Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#41
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

Annyi a hibája hogy levan verve a festés róla,de színte észrevehetetlen!Végigzörgettem és mindenhol szépen válaszolt,szóval sehol egy repedés.És ugye kb 1 szezont futhatott.Én meg 24h-ra dobok össze egy gépet.Sokat nem fogom nyüstölni,szóval kizárt hogy alattam eltörne(meg 65kg vagyok).


65kg alatt kb a papírcsákó sem törik el :D
a festésrõl én úgy tudom hogy az author vázakról elég gyosran kopik.
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077

#42
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Annyi a hibája hogy levan verve a festés róla,de színte észrevehetetlen!Végigzörgettem és mindenhol szépen válaszolt,szóval sehol egy repedés.És ugye kb 1 szezont futhatott.Én meg 24h-ra dobok össze egy gépet.Sokat nem fogom nyüstölni,szóval kizárt hogy alattam eltörne(meg 65kg vagyok).

#43
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

csak amit Te leírtál az ráadásul a 2007-es, tavaly még nem volt hibrid váz, a 05-ös ami Tamásnek van az még ha jól emléxem nem eston csõszett, hanem colombus -ami szintén kiváló, csak egy egész picit nehezebb- a többi amúgy egyezhet....

szerk : Tamás annyiért nagyon jó vétel volt....


absz igaz, valamiért ezt adta ki 06-osra. és 25 tényleg nagyon jó vétel :irigységemotion:
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077

#44
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

barátod a google
Igaz ez a 2006-os leírása, de nemhiszem hogy változott volna

Easton Ultralight csõszettbõl készülõ, extra kikönnyített Alu váz, nanotechnológiával készülõ hátsó Easton carbon támvillákal 16,5", 17,5", 19" és 20"-os méretben. A legigényesebb elvárásoknak is megfelelõ, profi CC versenyváz. Cserélhetõ váltótartó füllel, Ritchey Zero Logic Pro fejcsapággyal, 3 db A-heades gyûrûvel és nyeregbilincssel szállítjuk.

amúgy nyilván egy kurvajó váz, azt meg te döntöd el hogy megér-e 130-at neked egy aluváz.


csak amit Te leírtál az ráadásul a 2007-es, tavaly még nem volt hibrid váz, a 05-ös ami Tamásnek van az még ha jól emléxem nem eston csõszett, hanem colombus -ami szintén kiváló, csak egy egész picit nehezebb- a többi amúgy egyezhet....

szerk : Tamás annyiért nagyon jó vétel volt....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#45
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Hát pont ez az hogy enm 130ért vettem.Hanem 25ért,használtan.És kételkedem hogy karbon támvillája legyen.

#46
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

Üdv!

Tud valaki információkkal szolgálni az Author 2005ös Introvert vázáról?


barátod a google
Igaz ez a 2006-os leírása, de nemhiszem hogy változott volna

Easton Ultralight csõszettbõl készülõ, extra kikönnyített Alu váz, nanotechnológiával készülõ hátsó Easton carbon támvillákal 16,5", 17,5", 19" és 20"-os méretben. A legigényesebb elvárásoknak is megfelelõ, profi CC versenyváz. Cserélhetõ váltótartó füllel, Ritchey Zero Logic Pro fejcsapággyal, 3 db A-heades gyûrûvel és nyeregbilincssel szállítjuk.

amúgy nyilván egy kurvajó váz, azt meg te döntöd el hogy megér-e 130-at neked egy aluváz.
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077

#47
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Háát az sem egy túl nehéz darab.Én jómagam nem használtam ezt a vázat még sose nemis.De az is kólásdoboz:D

#48
postás

postás

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
És országutis tapasztalatok?:) Van egy A4405ös vázam, és elég jól fel akarom szerelni. Megéri erre a vázra?

#49
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Üdv!

Tud valaki információkkal szolgálni az Author 2005ös Introvert vázáról?

