Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#581
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Tud valaki valamilyen információval szolgálni a columbus anyagról? Ebbõl készül az airline, és a synergy, ami jövõre lesz, errõl van fentebb egy link, és xt hváltóval, lx-szel és Manitou Luxe Super telóval , mindez 221e.
Április még messze van, addig össze lehet kaparni... ;D


#582
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
http://www.author-hu...id=DCP_1785.JPG

Hû, ez valami új!!! Nagyon menõ! Full lx, meg minden.


#583
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Nem, ez még 2003-as, a 2004-esekhez vagy kiállításról lehet hozzájutni, vagy áprilisban...
A katalógusban fehér-piros a színe, de minden modellbõl több színt csináltak.
a 2004-es galéria 09, 10-es képe a reflex, az enyém picit más árnyalatú. Olyan a színe, mint a 29-esnek, ami az Airline, az a csúcs modell a trekkingek között, jövõre lehet, h beruházok egy ilyenre, és akkor már tényleg nem lehet egy szavam sem ;D

#584
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Te Grimus!

Valahol írtad, hogy a tiéd világoskék...
Akkor az már az új széria, vagy más miatt világoskék? Csak nézegettem a 2004-es képeket az oldalon és ottt láttam valami gyönyörû vkék cross authort, de nem lehet kiolvasni a tipusát. Az lenne az?

#585
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Nemrég értünk haza. Persze, ma is azt halgattam, hogy itt vékony lesz a kerék, itt vigyázz...
Azt már kevésbé akarták észrevenni, hogy mindig én vártam rájuk, jó a köves lefeléket nem bírja anyira, de megfontolt MTB-s társamtól nem maradtam le.
Ja, és nem fáradtam el! MTB-vel azért lihegtem felfelé Dobogókõre, ezzel nem ;D


#586
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Jaja, jó tekerést, a lehetõ legjobb idõ várható hejj!

#587
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Na. Ezért is veszek én újra Authort, ha sikerül eladnom az Opust.
Várjuk a Dobogókõi élményket Grimus!
Én hétvégén a Mátrába megyek, ott még nem jártam az Opussal. Dobogókõn már volt, 2 hete jól el is tévedtünk a haverral, mikor Pilisszentlászlóra terepen mentünk, és valami okos egy jobbra nyilat rajzolt egy oszlopra, mi meg beszoptuk, azt eljutottunk valami vadászterületre, ami tele volt magaslessel, és szikrázó kerítés vette kötül. Na nem a naptól szikrázott, hanem az elektromosságtól!
Jó tekerést a hétvégére mindenkinek!

#588
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Amikor nézegettem a biciklit, akkor még nem gondoltam volna, hogy lehagyom MTB-s barátaimat a Hármashatáron ezzel a biciklivel. Pedig ez történt. Folyamatosan nyaggattak, hogy ezzel a kerékkel ezt a részt ne vállald be, mert... És az említett részen csak azért nem tudtam õket megelõzni, mert ELAKADTAK! Én pedig mentem volna tovább... 8) ;D
Persze lefele is féltettek, félúton meg is álltak, hogy bevárjanak, nekem meg Fenyõgyöngyétõl kellett kényelmesen visszatekernem, hogy szóljak nekik, hogy nem kell rám várni. No, ennyi, sietnem kell, vár Dobogókõ! Errõl is írok, mert ez is más fajta út lesz, de szvsz nem lesz vele gond! Jól bevásároltam!!! ;D ;D ;D

#589
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Hi Grimus! Reflex sx zsííír! Sztem alig múlja alul a zenit sx-et. A váz dettó ugyanaz. Nekem stratos sxem van, és tkp eléggé egyben van az is. Majd számolj be a (neaggyisten) felmerülõ parákról! Amúgy mire fogod használni? Én ezzel kapcsolatban kétféle felfogással találkoztam: 1. kurva jó, mert országútra is zsír,meg könnyû terepre is; 2. országútisok lenyomnak aszfalton, montisok pedig terepen, tehát két szék között... :P
Jó kerózást!

#590
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
El is felejtettem. Üdvözöllek Grimus!

