Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teljesitménytúrák 2003-ban

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
409 hozzászólás a témában

#341
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Ott a helyem 3.X is.

#342
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ja és lemaradt az útvonala:

Saúh -- Borz-nyereg -- Bányi -nyereg -- Pusztadélõ -- Makkoshotyka -- Pap-hegy nyerge -- Vágáshuta -- Nagy-Hallgató déli nyerge -- Bányi-nyereg -- Borz-hegy -- Vörös-nyereg -- Siház (ó mily csodás emlékek - hála MG-nek és tsainak) - Saúh

Nevezési dij 400ft per fõ.

A leggyorsabb, legfiatalabb és legidõsebb teljesitõ 5 rongyot kap jutalmul!! Tehát hajrá srácok és taták!

#343
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én megyek mindenképp, hiszen a Zemplén egy csodálatos hely!

Idõpont: április 27. vasárnap
Start: 8-10 között

#344
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Az idei Zemplén 50re ki jön??? Még mikor lex? Hogy addig legyen összerakva a szecska.

#345
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ok, ehhez majd egy hosszabb idôre lesz szükségem, hogy begépeljem! Türelem!

Ami jó ebben a TT füzetben, az az, hogy itt még olcsó szálláslehetôségeket is megadnak. No nem akármilyet, hanem csak azt, amit ôk leszerveznek a helyieknél.

#346
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Lens!
A bicajos túrák engem is nagyon érdekelnének!
Ha föltetted :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

#347
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igen!
Azt hiszem idén sokat fog segiteni, hogy tudjuk, a Tengerszemnél ott, annál a jeltelen útnál kell lefele jobbra fordulni, és, hogy a Nagy-Milicre nem éri meg fölmenni ;D a keleti oldalról. Szerintem csakis a laposabb oldalán szabad föl és le is mennünk!

#348
bors

bors

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Lens: Kihagyhatatlan!!! Mindenképpen megyünk! (A héten Pter is ezt mondta.) Remélem idén kevesebb eltévedéssel sikerül teljesíteni. Ja, és addig még a kondíciónkról is gondoskodnunk kell, nehogy ne tudd tartani velünk a "tempót".

#349
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Bagi és többiek! Nálam van a Teljesitménytúrázók idei füzete, és biztosithatlak benneteket, hogy idén rengeteg bringás tt kerül megrendezésre! Éljen!!!
Mikor több idôm lesz, igérem, mindet fölteszem! Van egy csomó országútis is, azokat külön fogom jelölni.

Egyet azonban már most kihangsúlyozok.

Elôszöris neked szól ez, drága Bors, Bors kedvese és Pter, kik végigcsináltátok velem tavaly a Rákóczi 120-at, amibôl aztán egy 140-es lett! ;D

Az idei Rákóczi TT idôpontja: Június 14.(nevezés június6-ig)
Idén is jöttök?

#350
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Era,Bors,veletek melyiken lehet találkozni? ::)

#351
bors

bors

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Era: Tavaly egy tt-n nekem is volt olyan megrázó élményem, hogy néhány gyalogossal háromszor találkoztam. Na nem a túra útvonalvezetése, hanem a sok eltévedés miatt sikerült mindig mögéjük kerülnöm. Az utolsó találkozáskor gratuláltam nekik, hogy lám a biciklis nem is mindig gyorsabb a gyalogosnál. Mondjuk azt nem tettem hozzá, hogy amíg õk 50 én több, mint 70 km-t tettem meg.

#352
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Nézz vissza az elõzõ (3) oldalra. Meg fogsz lepõdni. :)

#353
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Hát jártam már a Zemplénben és szó mi szó azon felül,hogy az egyik legszebb helye az országnak,a legvadregénysebb is...
Csak gyalog túráztam arra. ;)
de jó is volt.Lehet,hogy idén nyáron elindul részemrõl egy Országos Kék Túra arról kezdve.
Milyen tt-ken lehet még kerékpárralis indulni?

#354
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hát az úgy volt... :-[ Nem tudom Te mennyire vagy ismerõs, arra milyen állapotban vannak a túrista utak >:(. Tanúm rá Ginger, GerMan, Mellon, és Trifo, aki sikoltozott a csalánok miatt. ;D Bár el kell ismernem ::) oszlopos barátunk csak szolidaritásból várt ránk, tekergett helyettünk a helyes utat keresve...
Lensver elindult a 120 km-es távon, azt hiszem neki is maradandó élmény volt ez a túra. ;)

Nem mentegetem magam, az az igazság, hogy én a megfontolt bringások közé tartozom, "csak semmi kockázat", "a részvétel a fontos 8), ha már az elsõk között úgy sem lehetek". :D :-\ :-*

#355
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Tényleg? Hogy fordulhatott ez elõ?


#356
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Bagbi: érdemes kipróbálnod bicajjal ;D. Aztán lehet, hogy Te is megtapasztalod milyen megalázó, amikor a gyalogosok elhúznak melletted és képtelen vagy utól érni. >:( Ez történt velem Sárospatakon. Az idõs nénik símán elhagytak. :(

#357
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Náluk nem vagyok tag,csak az MTSZ-nél,van természetjáró igazolványom és bronzfokozatú túravezetõ vagyok... ;)
Sajnos nem gyûjtöm a pontokat,mindig csak akarom,számomra bonyolultnak tûni ez a túranapló-vezetés,meg ilyesmi.Persze lehet,hogy idén elkezdem.
Meg idén szeretnék bringával is elmenni néhány tt-ra,eddig mindig csak gyalog voltam.

#358
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
És te tag vagy náluk? Gyûjtöd a pontokat?

#359
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Én eddig minden évben megvettem a tt-könyvet,de így végül is már fölösleges...
Korrekt szerintem a honlapjuk.

#360
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát igen, de ez változni fog talán 1 hónap múlva!