hozzászólás a témában

#41
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nem rossz nem rossz, de azért egy fényképezõtõl ne várjunk sokat... szóval egy rendes videót azért megnéznék :)

#42
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Nagyon jók a képek és a videok érdemes megnézni! FÕleg annak aki nem volt ott! Én sajna nem mentem el de majd jövõre.. Egyébként néhol sajna bezavar a video a nagy fény és nem látszik semmi--- De amúgy jó..

#43
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
haverom nyolcadik lett a snobboardban! :-))))

#44
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Na, feltettem azt a pár képet és videót, amelyek jól sikerültek a DHBPrõl. Akit érdekel, itt megnézheti:
http://freeride.freeweb.hu

#45
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Na akkor legyen ennek vége, folyt köv a telós topicokban...
DHBPvel kapcsolatban is legyenek már hozzászólások!

#46
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
tömören: gyerekessé kezd válni a dolog... ::)

#47
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ez kezd hasonlítani egy bizonyos tárcsafék vitához!

BrotheR!
A te villád adta be a kulcsot. Ha 2003-as. akkor még garis igaz? Feladat ismegt: garanciális szervíz, stb.
Ez Kb olyan, mint ZAK DNM hátsó rúgóstagja. Az is beadta a kulcsot, de ettõl még ezeket nem írtuk le és nem általánosítottunk.
Ez itt a te villádról szól és RAS jogosan tette szóvá, hogy egy darabról van szó.
Ha lesz 5-6-8-10 ugyanilyen vélemény és tapasztalat, akkor talán már lehet általánosítani.
Ez most egy fölödleges adok-kapok.
Bocs, hogy beleszóltam.

#48
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Valljuk be a marzo a CC kategóriában eléggé lent van! Lehet a 3.5kilós versenymaraton villák miatt. Errõl nem tehet, nem tud könnyü villát gyártani. Van ilyen!
A 2003-as DJ3-mas szerintem szar lesz, ugyanugy mint a 2002-es Wedge. Csinált egy olcsó Z1-et, most egy olcsó Dirtjumpert! Inkább sporoljon mindenki, és vegyetek Manitou-t, vagy egy DJ1-et!
Uff!

#49
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Brother te elolvasod amit mondasz?... a másik meg hogy baromira nem fikáztam senkit... mindössze szerényen jeleztem hogy amit leírtál az a et villádról szólt... gondolom nem ülsz ott a Marzo gyárának kapujában és próbálod ki az összeset...

tehát akkor meg ne mondd azt hogy a marzo dj-k szarok... >:(

#50
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Király... nem muszáj meghallgatni Ras, de akkor nem is rajtam fog múlni, ha valaki beleöli a pénzét, és semmit nem tud majd kezdeni vele, csak el tudja mondani magáról, hogy marzocchi villája van, és mennyire jól is néz ki, viszont egy hónapon belül már garantáltan nem osztja a véleményét azokkal, akik itt istenítik azt a villát...

#51
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ennyit a 2003as MArzo DJ+ villáDról... >:( >:( >:(

#52
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
még egy kis off:
A 2003-as DJ3assal kapcsolatban: Nekem is az van, és már ez is RECSEG!!! Ja és a csillapítás is kezd belõle elmenni, ami ugye nem állítható csak olajcserével, amibõl még a hülye is arra következtet, hogy folyik belõle az olaj... szal ennyit a 2003as Marzocchi DIRTJUMP villákról...

#53
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na ahogy látom nagy buli lett a végére!
De én amikor kint voltam csak 12-17 éves kis lakótelepi "kihaénnem" gyerekeket láttam, akikbõl mostanság eléggé elegem van, meg az elötte való éjszakai müszak miatt inkább kihagytam az estét!
De sebaj lesz még ilyen alkalom! ;)

#54
lyeti

lyeti

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Ami igaz az igaz, ezen nem kéne egymásnak ugrani!
A Marzo mostanában tényleg CC-re való szimplavállasokat gyártott, de azért ott figyel a 03'-as Dirt Jumper! 8)
Ha valaki hozzámvágná, lehet hogy nem ütnék vissza!

#55
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ettõl még nem kell mást minõsíteni :-X

#56
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Mii? Nem úgy volt, hogy nem érvényes a lista??? Nem számoltam, hányan ugrottak, de szerintem többen, mint tizen...
A marzocchiról meg annyit, hogy ahogy én a tendenciát elnézem, szerintem egyre jobban a nyereség érdekli a céget a minõség helyett, de ez csak magánvélemény.

#57
don karTács

don karTács

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Brother! egy kicsit vegyél már vissza magadból...
én sem hívtalak divatembernek...

#58
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
azért szvsz a marzocchi nem egyszerûen divatteló...
nagyon jó kis teló... azza legyetértek és írtam is már hogy a 2002es szériák nem túl jók.. de a 2003asokról most véleményt mondani botorság lenne...

én meg pl úgy vagyok vele hogy engem nem érdekel mia ivat ,az veszem amiben bízok és tapaztalataim szerint nekem megfelel...

#59
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
most dj3-on gondolkozom, csak a telódarabkáimat me kéne vegyétek(már jelentkeztek is sokan(köszi)). nem a teló volt szar hanem nem erre tervezték igazán(legalábbis nem 7m-re)
a gizmoról semmi rosszat, elvileg 10 bicós ugorhatott(csak!!) mert 20-an akartak, és kihúzta magát a listáról, hogy átadja a helyét nekem(v. másnak)- szóval õ jófej! ARC!!! a sósmogyi már nem ilyen szimpatikus, de õs sem akarta hogy elessünk. a gulya +kint sem volt. vidót+képet emailben kérek mindent!

#60
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Hát nemtom, de én egyátalán nem emiatt az esés miatt váltanék RSre... valahogy nem bízom a recsegésben, sokan azt mondják, hogy le kell sz*rni, de engem akkor is aggaszt. Most is csak azért van marzocchim, mert a Stinkyhez jött, de ezt valszeg, ha lesz pénzem, egy Boxxer race-re cserélem, és a kisbicómban is remélem, hogy egy Psylo lesz majd valamikor, de egyenlõre majd csak egy Shock Works G5-öst veszek bele 10-ért, csakhogy egyben legyen már végre...
És nem fogok marzocchit használni, csakmert divat, és nem fogom komolyan venni az ilyen divat emberek véleményét a Marzocchi telókról. És hiába példálózol a Cowan-ékkel, szerinted milyen rendszerességgel kapnak új telókat mmmm? És ha meg a Disordert adod példának, láthatnád, hogy a Hell Track-en Cowan már Stinkyvel ugrál pár jumpot (pl.: a nothingot is stinkyvel küldi, látni lehet a rikító sárga V-max kerekeket), vajon miért? Ezek neki rutin trükkök, mégis másik bicóval küldi...
És szerintem aki komolyan akar bicózni, annak nyáron már ekkora DHBP szintû jumpok alapszintûek lesznek (lásd majd Rodeo Dirt pálya), és akkor ahhoz már nem olyan telóra van szükség, ami jól néz ki, meg divat...