Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#401
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Sziasztok!

Lehet hogy hülye téma, de tudja valaki honnan jött az AUTHOR név? Mert ugye angol jelentése elég furcsa egy bringa márkanévnek.... de lehet hogy csehül jelent valamit??? ???
:)

#402
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ó-kééé drágaszágom...
cszak a mienk lesz...
drágaszágom...
A mienk...

;D

#403
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Én isz cak végszõ megoldászként gondoltam!
Gollamszméagolcharon 8)

#404
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Tisztelt Hölgyeim és Uraim, tisztelt Ház...izé...

szóval, most csak annyit szeretnék ehhez hozzá fûzni, mielõtt esetlegesen nagy felhajtás lenne, némi infó:

már sikerült felvenni a kapcsolatot az ELASTICkal, és hamarosan a MÁR megkapott ajánlatot letárgyaljuk, de ELSÕKÖRBEN MINDENFÉLEKÉPP ugyanazokkal a kondíciókkal ugrunk neki, mint a BLACKYÉknél... tehát nó logók, nó hirdetések, csak MI...

És ahogy ígértem minden, konkrét információt azonnal megfogok osztani a c.s.a.p.a.t.m.e.z. topicban, így ha a végleges mez ár annyi lenne amennyit már nagyon sokalnánk, akkor természetesen azonnal felkerül oda a SZAVAZÁS kérdése a szponzori céglogókról...

Üdv.
Péef voltam

#405
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ha nem ragaszkodik ahhoz, hogy bejegyzett klub kegyünk, akkor szerintem lehetne kapni az alkalmon. Õ ad vlami reális kedvezményt, vagy beszáll a mezkészítésbe, mi meg egy csomóan viseljüka logóját is.
Ha Para mond valamit a befagyasztot mez állásáról, akkor dobjuk fel szavazásra.
Hmm Para?

#406
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Feldobjuk a kérdést szavazásra?

#407
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

falajánlotta, hogy szponzorál olyan szinten, hogy ingyen, alkatrész árban javítja a bringát és nagyker áron is kaptam azt. Cserébe annyit kér, hogy a versenyeken, bringán, mezen, hordjam a logóját. :D


BMFTeam mezre nem akarna felkerülni? ::)

#408
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Részemrõl majd még fontolóra veszem.
era, az a legfontosabb, hogy élvezd a bicajozást :-)

#409
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
A bringát a PePedál bringaüzleten keresztül vettem. A tulaj olyan barátságos és kedves, hogy falajánlotta, hogy szponzorál olyan szinten, hogy ingyen, alkatrész árban javítja a bringát és nagyker áron is kaptam azt. Cserébe annyit kér, hogy a versenyeken, bringán, mezen, hordjam a logóját. :D
Az üzlet a Lehel térnél van, XIII. ker. Thurzó u. 19. Tel 270-08-77. Mostanában inkább 3 után van ott a tulaj. Érdemes benézni, érdeklõdni.

#410
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
thez!
Én úgy gondolom, attól függõen ítélik meg, hogy hol a gond. Mert ugyebár verseny- és amatõrhasználat közötti különbség mondjuk például a vázon igazán feltûnhet. Amit már mondtam: egy varrat-menti elválás. Az, hogy versenyen használod, a láncnak, a fékkarnak, váltónak majdhogynem mindegy (jó, tudom, hogy nem teljesen). Ha esel, akkor azok is megsínylik, akkor viszont mindegy, hogy versenyen estél, vagy sem, nem?
Hû, kicsit össze-vissza lett, bocs :-) Csak gondolkodtam egy kicsit (és itt még azt sem tudom mondani, hogy hangosan) :) Ha van valakinek jobb ötlete, én is kiváncsi vagyok!

