Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Építsünk North SHORE-t!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
138 hozzászólás a témában

#101
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Köszi!!! :D :D :D

#102
szunyder

szunyder

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
Ez az oldal remelem segit az otlet megvalositasaban:

www.justridingalong.com

ezen belul is :

http://www.justridin...ng_freeride.php


:)

#103
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
nem tudom, nalatok mi a helyzet, mert soproni vagyok, de szerintem ilyesmit akkor lehetne tutira összehozni, ha alairasokat gyüjtenetek, es ezekkel az önkormanyzatnal
benyujtanatok 1 kervenyt, hogy adjanak nektek vmi helyet, ahol legalisan epithettek 1 north shore - palyat. lehet, hogy ezt frankon be is lehetne nekik mutatni videon, hogy tudjak, miröl is van szo, na meg egy kis nyalizas sem art ezeknel, hogy figyelünk a környezetre es az erdö tisztasagara (amit ugye akkor be is kell tartani, mert ha megengedik, akkor tutira kontrolalni is fogjak), stb. tehat jo, ha van egy konceptetek
emlekszem, mikor meg nemetorszagban laktam, mi is igy kaptunk egy tuti skataparkot a kis varosunkba, mert ugye mindenhonnan el lettünk kergetve, mert szet grindoltunk mindent. összegyüjtöttünk par szaz alairast, es ime: megepitettek a skateparkot!
szerintem; proba, szerencse! ;D
....es sok sikert!!!

#104
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Sziasztok!

Köszönet Lor-nak,pontosabban a site-ján lévõ videóknak,mostmár tudom,hogy mi az a shore! ;D


#105
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
15-20 perces pálya nem lenne rossz.... ;D
mi ugy csináltuk, hogy a földön megcsináltuk az alapját,majd felállitottuk és minndent a helyére raktunk, de nem volt valami hosszu, de 100-as szoggel is voltak benne! halál elvolt rejtve,meg minden , de azok az erdészek lerombolták.. na jo mondjuk ez egy ici pici erdöcske ( Farkas erdö) de akkor is bunkoságnak tartom,ja és nyáron amikor az erdö szélén minden évben 500 (most csak mondtam egy számot) fát kivágnak, a fele ott marad és sir a szájuk , hogy nem tudják elszállitani, mikor már mondtuk nekik, hogy tök jo pályát lehetne csinálni... de ezek sz**nak rá

#106
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Nemtom ki mirõl beszél, de a north shore az fából van...keskeny...egyébként benne van a canadai a kranked4-ben is... :)
És már van belõle egy a hegyen...Milo vezetésével lett összebarkácsolva,ma az enyészet rájdol rajta,alaposan... :'(

#107
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
BrotheR aról beszél amit a Chreisék csináltaké sort vagyis hát két ugratot? De abból már ha jól emlékszem a 2. eléggé ramaty állapotba van vagy megcsinálták? Egyébként tényleg jó hely az is!

#108
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Végüis nem is rossz ötlet!!! ;)

Azt a helyet is megnézzük!!!

#109
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Ja. Nem tudom ,ki vette észre, ki nem, de ahogy mész le a katlan felé, építettünk egy kisebb sort (már átjöttél a kisvasútok a sínen, és a 90 fokos kanyar után nem sokkal), és szerintem az után, egy kicsit beljebb a fák közé lehetne. Az nem lejt annyira, és a fák is valamennyire egyvonalban vannak, tehát rájuk lehet erõsíteni, és nem kell annyit pöcsölni a merevítésekkel. Azt a helyet amúgy már sokan mondták, hogy be lehetne építeni egy north shore-val... szerintem, ha kitavaszodik valamennyire, érdemes lenne megnéznie annak, aki tényleg North Shore-t akar építeni, és ha a mellett a hely mellett maradtok, én tudok szerezni kb. 10-15 embert...

#110
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
HÚ!!! Ez nagyon jó ötlet!!! :D
Arra vannak jó helyek és a fogastól sncs messze!!!

Jól körül kéne arra nézi majd ha kicit tavaszodik!!! ;)

#111
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem a bringasok nyomjak szet szertem! hanem beb@szott allatok akik elmennek turazni az erdobe!! meg ha kozel van a nep alltal hasznalt utakhoz akkor minden b.zi kihivja majd a zsekeket mert hogy ezek a bolond fiatalok mit csinalnak!!! jajajajajaj!!!! fuck

#112
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Szerintem a katlan fele kéne valahova. És úgy kéne elrakni, hogy ne legyen szem elõtt semiképp se. (Tehát olyan helyen legyen, ahol még bringások sem járnak, csak azok, akik ismerik majd.)

#113
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ez bizony így történt...

Én egy kkörrel késõbb jöttem ki aznap (Téged Palmer még nem ismertelek, de a Milént igen) és rossz volt hogy majdnem sírt... :'( Szegény!!!

Öszintén kérdezem, hogy szerinted van e értelme csinálni mégegyet vagy úgyis szétverik ?!?!?!
Vagy akkor ha nem az erdõbe nyomjuk akkor hova, ahol nem kepják szét ? ? ?

#114
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Csak annyit fûznék hozzá, hogy az erdészek nem biztos, hogy szólnának érte. Az elõzõt amit a Milánék csináltak (én is segítettem ám 8) ) azt látták az erészek és azt mondták, hogy ott lehet ahol van, mert arra nem járnak emberek, de ha érkezik pár bjelentés az erdõgazdaság részére akkor lekell bontani.
Amikor egyik nap arra mentünk és láttuk, hogy lerombolták, elõször az erdészekre gondoltun, de aztán rájöttünk,h nem õk voltak, mert akkor a faanyagot elvitték volna és nem hagynak kuplerájt maguk után.

Meg még annyit, hogy a kerékpározás nem 2002-tõl tilos a Norma-fánál. Természetvédelmi területen mindig is tilos volt bringázni, kivéve kijelölt útvonalon.

#115
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Mondasz valamit!!! :)

Nicns valakinek ismerõse a BP-i erdészetben ? ? ? ???

#116
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
barat erdesztol meg kell ketdezni, hogy puhatolni, hogy kapnank-e ha kernenk es hogy hol probalkozzunk esetleg ha el akarunk bujni!
persze ezt nem ugy kell venni, hogy megyek (miskolc messze van) csak igy kezdtem irni es lusta voltam kijavitani!

#117
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát ha erdõbe csináljuk vagy valami nem beépített telekre akkor nem hiszem, hogy nagyon kéne... Max az erdészek szétverik!!! HA viszont engedélyt kérünk és netátnntán nem kapunk, azt foglyák figyelni, hogy mikor és mit csinálunk illegálisan... bár ha kapnánk engedélyt az jó lenne!!!

#118
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Tudom aprosag: de engedelyt nem kell ilyenekert kerni?
MErt minket meg azert is megszolnak ha egy delutan kint van par gally a haz elott...


#119
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
kalaius:
Tök jó lenne ha utána néznél!!! ;)
Igazától bármikor el lehet kezdeni, ha már tavaszias lesz az idõ!!! Én kb május 15 körül jövök vissza Magyarországra szóval én akkor tudok segítni!!! Korábban is el lehet kezdeni, de szerintem mindenki csak akkor kezd ráérni mikor vége a sulinak és a vizsgaidõszaknak!!! Nomeg helyet is kéne keresni!!!

#120
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Hát megpróbálhatod, de szerintem nem lesz rá sok esélye, hogy adni fognak. Elvileg 2002. Január elsejétõl tilos kerékpározni a Normafánál. Persze nem lebeszélni akarlak, az ötlet jó, és egy próbát mindenképpen megér.