Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Építsünk North SHORE-t!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
138 hozzászólás a témában

#81
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
BortheR én megyek segíteni és vágom hol van az hely amirõl beszélsz, de azt nem, hogy ott pontosan, hogy vannak a fák ahova lehetne rakni a NS-t. Nem baj majd ha még jobban felszárad minden nem lesz akkor majd megyünk pályákat azt megnézzük! Ja és énse hiszem ezeket a dolgokat el, hogy ok nélkül beszólnak a Benyóék! De mivel nem voltam ott nem akarok ezügybe senkivel se vitába esni!

#82
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Te mirõl beszélszz??!! Nem tudom, mikor történhetett ez, de az biztos, hogy ok nélkül senkit nem szoktunk oltogatni! A másik meg, hogy szerintem az az Ancillotti nem egy ócskaság...asszem te csak álmodsz olyan bringáról, vagy azt sem tudod mi az. Amúgy a gazdája (mármint a piros Anchillotti Scarab -é Benyó) nem szól be ok nélkül senkinek...talán az ajtóba raktátok a bicóitokat, nem? És azt is megmondom neked, hogy bárhol és bármikor szétalázna innen a fórumról naggggyyyon sok mindenkit. És a pályáról meg csak annyit, hogy ha ilyen véleménnyel vagy róla, remélem nem is akarsz majd nagyon ugrálni rajta, vagy karikázni a north shore-on mellette... aztán meg majd megnézném a ti "pályátokat", az milyen színvonalas ehhez képest... Ezzel csak azt akarom, hogy nem nagyon hiszem el, amiket itt összehordasz rólunk, és a tököm is kivan már azzal, hogy mindenféle kamu sztorik kerengenek a hegyen velünk kapcsolatban, mert az olyanok, mint ti azzal akarnak hencegni a haverjaik elõtt, hogy mik is történtek amikor olyan kurva jót bicóztak velünk...
A north shorre-ról meg annyit, hogy találtam egy jobb helyet a katlannál. Ki tudja hol van a Bónusz? Aki igen annak mondom tovább. Ha a "nagy" letöréstõl mentek még feljebb a dzsundzsába, van egy olyan rész, ami mondjuk kicsit lejtõs (nem meredek!! csa lehet, hogy nme alkalmas NS-ra, még majd meg kell nézni megint), viszont lele van olyan fákkal, amik párban futnak egy vonalban... tehát 1 pár fa közé fel lehet tenni egy hidat, és az az elõttire, meg az az elõttire, és így tovább, amíg van szomszédos fa, és ezekre a hidakra kéne ráfektetni majd a North Shore-t.
És még csak annyit, hogy ROHADT SOK fa kell majd hozzá, több, mint amennyit gondoltok... mondjuk azt a mennyiséget, amit ti gondoltatok szorozzátok meg 3mal, és akkor nem lesz vele gond. A parketta király lenne, csak ha lakkozva van, le kell szedni róla a lakkot, mert különben csúszni fog, de amúgy király. Ha sokakat érdekel, és elõ tudunk teremteni elég fát, akkor elkezdhetnénk, ha még nem száradt fel teljesen, mert azért az alapok építésénél jó lenne puha földben dolgozni...

#83
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Danee: nem tudom,hogy azok a Milán haverjai , de a multkor fogason olyan f. emberek voltak, hogy akkor szerettem volna kalller lenni ;D. igy jönnek be :" NA vigyétek arrébb a szaraitokat" meg hasonlok.. Anchilotti váz meg hasonlo ocskasággal jöttek fel. ezek után olyan hoot bénák voltak,hogy csak na. mármint ahhoz képest,hogy ott laknak.ezekre az emberekre nyugodtan szarjál rá.
amugy régebben emlitette valaki,hogy kérnek pályát az önkormányzattol, vagy kitöl és csinálnak bico pályát. ebböl lett vmi?? nálunk van már pálya, de sajna Dirt Jump.

#84
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Majd BortheR kérdezd õ akart nagyon csinálni ha majd megvan a hely akkor gondolom szól mindenkinek mikor lesz építkezés ha egyáltalán tényleg lesz belõle vmi..

#85
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Kösz, akkor nem fosok. ;D
Major, sok sikert, én most vagyok túl a felvételin, hogy sikerült-e vagy nem az majd még elválik.
Ha igényt tartotok rá, akkor tudok hozni kb 20db 40cm széles parkettát! Az elég 2m-re!
Na irjatok, tavasz van? mikor megyünk?
Gyerünk már!


