Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#21
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

n. És ahogy szintén a honlapon olvasható, magát a Cross típust is elvileg az Author fejlesztette ki.

jujj...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#22
bessesa

bessesa

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

sztem jó bringákat gyártanak , elfogadható áron!


Amennyire meg tudtam ítélni, azért sok gyártó kínálja olcsóbban a bringáit hasonló felszereltség mellett. Az viszont biztos, ahogy már valaki elõttem írta, hogy Cross (meg más egyéb típusú) biciklikbõl is az egyik legnagyobb választék az Authornál van. És ahogy szintén a honlapon olvasható, magát a Cross típust is elvileg az Author fejlesztette ki.

#23
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
sztem jó bringákat gyártanak , elfogadható áron!

#24
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Nagy része marketingmaszlag, de azért több kicsit szerintem mint egy normál matricamárka.

Ami tesztre volt nálam Author, az is tetszett...
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#25
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

hát érdekes tegnap este azzal voltam elfoglalva,hogy tanulmányoztam az author 2008as fejlesztéseit,baromi jó dolgoknak tûnnek,nagyon hangzatosak,meghogy a világ legjobb 15 kerékpárgyártócégei között van,saját fejlesztéseik vannak,részt vesznek többek között a ritchey és a hayes fejlesztõ munkáiban, Az AUTHOR tulajdonosainak konkrét ráhatása van a világ kerékpár-gyártásában zajló trendekre,mivel a nagy alkatrészgyártók többek között nekik mutatják meg elõször jövõbeni terveiket, mintegy véleményt kérve tõlük,egész Európát nézve a Scott és KTM cégekkel együtt a 3 legnagyobb, leggazdagabb európai márka egyike.


na ezekbõl a szépen csengõ mondatokból,mi az igaz?mert ezt mind az author honlapján van magyarul,több oldalon keresztül,ismertetik fejlesztéseiket ,stb.stb.

szerinted ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#26
carbon-dani

carbon-dani

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
hát érdekes tegnap este azzal voltam elfoglalva,hogy tanulmányoztam az author 2008as fejlesztéseit,baromi jó dolgoknak tûnnek,nagyon hangzatosak,meghogy a világ legjobb 15 kerékpárgyártócégei között van,saját fejlesztéseik vannak,részt vesznek többek között a ritchey és a hayes fejlesztõ munkáiban, Az AUTHOR tulajdonosainak konkrét ráhatása van a világ kerékpár-gyártásában zajló trendekre,mivel a nagy alkatrészgyártók többek között nekik mutatják meg elõször jövõbeni terveiket, mintegy véleményt kérve tõlük,egész Európát nézve a Scott és KTM cégekkel együtt a 3 legnagyobb, leggazdagabb európai márka egyike.


na ezekbõl a szépen csengõ mondatokból,mi az igaz?mert ezt mind az author honlapján van magyarul,több oldalon keresztül,ismertetik fejlesztéseiket ,stb.stb.

#27
bessesa

bessesa

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!

Nem tudom, mennyire tudom feldobni a topikot a hírrel, hogy egy Author Reflexszel lettem tegnap gazdagabb :) Gyönyörû az ezüst színe, alig tudom levenni róla a szemem. 1 hétig most állni fog, mert szabadságon vagyok, de utána bejáratom.
Egy ismerõsömnek egy pár éves Zenithje van, és nagyon szereti.

Sajnos a többi típussal kapcsolatban nincs tapasztalatom.

Szerintem az Author még nem terjedt el annyira hazánkban, talán ezért nem nagyon vannak válaszok a kérdésekre. Pedig biztos használnak ilyet is jópáran.

#28
Pelydzs

Pelydzs

    vendég

  • fórumtag
  • 77 hozzászólás

Leginkább a tartóssága érdekelne. Kb hány évet bírna ki átlagos használat mellett?


Hát nekem soha nem volt, és szerintem nem is lesz karbon bicajom, de átlagos használatra szerintem felesleges egy karbonváz.

