Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Építsünk North SHORE-t!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
138 hozzászólás a témában

#61
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
milyen letörés, milyen gt?
én hozok még1et!
és meglesz az a 40 parketta is! Van 1ébként konkrét elképzelésetek, hogy honnan szereztek faanyagot? csak ugy...

#62
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Na, csak annyit szeretnék még az építkezéshez:
- Szerintem minél több ember kéne, szal mindenki hozzon magával MÉG EGY EMBERT 8). Már voltam North Shore építésen, és el nem tudjátok képzelni, mennyire pöcsölõs munka... a mostani 3 napig épült (de legalább nem mentem suliba...), 12-14en voltunk, és a Milánék kertésze még láncfûrészt is hozott, meg faanyagot... szal min. 30an kéne lennünk, hogy egy hétvége alatt fel tudjunk húzni annyit, amennyit tudunk, és szerintem még így is csak a váza lesz meg az egésznek... mivel se láncfûrész, se elég faanyag nincsen... ja és kelleni fog tuti pár gerenda vagy valami olyasmi kaliberû rúd is anélkül nincs értelme elkezdeni, mert olyat nem találsz az erdõben, és az alapjához mindenképpen kell majd...

#63
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
meg az is,hogy természet védelmi terület és nincs engedélyük az önkorm. -tol
sajnos ezért büntethetnek. ja asszem kivéve, ha a kéken mész. ja meg 40-nél gyosabban se mehetsz.
:'( :-\ :( >:( >:(


#64
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
az hogy zavarjuk a kocsikat és ez idegesíti az ott lakó öregasszonyt.
na mind1 a lényeg jó buli volt én is ott voltam és én ugráltam is.

#65
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
De most komolyan! Mi köze van egy hülye rendõrnek ahhoz, hogy ki mit csinál a bringájával? :( :o

#66
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ja és elkaphat a rendõr, mint múltkor a Gt letörésnél mindekt elkaptak mondjuk én ott nem is ugráltam csak a Milán meg egy két gyerek ugrált a többi csak nézte...

#67
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
töltsd fel a képet!
de áprilisba megyünk! (akkor már nem leszek kiskorú :D ;D)

#68
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
solymáron én is nézegettem, de végülis ha naagyon gyorsan tekerek, akkor fél ora alatt kint lehet lenni szerintem az Ujpest Központtol. vagy hamarabb.
atz egy baromi jo hely. 3-as határ hegyen is lehetne ilyen cuccokat csinálni. az talán közelebb van.. hévvel. valahol kéne egy bikeparkot csinálni, de valaki már dumált erröl, hogy egyezkedik a helyi erökkel, de ezekszerint nem jött össze.
ja, de olyan bikeparkot,mint a convers(hangár) csak lejtöre/dombra/hegyre. van is képem, egy ilyen épitkezésröl, ami No-ban volt.

#69
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
hollax, hol csináltatok ilyet? A solymári erdõkben 1ébként sokkal jobb helyek vannak mint a hegyen, de persze oda kell csinálni, hisz kinek van kedve egy nortshórér kimenni bpn kívülre...
Akkor ápr 1hetében megyünk.
De írjatok ám ha mentek, nehogy lemaradjak!!

#70
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
nálunk az erdöben (nem tul nagy, de azért elég)
mindig csináltunk ugratocskákat, de az erdészek mindig lebontották, van egy rész ami végülis egy naagy kör alaku gödör, de bicopálya van beleépitve és most tiszta dzsindzsa meg szemét (pár auto külsö,meg kb 30 üveg, meg ilyen szalonna sütésböl megmaradt szén darabok.) és megdumcsizzuk,hogy rendet rakunk ott, de akkor olyan bico pálya lesz ott, amilyet csak akarunk. valszeg április elsö hétvégéjén megyünk is pakolni, ásni. ( a külsök jok lesznek ugratoba). remélem utána semelyik kis p.cs nem fogja szét rugdosni

#71
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Azért nem most akarunk el kezdeni építkezni ez is halogatva lesz amyg teljesen jó idõ lesz úgyhogy smemi hó nem lesz az erdõbe! De ha tudok vi konkrét építkezést akor majd szólok!