#591
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Lehet én is eladom az Opust. Na nem azért, mert nem tetszik, vagy mert nem mûködik jól. Venni akarok egy Modust, és hát sajna a pénz csak úgy lenne meg, ha el tudnám passzolni az Opust.

#592
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Gratula, Grimus! Kiváncsian várom hosszútávú tapasztalataidat is!

#593
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Sziasztok!
Regisztrálom magam én is a Csehszlovák kerékpárosok táborában! :D
Szóval ma vettem egy Author Reflex SX-et, és nagyon meg vagyok elégedve vele, sõt, hihetetlen érzés tekerni vele, száguldani az autók mellet, és nem az autók után kullogva 8)
Terepen még nem próbáltam ki, de a héten biztos megyek vele egy nagyobb földeset, mondjuk Dobogókõ, vagy ilyesmi.
Illetve Tekergõ vasárnap, igaz Zaki?!


#594
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
ultio: mindenképp, de majd csak jövõre. Nem tudom, hogy akkorra mi lesz az elképzelés, de talán megpróbálkozom egy cross bicajjal. Meglátjuk :)

#595
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Forrest! Azér veszel másik Authort? :D :D
Megnéztem a 2004-es bicajokat. Szép kerékpárok nagyon. Különösen a Modus tetszik, meg a fekete Introvert. Kellemes hétvégét mindenkinek!

#596
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Sziasztok!

quit, örülök, hogy végülis békésen rendezõdtek a villával kapcsolatos problémáid, és hogy ismét elégedett Author-felhasználó vagy!

DM: jók a képek ;-)

Amúgy meg egy (nekem) fontos dolog: eladom az a-zone-omat. Igen, a mindenki által unalomig ismételgetett anyagi okokból kifolyólag. Meg egyszerûen nem használom ki a bicajt. Elején jópofa volt, de a durva részekre egyszerûen nem tudok ráérezni. Nem élvezem annyira ez egész feelinget, mint amennyire szerettem volna. Ehhez viszont felesleges egy ilyen bicaj. Marad a fõ sportom a foci ;-)

Tehát ha valakit érdekel, 500 km-t futott, és abszolut semmi baja nincsen, mûszakilag hibátlan. Adok hozzá SKS elsõ-hátsó sárvédõt és egy Cateye Cordless km-órát is. 234e forintot kérek érte. Ha valakit érdekel, priviben keress meg légyszi!

A topicot azért nem fogom elhagyni :-)

Na minden jót!

#597
DM

DM

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
:D
DIRT-STREET 2004
http://www.alwaysmad...&sort=1&cat=511

http://www.alwaysmad...&sort=1&cat=511

http://www.alwaysmad...&sort=1&cat=511



#598
DM

DM

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Ahoj!
Bizony Jorusnak igaza van, de az igazsághoz hozzátartozik hogy a 2 éves garanciában nem lehet mindent felvállalni a gyártóknak, fõleg hogy az alkatrészekre valszeg a beszállítók sem 2 évet adnak a gyárnak. (Szerintem a 2 év "csak" jól hangzik, mert ha gyártási- vagy anyaghibás valami - erre van garancia ugye - akkor az max fél éven belül kiderül, utána meg úgysem lesz gond vele ha addig nem volt.)
Ürge Laciról és az Authorról csak annyit hogy: nekem is csak jó tapasztalatom van velük, szvsz teljesen korrekt. Ez a villás ügy is megnyugtatóan végzõdött úgyhogy az én bizalmamat nem vesztették el.
Lehet vitatkozni ha hülyeséget írtam volna. ;)
RESPECT!
DM

#599
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Így van. Ezt mondtam én is. A vásárló szív a legtöbb esetben. Kivéve a mûszaki cikkeket. Azzal nekem eddig nem volt bajom. Megjavítottak mindent. Viszont a csere! Az aztán nem megy szinte sehogyse! Mindig határidõn belül javítanak, ha egy nappal is.

#600
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
OFF

Nem az Authorral kapcsolatban, de a garikról annyit, hogyha nagyon alaposan átolvasod a garanciális javítás/csere feltételeit egy terméken, akkor rájössz, hogy a forgalmazó/gyártó szinte minden esetben mentesül.

ON