#50
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Helló,


üdv minden Author tulajdonosnak (csak most leltem rá a fórumra)!
Én büszke tulaja vagyok egy 2006-os Zenith-nek és egy Instinct ASL-nek. A krossz után nézegettem más márkákat is, de végül úgy döntöttem, hogy márkahû maradok. Tetszik ez a cseh cég, korrekt, aprólékosan tervezett bicókat állít össze - nem beszélve a nõi vonal egyre átgondoltabb kialakításáról. Már csak egy országúti hiányzik. :)


Én is szeretem õket, igazából még nem volt velük próblémám. :)
Használd egészséggel.

#51
Sucofine

Sucofine

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Helló,


üdv minden Author tulajdonosnak (csak most leltem rá a fórumra)!
Én büszke tulaja vagyok egy 2006-os Zenith-nek és egy Instinct ASL-nek. A krossz után nézegettem más márkákat is, de végül úgy döntöttem, hogy márkahû maradok. Tetszik ez a cseh cég, korrekt, aprólékosan tervezett bicókat állít össze - nem beszélve a nõi vonal egyre átgondoltabb kialakításáról. Már csak egy országúti hiányzik. :)

#52
erdeiember

erdeiember

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Sziasztok!
Szombaton átvettem az Era Race-t. A végén minden rendben lett. 3 hét volt a várakozás. A gép szuper! BrinGáspárnál vettem át, Csepelre ki se tudtam volna menni. Ajánlom a boltot.

#53
erdeiember

erdeiember

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Hali!
Az Author Hungáriának miért kell 4 nap hogy visszajelezzen arra, hogy egyáltalán rendelhetö-e? Miért írják a fénykép alá,hogy élõben még szebb. Csepelen még mintadarab sincs.
Köszi Oldbike ,hogy szúrkolsz. Neked mutatom meg elsõnek (ha lesz) a pilisi túrán.

#54
oldbike

oldbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 652 hozzászólás
nekem furcsa,hogy március elején nem tudják azonnal megmondani van-vagy nincs
titkolják ezt az információt
miért vállalják ezt az árat ha.....
reménykednek talán abban,hogy senki sem rendel ebbõl a nyomott árú bringából
sok szerencsét erdeiember talán lesz az álom bringából valami
írna valaki aki kapott Era race bringát ebben az évben ILYEN áron?
kíváncsi vagyok erre a stratégiára?

#55
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
nem reklámfogás.
ha tudnak szerezni akkor az annyi.
2007-ben a magyar Author uj startégiáya..nyomott áron mégha kis haszonnal is minnnél több bringát eladni.
ezért Mo. a legolcsóbb idén Authort venni Európában.

Persze ha nem yön be a stratégia akkor lehet még a cég is megszûnik.

amuyga drága author modellek csak Csepelen lessznek idén elérhetõk.
Thát elvileg tudtommal 200.000Ft feltti bringát csak ha konkrét megrendelés van visznek kiskerbe.

másszóval a a nagykertõl tudsz venni közvetlen bringát (ha az prémium modell)

#56
erdeiember

erdeiember

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
hali!
Most akarok rendelni ERA Race-t. Az Author Hungary válasza az volt,hogy lehet hogy már nincs. Február végén? Nagyot buknak a drága gépeken,ajánlottak helyette olyat ami készleten van. Az nem kell.
Lehet hogy reklámfogás,de ha rosszul sül el ,akkor pakolhatnak.
Péntekig válaszolnak. reménykedek.

#57
oldbike

oldbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 652 hozzászólás
az author era race ára 600 eFt,de mo-i 400 eFt szerintetek?
nem csak reklámfogás?

#58
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
valakinek tapasztalata az author egoisttal???

súly,merevség, élettartam a legfontosabb..

#59
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás

aha értelek köszi...szval matricagyár?:D mert ezt írták a magellan fórumba...

Szerintem kicsit több annál.

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#60
majom14

majom14

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
üdv
kíváncsi lennék a véleményetekre illetve tapasztalataitokra az Author A-gang 7mm keróról!
elõre is köszi a segítséget