#72
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
teljesen egyetértek Daneeval! amugy nem mondta senki, hogy béna vagy , sikan vannak itt elég bénák ( eléggé köztük érzem magam, föleg miután megnézem a karanked 4-t)
de olyanra kell csinálni, amitöl a "kispöcsök" berezelnek és csak nézik. (nem kell az egésznek olyannak lennie, csak pár résznek)
a másik, hogy egy olyan helyre kell tenni, amit nehéz megtalálni (gondolom olyan helyre telepititek)
amugy ha akartok ásni, akkor csak ott, ahol ho van és ne takaritsátok el máshonnan a havat (ahol csak másnap ástok) ,mert a ho alatt nem fagy meg a föld és éccaka elég hideg van. és ahol 2 cm hovan, ott már lehet ásni, de ahol nics semmi, ott 6-7-10 cm-es fagyott föld van.. ezt onnan tudom,mert vasárna ásni kellett az ismerösünk kertjében, ugyhogy ez tuti tipp ;)


#73
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Az építkezések szerintem sokan legyünk az a jó inkább 40en mint 7-8-an úgy csak sok idõ alatt készül el egy jump vagy NorhShore! Méga hely sincs letisztázva meg kellett mindnekivel beszélni aztáne gy olyna helyet ami mindenkinek tetszik!!! Milán is mondta, hogy sokat akar majd építkezni bár norhShore-ról még nem volt szó de biztos benne lesz...

#74
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
hétvégén megyünk? én nem vágom azt a helyet, de majd segítetek. mostmég csak így:hétvégén, mert konkrét elképzelésem nincs, hogy mikorhol, de beszéljük+! A parketta NINCS 8) lelakkozva.
Azt hogy milyen magasan lesz, milyen hosszu stb. megbeszeljuk helyben, (vagy mire való a topic?)

Brother, david: nem vagyok az az ember, aki nagyon vágja a bringázás témát, (DE NEM VAGYOK BÉNA!!) és ezért se szeretnék egy "itt mindenki tud" team-be bekerülni. Szal jobb szeretném ha egy kis szolid építésre összejönnénk kb7-8an és nem 40en...

Én attól félek, hogy odamennek majd a kis pöcsök (mondom én... ;D) és kitalájják, hogy ez nem tetszik, tehát: ezt vigyük lejjeb, ez nem kell, itt ne legyen ez stb... Nem a motorosoktól félek, hisz azok csak a katlanok közelébe túrják neki.

#75
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
amugy ez a NorhShore topic ;D asszem... :-[

#76
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Hanyagoljuk ezt, hogy mi volt, mert mi nem voltunk ott és nem kell firtatni ezernyi dolog lehet mért beszélt így! És jár sûrûbben is a fogas!!!!

#77
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
hat nem tom, en nem vagyok pesti, de ha en nem fernek fel a fogasra, akkor nem karomkodnek, hanem frankon kivarnam a következöt, mert biztos nem orankent mennek, hanem sürübben!?
azzal, hogy karomkodik az ember, meg nem fog felferni....

#78
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
lehet, csak ettöl a "szaraitok"-tol eléggé kiakadtam

#79
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Hát de most érted... ne mond már, hogy te nem kezdesz el káromkodni, ha nem férsz föl egy fogasra... off vége

#80
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
amugy összel volt,
de az anchilottira nem ugy értettem,hogy ocskaság(és amugy az az egyik kedvenc vázam) és szerintem nem véletlenül van az,hogy sokaknak elöétiletei vannak az ottaniakkal(ezzt nem ugy kell érteni,hogy mindenkivel, hanem csak pár emberröl beszélek). .de nem aztmondtam,hogy az összes ottani ilyen, csak van pár olyan ember ott, aki nagyon hát.. hogyismondjam.. amugy valoban az ajtoban voltak,ugyanis tömve volt az egész.
BrotheR most nem rád értem, a haverjaidra meg nem tudom,hogy ez illik e, nem ismerem öket, lehet,hogy csak rossz napja volt, vagy nem tudom, de azért még nem kell megenni.
ja és milyen véleménnyel vagyok a pályárol??