Egyrészt rohadt kényelmetlen, mert nagyon merev és emiatt rázkódik mint a állat.
Másrészt drága, és nemcsak akkor amikor megveszed, hanem amikor kidobod, mivel gyakorlatilag javíthatatlan, ha bármi történik vele.
Harmadrészt vegyél inkább ugyanazért a pénzért egy össztelósat. A fejlõdés úgyis arrafelé mutat.

U.i.: A fentiek egy félamatõr-hobbista szubjektív véleményei, tehát nem kell rájuk hagyatkozni.

#29
tékáó

tékáó

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
üdvözletem mindenkinek
érdekelne hogy Author Dextert használ e valaki vagy van e valamilyen véleményetek róla.
köszi

#30
sazoli

sazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Egyenlõre még nem akarom megvenni, amíg nem tudok semmit a vázáról. A többi alkatrész ok, csak a vázzal kapcsolatban vannak kételyeim (elég olcsó a bicikli ahhoz képest, hogy karbon váza van).
Elvileg egy karbon váza van az Authornak:
http://www.author-hu...frame&csoport=1
alulról a harmadik.
Leginkább a tartóssága érdekelne. Kb hány évet bírna ki átlagos használat mellett?

#31
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
esetleg érdemes felhívni az Author Outlet-et,
mert a honlapjukon nincs amit keresel, de
talán tesznek neked egy ajánlatot.

http://www.kerekparoutlet.com/
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077

#32
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

Tudom hogy van olyan is, de ez Author.
http://www.author-hu...mod=tip&ev=2008


sorry. google semmit nem adott author master-re...
kiskereskedõknél olcsóbban, egyéni "alku" kérdése. ha a forgalmazónál veszed, akkor ennyi.

#33
sazoli

sazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

sztem az wenson master

Tudom hogy van olyan is, de ez Author.
http://www.author-hu...mod=tip&ev=2008

#34
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

Az Author Master-rõl van valakinek tapasztalata? Érdemes megvenni? A felszeréltségéhez képest egész olcsó. Egyébként az Author oldalán feltüntetett árért lehet megvenni (417000) vagy ez egy ajánlott gyártói ár?
Köszi


sztem az wenson master

#35
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
ar ugyben hivd sztem oket:
http://www.szabadban...urmabringa.html
"keep the rubber side down."
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain

#36
sazoli

sazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Az Author Master-rõl van valakinek tapasztalata? Érdemes megvenni? A felszeréltségéhez képest egész olcsó. Egyébként az Author oldalán feltüntetett árért lehet megvenni (417000) vagy ez egy ajánlott gyártói ár?
Köszi

#37
img

img

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Helló!

Szerintem az A-Gang 5mm-rel és két Avid BB5-össel (8990/db) jobban járnál.
Elvileg "Kerékagyak : AUTHOR disc 32 lyuk" agyak vannak benne, de azért érdemes lenne utána kérdezni.
Váltásban különböznek még, arról nem tudok véleményt mondani.
De a Tektro fékek biztos nem érnek +29000 forintot.

szerk.: nyeregcsõ is más még..


koszi a tippet

#38
(O.o)nnen

(O.o)nnen

    vendég

  • fórumtag
  • 89 hozzászólás

Pálinkás szépnapot mindenkinek!

Használ valaki ilyen paripát: Author A-Gang 6mm?
Tapasztalatok, vélelmények?


Helló!

Szerintem az A-Gang 5mm-rel és két Avid BB5-össel (8990/db) jobban járnál.
Elvileg "Kerékagyak : AUTHOR disc 32 lyuk" agyak vannak benne, de azért érdemes lenne utána kérdezni.
Váltásban különböznek még, arról nem tudok véleményt mondani.
De a Tektro fékek biztos nem érnek +29000 forintot.

szerk.: nyeregcsõ is más még..


#39
img

img

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Pálinkás szépnapot mindenkinek!

Használ valaki ilyen paripát: Author A-Gang 6mm?
Tapasztalatok, vélelmények?



#40
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Ez olyan "valakinek a bringája rádõlt nagyon csúnyán és leverte a festést róla" levert festés
Ez a papírcsákós teccik!:D:D