Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#561
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás

Sajnos nem tudom megindokolni, de valamiért élõben nézve ezek a bringák olyan furcsa érzelmi kötõdést alakítanak ki, amilyet nem sok gyári gép...
Az a cromo vázas Stratos! ::) Meg a markolatok, nyergek,stb. Tetszenek, na.
Interneten nézve még konkurenciája volt a Kelly's, de élõben nézve asszem kiesett. És ez nem csak magára a kerékpárokra értendõ, hanem az Author igényes "ügyfélszolgálatának is, mert lehet, hogy nyálas vagyok emiatt, de tetszik, hogy minden bringa fényesre van nyalva és szinte kínálja magát, nem úgy mint a másik, aminek tudtommal nincs márkaboltja és jobb esetben egy-egy darab bringa fellelhetõ valamelyik boltban porosodva.
Ennyi. ;D

Na ezzel én is egyetértek Bagi! Nem vagy nyálas. Azok a bicajok tényleg kínálják magukat. És én meg is veszem õket. Illetve csak egyet egyelõre. Aztán lehet, hogy az asszonynak egyet. Aztán majd a gyereknek. Mint Lovas Don Gabi. Szerintem egy bicajboltnak hasonlónak kell lennie egy autószalonhoz. Csillogjon-villogjon a bicaj! Ne csak úgy össze-vissza legyen dobálva, meg porosodjon, meg szarjanak rá, hogy ott van, majd csak megveszi valami hülye. Ha meg nem, kit érdekel. A színekkel kapcsolatban annyit, hogy én pl. az egyszínû bicajokat szeretem. A Kelly's emiatt nekem nem is tetszik. Ilyen szín, olyan szín, kavalkád. Nézzétek meg a Modust! Letisztult formák, tetszetõs kék szín, fekete kiegészítõk. Kell ennél szebb? Nekem nem. A kiszolgálást is szeretem a márkaboltban.
Én is úgy tudom, hogy beveszik a használt Authorokat. Valami ponttáblázat alapján mondják meg az árat a felszereltség, használat stb. alapján. Én élek is ezzel a lehetõséggel, mert nem jelentkeznek az Opusra, és november 15-ig meg akarok valszeg egy Modust rendelni. Amúgy meg szerintem nem is adnak érte olyan rossz árat. Fõleg, ha más semmit nem ad érte.
Forrest! A srác nagyon jól járt azzal a bicajjal annyi pénzért! Kár, hogy nem az én mûfajom, mert én is megvettem volna! Ráadásul fekete! Hmmmm.

#562
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Az Author márkakereskedések is csinálnak olyat, hogy beviszitek az Author gépet, vesztek egy újat, és beszámítják. Nem emlékszem pontosan, hogy hogyan, de kortól, szervizeléstõl és felszereltségtõl függõen alakítják ki az értéket. Persze miután használt bicaj, csodára nem kell számítani, mindenesetre jó, hogy van hova visszavinni...

Bagi, igazad van abban, hogy élõben még ütõsebbek a bicajok. Valahogy nagyon eltalálták õket :)

Én meg eladtam az a-zone, 2kiloért. Egy fiatal srác vette meg, szimpatikus volt. Biztos, hogy jól jár a bicajjal. Megígérte, hogy majd jelentkezik, hogy a személyes tapasztalatairól beszámoljon. Õszintén kiváncsian várom!

Jövõ tavasszal meg veszek valami crosst, még nem tudom, mit. Majd elválik...

Nézzétek meg az Author-motoromat! ;D
http://kep.tar.hu/forrestgti/

#563
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Jó, az utolsó mondatom erõs túlzás volt, visszaszívom :D Biztos van ott több is, csak így év vége felé közeledve megvették már a nagyját.

#564
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Sziasztok!

