Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Építsünk North SHORE-t!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
138 hozzászólás a témában

#121
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Kúúl.Akkor nekünk is az erdészetnél kéne kezdeni.Utánanézek az elérhetõségeknek.Major,mit gondolsz,mikor lehetne ebbe belekezdeni?Kb márc-április?

#122
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Mi is tervezzük, hogy egy hasonló gyakorló north shoret építünk Sopronban, és ehhez sikerült az erdõgazdaságtól faanyagot kapnunk. Ha valaki itt is ismer illetékest, akkor lehet, hogy velük is lehetne tárgyalni.

#123
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
A Milán pontosan merre lakik a Széchenyi emlékmütõl?

#124
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
YOci ha megtennéd megköszönném!!! ;)
Elõször csak elémletileg érdeklõdd meg hogy hogy is lehetne tõle szerezni!!!

BrotheR:
Hát akkor az más... Meg kéne nézni hova is szeretnéte azt!!!

#125
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi!

Ha komolyan gondoljátok,akkor szolók G-nek,mivel õ asztalos és ráadásul Budaörsön dolgozik.

#126
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Pont hogy nem tervezzük magasra! Olyan 1m magas lenne, és lenne benne libikóka, pár letórés...szóval olyan NWDisorder style, csak alacsony, hogy lehessen gyakorolni.

#127
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Sztem -bár rohadt sok fáradtság,munka,de- asztalosoknál+ilyeneknél kéne kopogtatni,h ugyanmár honnan lehetne szerezni megfelelõ fát...Nekik pont a vékonyabb szálfa nem jó alapanyag,az marad ki.Vagy pl. tüzépek---a játszótereken lévõ cölöpök is jönnek valahonnan,nem?
Totál ingyen megoldásról nem nagyon tudok,az kb az lenne,h lopjunk raklapokat és uccu neki,de remélem ennél igényesebbek vagyunk...Ha van vkinek erdész kontaktja,talán ott lenne a legegyszerûbb kezdeni,és akkor még a hozzájárulásukat is +szerezhetnénk...


#128
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Hát igen, a helyesírással vannak problémáink. A Sportszigeten North Short volt (tényleg nem volt túl hosszú), itt meg NorhShore. Persze mi nem vagyunk annyira Északon mint a kanadaiak.

#129
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
DE JÓ!!! :D Jött egy csomó csomó reakció!!! :)

Ezér nyitottam ezt a topicot, hogy a felvetett problámákat kibeszéljük!!! :)

Nos akkor:
1: Van a lerobbent pálya!!! Jól meg kéne szemrevételezni!!! Ha jó akkor újjíthatjuk fel azt is!!!
2: Milánék pályája... hááát ezzel csak az a baj, hogy amit a milán beugrik arra én rá se merek nézni... :-\ Szóval nekem kissé túl komolya!!!
3: Faanyag: tény hogy ezt valahogy meg kell oldani!!! Nincs valakinek ötlete, hogy honnan lehetne szerezni ? ? ?

#130
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
maszti marci!!

#131
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nem akarom senki kedvét letörni,fõként nem a tiedet,Major,de a NorthShore-hoz fa kell...Kanadában nincs nehéz helyzete a bringásoknak,mert rendelkezésükre áll annyi vörösfenyõ (a tökéletes alapanyag-idõtálló) h reggelire is azt eszik.Itt viszont ez nincs,gallyakból nem lehet semmit csinálni,viszont azt + nem nézik jó szemmel az erdészek,ha olyan fából készül a pálya (a mostani "lerobbant" is ilyenbõl áll[t]),amit mások építési törmelékként sem vesznek be...Fõként ha nem sikerül.Akkor egy rohadt nagy szeméthalom marad utánunk az erdõben.Ha ezt az egy dolgot sikerül megoldani (normális fát szerezni) akkor készítem a barkácskészletet [lor kedvéért módosítva ;D ]

#132
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
khmmm!!
a north shore az egy helyseg nev kanadaban!!!!!!

#133
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Ha építés lesz valahol,akkor szóljatok. Van ásóm, kalapácsom.

#134
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
A Milánék utcája végén (Széchényi emlékút) lesz tavasszal a Rodeo dirt pálya, és a klörül lesz egy North Shore is...
A Rodeo pályáról meg csak annyit, hogy 10 kamionnyi föld áll majd rendelkezésünkre pár nívõsabb jump építésére! szal jöjjön mindenki majd tavasszal RIDEolni!!!!

Freeride 4 life!

#135
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
vékony deszkákon kell menni, ha néhztél valamien bringás videot, ilyen NWD, Kranked, biztos beugrik melyik az.
Ha beindul, én szivesen megyek építeni! az +1 ember.

#136
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
janihegyen van egy. azt kellene rendbe hozni kicsit es boviteni. mi megneztuk de nem mert senki ramenni tekintve hogy az allapota ranezesre nem igazan bir ki ket kilo sargarigonal tobbet.. viszont jo alap es nem kell elorol kezdeni. hm?


#137
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Tudom,most egy kicsit bunkónak fog tünni a kérdés,de milyen egy North Short pálya? ::)

#138
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Milyen leirasra gondolsz?
Hogy hogy epitsunk palyat?

Egyebkent jo otlet :) Csak szerintem az egesz azert alakult ki, mert a tulevelben nem lehet biciklizni. Mo on meg nem olyan sok fenyoerdo van...

De ugyeskedni mindenkepp jo otlet :)

#139
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Komolyan az jutott az eszembe, hogy kéne már egy közepesen jó North Shore-t építeni valahova a hegyre!!! Leírásokkal, fényképekkel, videókkal tele van a net!!! Szerintem ha keresünk találunk helyet is az erdõben!!! Lelekes építõkbõl meg tuti nem lesz hiány!!!

Tavasszal kezdhetnénk!!!

Szerintetek?