Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teljesitménytúrák 2003-ban

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
409 hozzászólás a témában

#381
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Hello!

Köszi szépen, figyelni fogom. :o

Üdv!

#382
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Az igazság az, hogy még nem készültek el a részletes túrakiirások, ezért nem találtál róla semmit sem.

Valamikor márciusban szokták fölrakni, ha jól emlékszem rá. Úgyhogy még egy kis türelem mindenkitôl.

#383
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Kedves Sync!

Köszi szépen a kiírást.
Tavaly nem is tudtam rólla, hogy volt ilyen. :-[
Ha minden jól alakul akkor biztos ott leszek az idein. :D

Üdv.

#384
sync

sync

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
nkarcsik!

A tavalyi Hajdú kiírást elküldöm Neked mail-ben.
szerintem az idén is ua. lesz.
sync

#385
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Kedves Lensver!

Még az elsõ oldalon olvastam a 2003-as teljesítménytúrák elõzetesét, amit Te tettél fel. Közöttük szerepel a Hajdú 60, 40.
Errõl semmiféle infót nem találtam a
http://ttt.tr.hu/ oldalon.
Lenne egy kérdésem: ez a teljesítménytúra netalán Hajdú-Bihar megyében lessz? Esetleg lenne róla bõvebb infó?

Elõre is kösz.
Üdv mindenkinek.


#386
Oldbig

Oldbig

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
A tavalyi Lovasberény TT aszfaltos volt. Gondolom az idei is az lesz, mivel a rendezõ ezt igérte. Sõt, többek kérésére az idén már 100 km-es (két kör) is lesz a programban. Érdemes lesz elindulni, mert a tavalyi rendezvény nagyon jó volt, annak ellenére, hogy elõször került megrendezésre.


#387
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Nagy köszönet a moderátornak az expressz segítségért!! ;D

#388
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás

http://ttt.tr.hu/

:D

#389
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
EL lehet valahol érni a kiírásokat (TT honlap)? Ugyanis az ezévi TT-rõl nem írnak semmit a kerós honlapok (KIC, BVKK, Hunbike). Nem utolsó dolog a részleteket is tudni (idõpont, hely, meg is tartják? stb.). :-\

#390
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Bors: Jól van,akkor lehet hogy majd összefutunk... ;)

#391
bors

bors

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Bagi: Lehet, hogy rajthoz állok... Egyik kedvenc túrám.

#392
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
pcycle!

Börzsöny-kör: ha jól emlékszem tavaly kb 140 km volt. Váci rajt/cél, Börzsönyt megkerülve. Pontos útvonalra azért nem emlékszem, mert én a "Duna-menti 40"-en mentem végig Vác-Magyarkút-Katalinpuszta-Verõce-Vác útvonalon. Vác-Verõce oda-vissza bringaúton. Ez nem valami nyerõ, de elviselhetõ, ha csak túra jelleggel tekersz. Magyarkútnál van egy nem túl hosszú, de kb. 15-20%-os emelkedõ.

Everest: itt viszont a 200 km-es távot nyomtam le három éve. Rákoskertrõl a Gödöllõi-dombságon keresztül Pásztóra, onnan fel Mátraházáig, aztán vissza Gyöngyös-Hatvan-Bp. Nevéhez méltóan igencsak embert próbáló túra volt. "Természetesen" a végén kb. 220 km-t mutatott az órám.

Balaton, Csiga és Düne tt-hoz még nem volt szerencsém.

good byke
tiBIKE

#393
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Hát igen... ;D
Én is mentem már rajta kétszer gyalog és mindig a sár volt a fõ negatívum,pont azok a szakaszok,amiket Te is mondtál.
Igazából csak kíváncsi voltam,hogy kinek mi a véleménye,most hogy így mondod,én sem mennék bringával. ;)
Idén is rajthoz állsz ezen?

#394
bors

bors

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Bagi: Mi már 3x teljesítettük a Julianus tt-t. A túra útvonala gyönyörû, mindenképpen érdemes megcsinálni, de én bringával biztos nem indulnék. Több olyan szakasz is van az ötvenes távon, amely nem tekerhetõ, csak tolva lehet megtenni. Ilyen pl. a Nagymaros - Julianus torony közötti rész, ahova az útviszonyok és a meredekség miatt, szerintem, nem lehet feltekerni. Másrészt, az elmúlt három évben mindig óriási volt a sár, még akkor is, ha elõtte hetekig nem esett az esõ. Sár szempontjából a Márianosztra - Nagybörzsöny közötti 12 km rendkívül kritikus volt, gyalog is alig tudtunk haladni. Elképzelni is rossz, hogy a hátamon cipelem a sártól húsz kilósra nõtt bringámat. Szóval, én a helyedben megfontolnám!

#395
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Sziasztok!

Volt-e már valaki a jelenlévõk közül gyalog a Julianus tt-n?
A Börzsönyben megy Március 24-én mindig.Nem tudom lehet-e kerékpárral indulni,de ha igen,akkor meg lehetne próbálni!


Üdv.

#396
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Kösz a választ Tbike! Esetleg még kérhetnék közelebbi infókat, a békásit és a gödöllõit kivéve (ezeket ismerem)?

#397
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
Üdv!

Alábbi túrák végig aszfalton mennek. Nekem majdnem mindegyik megvolt már versenycangával.

03 15 Börzsöny-kör
03 23 Gödöllö K 30
05 11 Békás 100, 50, 30
05 25 Gödöllö K 100, K 80
05 25 Balaton 200
06 08 Kis Everest 85
08 20 K 90
09 07 Gödöllö K 50
09 14 Csiga Biga Bringa 100, 60
10 05 Düne-Dü 40,20 országúti



good byke
tiBIKE


#398
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Biciklivel teljesíthetõ teljesítmény túra? Nem is lenne rossz elõszedném dédapám Csepeljét oszt adjad neki! 8)

#399
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Nekem mintha remlene nehany aszfaltos tura, foleg alfoldi reszeken. Van is kulon ikon a TT kirasokban MTBre es bicikli-re (gondolom utobbi aszfalt vagy konnyen jarhato foldutas utvonalakra vonatkozik)
De mi ezekre nem koncentraltunk.
Remeljuk hamarosan megjelenik a teljes naptar es minden kerdesre meglesz a valasz.

Jol lattam, hogy mult heten a HHHn mar kuzdottek a gyalogosok, a BUEK 20as volt.



#400
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Én is úgy tudom, hogy a TT-K terepen mennek aszfaltosról még nem hallottam