Tegnap újra benéztem az Author házatájára, vesztemre...
Ami eddig is tetszett, az most mégjobban, konkrétan a Classic Sx és a Stratos Sx. Sajnos nem tudom megindokolni, de valamiért élõben nézve ezek a bringák olyan furcsa érzelmi kötõdést alakítanak ki, amilyet nem sok gyári gép...
Az a cromo vázas Stratos! ::) Meg a markolatok, nyergek,stb. Tetszenek, na.
Interneten nézve még konkurenciája volt a Kelly's, de élõben nézve asszem kiesett. És ez nem csak magára a kerékpárokra értendõ, hanem az Author igényes "ügyfélszolgálatának is, mert lehet, hogy nyálas vagyok emiatt, de tetszik, hogy minden bringa fényesre van nyalva és szinte kínálja magát, nem úgy mint a másik, aminek tudtommal nincs márkaboltja és jobb esetben egy-egy darab bringa fellelhetõ valamelyik boltban porosodva.
Ennyi. ;D

#565
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Mondtam én, hogy szép a Sovereign!
Igaz Zaki?
Meg hát jó is...
Meg szeretem...
Meg sárga...
Kár, hogy már jövõre nem gyártják! :(

Grimus!
Hogy van ez? Beradod az AUTHORT és beszámítják egy új AUTHOR árába?

#566
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Olyan ez már mint az autóknál. Beadod a régit, aztán elhozol egy újat. Ha nincs más megoldás, ez is jó.

#567
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Neszójábekiscsákó, mertrádhajlítoma zalut! ;D
Nem tetszik az ERA? Pedig jól néz ki, olyan formás, szívesen meglovagolnám, a combjaim közé venném és szorongatnám :D
Amikor a Meridámat el akartam passzolni, akkor beszéltem egy emberrel, voltam is a boltjában (citybike?), és elég faramuci volt! Nem tudom, mi a neve. Viszont õ lehet, hogy beszámítaná az Author bringákat akkor, ha vennétek nála újat!

#568
Zak McKracken

Zak McKracken

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
hát igen a használt bicajt mindig elég nehéz volt eladni. Sok sikert fiúk!

Nekem marad a Sovereign, egyrészt nagyon bevált, másrészt nincs pénzem, harmadrészt az Era nem tetszik :)

arról mit tudtok hogy most a forgalmazók terén mi a helyzet? Maradt Ürge Laci, csak egy KFT-vel, vagy más vette át az üzletet (nem lenne jó)


#569
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Én az Opust árulom, megvehetné valaki! kell a lé másik bicajra! ;D ;D Természetesen jobbra! 8) 8)

#570
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Ide is feltettem a hirdetést, apronetre és bicajboltban van kitéve. Egyelõre halvány érdeklõdés van iránta, és aki eddig érdeklõdött, annak vagy nem volt ennyi pénze, vagy még kevesebbért akarta megvenni... Most õszintén: 343e pénz újonan. 500 km-rel, kifogástalan állapotban adom 200-ért, rajta egy Cordless órával. Tényleg sokat kérek érte? :-\ A fenét... De mindenki alkudni akar a felébõl... Azt várhatják; én sem most jöttem a falvédõrõl... >:(

#571
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Hol próbálkozol az eladásal?

#572
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Grimus, igen. Most a pénzre van szükségem, jövõ tavasszal meg talán egy Crossba ruházok be. Nem tudom még melyik, majd lesz valahogy :D De csak szép sorban: tudjam eladni ezt ::)

#573
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Én egy 2004-es Modust szeretnék venni. :D :D

#574
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Ha el tudod adni a biciklit, akkor milyet veszel helyette? Megvárod a 2004-es modelleket?

#575
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Eszembe sincs haragudni ;) :D

#576
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Jól vn, jól van, a világért sem akartalak én kérdõre vonni, csak egy kicsit kötözködtem...
Ne haragudj. ;)

#577
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Bagi! A bicaj az csúcs... Teljesen jó, semmi gond vele, inkább velem. Egyszerûen nem használom ki. Alig bicajoztam, képtelen vagyok ráérezni a DH-ra; félek tõle. Úgy meg nincs értelme. Nem állok olyan jól anyagilag, hogy megtehessem, hogy van egy ilyen drága bicajom a semmiért, amikor másra meg kéne a pénz. Ez az oka.

#578
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Forrest:
Miért, neked nem jött be? ::) ;D

#579
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Grimus, nagyon örülök, hogy ilyen elégedett vagy :) Jó dolog, hogy így bejött Neked is az Author!

Emberkék! Segítsetek nekem is eladni az a-zone-omat légyszi!

#580
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Ha valakinek Cross biciklije van, írhat a biciklirõl az Adattárban: feltettem a Cross gépek adatait :D