Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#901
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Most van hétvégén a BMFT találka, azért van pangás... :'(

#902
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Nah. Ma mentem apuval 33 km-t. Elmentünk a Kossuth térre, át a lánchídon, fel a Várba, a Bécsi kapun kijöttünk, elmentünk Óbudára, utána haza. Hát én nem tudom, hogy az új bicaj, az éhség vagy a pár hónapos kihagyás az oka, de úgy elfáradtam, hogy csak na! A bicajról továbbra is jók a tapasztalatok. Bepróbáltam magam a hévsínek között, egész jól vette az akadályokat. :D Még van valami: a hátsó rugóstagot kicsit jobban betekertem, viszont így visszaérkezésnél (hirtelen) üt. Úgyhogy megint ki kell vegyem, és engedni rajta. Holnap megyek a Mátrába vele. Ti hogy álltok? Lovas Gabi is nagyon eltûnt... ???

#903
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
ultio: rendben, akkor Te már egy biztos tag vagy :) Én holnap is fogok kicsit tekergõzni, vasárnap meg fel a Mátrába, leteszteljük az A-zone-t. Az elsõ fékem kezd bekopni, már majdnem teljes erõt képes leadni, a hátsó fék tuti. Minden teljesen kerek, egyelõre semmi kifogás. Ja de! Nem tudok egykerekezni. ;D De teszek ellene...

#904
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás

Hm, asszem a szombati bicajozás két okból kifolyólag elmarad: érdeklõdõk száma erõsen közelít a nullához, valamint vacak idõ lesz... Majd kicsit késõbb még beszélünk errõl, ha van hajlandóság, akkor szóljatok!

GTi!
Bennem nagyon erõs a szándék, csak ahogy már mondtam, áprilisban lesz bicajom, és ebbõl következik, hogy csak akkor tudok menni tekerni. Viszont akkor megyek, és reméljük, hogy az idõ is jobb lesz.

#905
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Hm, asszem a szombati bicajozás két okból kifolyólag elmarad: érdeklõdõk száma erõsen közelít a nullához, valamint vacak idõ lesz... Majd kicsit késõbb még beszélünk errõl, ha van hajlandóság, akkor szóljatok!

#906
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
A bringám paraméterei bent vannak az adattárban!
Képek pár napon belûl lesznek!

#907
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Szabi! Nem igazán vagyok képben, neked milyen bicajod van?

#908
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Szabi! Tisztában vagyok vele, hogy az én tudásom még bõven hiányos, de nem találkoztam még olyan teleszkóppal, ami egy picit ne mozgott volna... Végülis nem egy darabból van, és nem fixen van rögzítve...

#909
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Tegnap eljött a nagy nap, és kész lett a bringám!
Hét vége fele nyomok fel róla képeket!
Egy kis gondom van, a teló lóg gyárilag valamennyit...... Nem tudom mi lesz vele, megkeresem majd Lacit, aztán beszélek vele!

#910
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Nyah, emberkék, elhoztam a bicajt. Nagyon kiváncsi leszek, hogy lesz-e olyan, hogy annyira megszokom a bicajt, hogy nem tûnik fel majd, mennyire hihetetlenül jó. Remélem nem :D Eszméletlen. Még nem sok, 15 km van benne, de már ezt-azt próbáltam. Lépcsõn nagyon jól viselkedik, amatõrségem ellenére piszok könnyû vele ugrani, kanyarban a kormányt nem akarja maga alá rántani. Mentem földúton, olyan jó sz-r minõségûn: 10-20 centis gödrök közvetlen egymás mellett, úgy 25 km/h-val. Hát megette a bicaj az összes lukat. Eszméletelen! Most ezt befejezem, aztán megyek is még egy kicsit gyötröm a drágát, egykerekezni próbálok megtanulni ;)

Ami nem kerek még teljesen (neeeem, a kerék az az), hogy az elsõ tárcsa még picit nyekereg, a hátsó fogaskeréksoron van alul egy-két fokozat, ahova lefele nagyot ugrik a lánc. Pontos, semmi gond, csak nagyobbat mozdul. Ha ez majd elmúlik jó, ha nem, az se baj. Amit még mindenképp csinálok, hogy a váltókarokat picit beljebb (így írják ezt a szót???) fogom rakni, mert nem fér el kényelmesen a kezem. Egyelõre ennyi, este még írok. Nagyon szuper!


#911
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Ez király! Csak sajna még nincs bicajom :-[, meg nem is leszek Budapesten szombaton. :(
De majd a legközelebbi közös tekerésen (márha az áprilisban lesz) én is erõsítem az Authorosok sorait. Vagy gyengítem.

#912
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Zak: 10kor az üzlet elõtt. Megtaláljuk egymást! Javasolnék esetleg egy HHH meghódítást, de megbeszéljük majd. Más valaki?
eric: Naná, hogy lehet. Ha meg kell állni, akkor belémkapaszkodsz, én fékezek, jó? ;D

#913
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Félkész, csak guruló cangával lehet menni? ;D

#914
Zak McKracken

Zak McKracken

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
ott leszek.
hanykor? :)


#915
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Na sziasztok emberkék! Ma bent voltam az AUTHOR boltban, és éppen ott volt Ürge Laci is. Beszéltünk errõl-arról, és megemlítettem neki a túrázás lehetõségét. Azt mondta, õ tervezte, hogy megy bringázni most szombaton, hát tartsunk vele.
Megbeszéltük, hogy szombaton az AUTHOR márkabolt elõtt találkozunk. Tehát kedves AUTHOR tulajdonosok, és szimpatizánsok, szobaton elsõ AUTHOR túra! Hogy merre, meddig stb., ott
fogjuk eldönteni a helyszínen. Addig is lehet ötleteket írni. És persze jöhet az is, akinek nem AUTHOR-ja van:) Viszont azt is megbeszéltük, hogy kizárólag akkor megyünk, ha nem esik az esõ, és szép tavaszi idõ lesz. Az elõrejelzések szerint van rá esély. Ki jön?

#916
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Mikor katona voltam, nem centiztem, most a bicajvásárlás elõtt majdnem igen. Furcsa az élet! :)

#917
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Gabi, naná, hogy temetjük :-) Bár apu most mondta, hogy a hét végén rossz idõ lesz, jön a hideg front... Na mindegy, valami csak lesz...

ultio: Csak kitartás! Igaza van Gabinak, hamar elmegy! Múlt hét elõtt még nekem is két hét volt! (Hû, ez igen! Milyen bölcs vagyok ma este!) ;D

#918
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Öhmm...
pár hét... ;D ::)

#919
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Forrest!
Akkor szerdán temetjük a centit? ;) ;D ;D
Tudod, mint a seregben....

Ultio!
Csak türelem! elmegy hamar az a pár nap.

#920
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás

Már csak 2 nap!!! ;D


Jó neked! Nekem több mint 2 hetet :( :(kell várnom, hogy megvegyem a bicaj.