#411
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
lehetne egy nagyon naiv kerdesem?
mert ezeket a kiteteleket en is neztem..
honnan tudjak hogy versenyen tort e el?
mert lehet hogy csak aktivabban tekerek a hegyekben egyedul...
vagy magyarul ha eltorik, akkor akkor megszunik a gari? (nemcsak author, minden mas)

#412
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
era! Úgy tudom, egy cég sem vállal versenycélokra használt kerékpárokra garanciát, nem? Azon kívül ha olyan gondod van, hogy mondjuk a váznál eltörik egy hegesztésed a Moduson, akkor azt biztosan kezelik garanciában, mert az ott nem törhet el, akárhogy használod...

Azt mondod, egy fékmerevítõ kéne hátulra. Mindkét fékkel szoktál fékezni? Hol vetted a bicajt?

#413
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Most erre mit lehet mondani. Ezt írták a jótálásba, a verseny kategóriás bringára.

A fék gyengesége abban nyilvánul meg, hogy nem lassul úy a bringa, mint a régi. Tehát ennyi az összehasonlítási alapom. Vagy fékpofa csere, vagy a hideg, vagy a fékmerevítés hiánya. Annyira nem értek hozzá, majd próbálkozom.

#414
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Miben nyilvánul meg a fék gyengesége?

Érdekes ez a jótállás! Van, aztán mégsincs. És azt honnan lehet tudni, hogy veresenyen használtad? Ez egyszerûen maflaság. Versenyen is lehet szépen, nyugodtan, kímélõ módban menni, még 100 km-es távon is, míg 5 km-es túrán is kaphat annyi a bicaj, hogy csak na. persze ezt mindneki tudja, csak leírtam.

#415
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hát végre megvan! Megkaptam a MODUS ASL-t. Tényleg gyönyörû PIROS! Pont a méretem, eddig még csak aszfalton próbálgattam, da sajnálom a só miatt. Na a hétvégén talán bevetem magam az erdõbe. Ránézésre gyönyörû. Kicsit hasalósabb, mint a régi Trekkem. A fék viszont gyenge. Egy fékmerevítõ kell hátulra. Ja és az ülés is megakad a lábam között, nõi nyereg, ezt is lecserélem.

Ami meglepett, ez az infinity kategória (verseny) és a jótállási jegyen az írják, ha versenyen használom, megszûnik a garancia. :o
Na ez nem szép tõlük. >:(

#416
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Utlio, úgy tudom, nem. Lesz bemutató, minden, de vásárlásért a márkaboltba kell majd menni.

#417
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Szóval szerint
em megbánni biztosan nem fogod.


Ez aztán "probléma"! :) Ha tényleg ennyi, akkor az király. Tény egyébként, hogy a Hayes tárcsák is a választásom mellett szólnak..

#418
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Én megyek, az tuti. Vásárolni lehet majd?

#419
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Sziasztok!
Fogtok kimenni majd a sportkiállításra? Az Author kint lesz, elég nagy dobásra készülnek. Én kérdezõsködtem, és egy pár dolgot elmeséltek, hogy hogy tervezik.
Lesz állítólag egy ún. AUTHOR Free Bike Contest.
Ez olyasmi, mint a RedBullBikeBattle freestyle verseny Amerikában. Persze gondolom kicsit szerényebb kivitelben, de igazi nemzetközi sztárokkal.. Hát kiváncsi leszek.
Szóval, Authoros banda, Ti mentek?


#420
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Szevasz Pifta!

Én AUTHentikus hang vagyok a témában mivel Versus-om van. Lassan 1 éves lesz.Rengeteg gondom volt vele: elkopott a hátsó fékpofa!
Ezzel azt hiszem összegeztem is.
Ja de az enyém még "gagyi" tavaly elõtti tehát hátul nem tárcsafékes. Pedig használtam rendesen fõleg terepen.
A 7-en tekertem vele fagyban-hóban és úgy mûködött minden rajta mint az óramû, sem nyekergés se nyikorgás csak kellemes száraz meleg érzés ;)
Szóval szerint
em megbánni biztosan nem fogod.