Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teljesitménytúrák 2003-ban

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
409 hozzászólás a témában

#121
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Merida mez de Trek bringa az volnék én ;D.

#122
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
NVik
Igen én, ha te vagy a MERIDA-s outis.
Engem értetek utol a másik MTB-sel Isaszeg elõtt.
Onnantól köszönöm a segítséget. ;)


#123
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
7omi te lettél második mountain bike-ban?
Mert ha igen akkor én voltam az az outis akivel hármasban beértél.

#124
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Attól még lehetett volna pont beszélgettem valakivel
és csak öt fényképezted le engem aki közvetlenül mellette álltam nem ;D.

#125
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Feltöltött kép NVik
Talán, azért mert nem álltál fel a dobogóra Feltöltött kép


#126
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Hékás és rólam miért nincs egy kép sem! ::)

#127
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
K90 eredményhirdetésen készült képek:http://kep.tar.hu/to...ml?aid=27588190

tpresident -nek Gratula:http://kep.tar.hu/to...190&pid=3114640

#128
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
tpresident ! Azért kérdeztem,miért érdekes,hogy megyek-e,mert én nem sok vizet zavarok! / én csak tatabányán tudok helyezést elérni /
A Ti jelenlétetek viszont emeli a szinvonalat ! Ezekután, hogy félre értettél külön drukkolni fogok neked!

#129
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Bapu: Hát, mert én is megyek.
Lehet,h ez nem érdekes...csak gondoltam +érdeklõdöm, h ugyanott versenyzünk-e ?!




#130
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Szent István Napi Teljesítménytúra
Pár kép itt:http://kep.tar.hu/to...ml?aid=27587329

#131
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
tpresident ! Megyek én is 20.-án, de ez miért érdekes ?

era ! Kösz a beszámolót , igy továbbitom ahogy van.

#132
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Bapu: itt a beszámolóm

Szolnoki Túra
Idén voltam elõször ezen a TT-n. Gondoltam, nagyot vállalok és ha már nincs szint, akkor 100 km-t tekerek. A rajtnál nevezés után 4 fõs csapatunkhoz még társult egy szolnoki kerékpáros pár és együtt kezdtük meg bolyongásunkat a városban.
Az ellenõrzési pontok találós kérdések voltak. Jó móka volt, kitalálni milyen fa az amire a jelzést festették, melyik égtájon van, „ezután makadám úton” haladunk tovább, majd a régi rizsföldeken át, milyen szám van az áteresz felett??? Jót mulattunk tudatlanságunkon, fogalmunk sem volt mi az áteresz, a makadám út, vagy merre voltak régen a rizsföldek, most csak kukoricát, meg napraforgót láttunk. Kerékpárral résen kellett lenni, mert hamar túlhaladtunk az elágazásokon, ellenõrzési pontokon, több helyen is vissza kellett mennünk.
Számomra a legnagyobb élmény a kukoricáson való áttekerés és a meleg vizû gejzír volt. És köszönjük az ottani fogadtatást. Isteni volt a libazsíros hagymás, paradicsomos, paprikás kenyér. Úgy találtam, hogy bõven volt itató pont, és bõven elláttak minket. (Az út szélén minden felé szilvafák érlelték gyümölcsüket, amit sûrûn kóstolgattam.) Igazán kedves, lelkes emberek rendezték a túrát. Szép volt a Tisza, a holt Tisza, Zagyva vidéke. Ez a túra leginkább a hátsómat és a csuklómat, vállamat viselte meg a rázós utak miatt. A nap is megtette a magáét, szép nagy mezõkön, gátakon tekertünk, kipirulva, alaposan megizzadva érkeztünk a célba.
Tetszett, hogy a rajt-cél a Camping volt, ahol elvégezhettük folyó ügyeinket és a túra után itt jól esett egy kicsit felfrissíteni magunkat. Végezetül megettük a célban kapott finomságokat és még a tiszai korzón elfogyasztottunk egy nagy adag fagylaltot.
Köszönet a rendezõségnek és a túratársaimnak (Bapu, 7omi, Ági és a 2 Tamás) is a szép túráért.
:-* Era

#133
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Bapu: Mi 2en megyünk Tatabányáról 20án.
Ottleszel Te is????



#134
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Era, Bocs még nem mentek fel a képek a Szolnoki tt-röl. Feltöltött kép

#135
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Aug.20. K-90
Az utóbbi években egyre jobban komoly verseny lett belõle. Tavaly már azokat akik teljesitmény túrára neveztek,a célban már semmibe vették.Én ,úgyan ez sportszerütlen,azt javaslom ha nen akarsz versenyezni - nevezési dij nélkül tekerd le a távot.A táv,illetve az útvonal nagyon jó.

#136
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Hali!
Aug. 20 K90!
Voltatok már? Mennyire kemény? Kik indulnak fõképp? Montisok? Túrázók? Outisok? Nevezés a helyszinen? Ja és ki jön?

#137
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Igen, érdekel. Küldtem e-mailt.

#138
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
era! Megyünk,8 órára szoktunk lemenni,100 km-es távon,ami eltévedés nélkül 94 km. 5.30 körüli idõket szoktunk menni(17,5 átlag) Ketten megyünk Csepelrõl,és másik két srác Fótról.Ha érdekel E-mailban megkereslek.

#139
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Bapu! Jöttök most is? Melyik távon, mikor indultok? Lehet csatlakozni?

#140
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Mi már évek óta járunk a szolnoki tt.-re. Akit érdekel,hogy milyen a pálya: igaz,hogy sik,de országuti géppel nem ajánlott,mivel sok a föld út,van benne mély homok is. Összességében kellemes tt,de nagyon figyelni kell az útleirásra.( nem lehet ész nélkül menni)
Ha van hová tenni a gépet,a szigeten jó strand van!