#86
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
DANEE nem szoktak fikázni senkit a Milánék társosága, hogy mit keres ez meg az itt és, hogy hogyan küldi! MErt mindenki elkezdte vhol és vki hamrabb vki késõbb érzi meg a különbözõ trükköket...

#87
vendég_gibgab_*

vendég_gibgab_*
  • vendég
nekem is nagyon bejön a north shore én is gondoltam rá hogy építek sõtt én már ott tartok hogy a fát gyüjtöm hozzá az már megvan hogy hol építem nektek is hasonló lelkesedést na pá ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :P


#88
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én örülök de tanulok a vizsgámira...

Utána mer irány Németo.... :-\

#89
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Na mivan, senki se örül a tavasznak, meg annak, hogy 2 hét után elõrehoztam a topicot?
Írjatok már!!

#90
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Itt a tavasz (dagad a f@sz...) és kezdhetjük!

A katlan jó hely, a motorosoktól nem kell félnünk, mert vannak ugyan, de csak a katlanoknál.

A Milán és haverjai jo arcok? Mert ha nem én nem akarok olyan társaságba keveredni, ahol csesztetnek, mert én nem tudok annyira mint õk, meg egyáltalán mit keres it egy 13 éves kiskorú... Ha nem így van akkor bocs, nem ismerem õket.

Haverom apja erdõrendész és megkérdeztem, emiatt nem fognak balhézni.

Nagyon szeretnék NorhShore-t építeni, ugyhogy ki nem haggyatok! Ha kezditek, eresszetek meg egy privit!

#91
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Dualbiker igazad van, hogy a katlan környékén sok motoros és robogós megfordul de még csak gondolkodunk merre lehetne építeni! És nem kell félni, hogy megvárnka suli után!!!

#92
dualbiker

dualbiker

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Haro!
a katlan környéki pályához csak annyit,hogy nem 1szer láttam arrafelé motorost( >:( >:( ) szóval ha v.melyik +találja akkor lehetséges hogy föléled benne a "nekik van, nekem nincs, akkor szétzúzom" feeling.
Másik alternatíva, hogy kipróbálja, és esetleg beszakad és komolyabban +sérül(nem akarom védeni),ha tudják hpgy kik építették, akkor megy a perelés vagy rosszabb esetben +várnak suli után......
ha nagy baromságokat írtam akkor bocs.
Haro!

#93
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Király!!! ;)

Nekem nagyon bejön!!!

#94
szunyder

szunyder

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
Dorking, Anglia.


#95
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Hol van ez a pálya, vagy ez külföld?

#96
szunyder

szunyder

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
mozi: :)

http://www.bugpowderdust.com/North.wmv

#97
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát ez az!!! Na majd ezt ezt a bejelentjük/nem jelentjük dolgot még átgondoljuk...

Ha vannak még képek és nagyobbak akkor küld lécci!!! ;)

#98
szunyder

szunyder

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
szivesen. :)
ja es meg valami. ha komolyan meg akarjatok epiteni, mindenkeppen kerjetek engedelyt hozza az illetekes erdogazdalkodasi terulettol, ugyanis itt az tortent,hogy a sracok nekigyurkoztek, megepitettek egy reszet-jo sokat dolgoztak rajta gondolom- aztan meg jol le lett bontva az egesz. hat csak ennyi.
egyebkent meg egy eleg eldugott helyen van,mondhatni a madar se jar arra. ugyhogy vandalizmus veszelye nem fenyegeti a `rémest`.

ha erdekel elkuldom a kepeket az emiledre.


#99
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
WOW!!! :D

Köszi!!!

Kár hogy a képek picikék, de azért látom a lényegét!!! ;)

Én már egy egyszrûbbel is megelégednék, de ez se rossz!!! ;D

#100
szunyder

szunyder

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
Major: ma errefele is bicoztunk es csinaltunk par kepet rola:

http://sc.communitie...alos/10/15b.jpg

http://sc.communitie...alos/10/159.jpg

http://sc.communitie...alos/10/15c.jpg

ezeknek a deszka `fa-palyak`-nak a legmagasabb resze kb 5 meterre a talajszint felett van es tobbnyire amolyan 50cm szeles( van ahol 1m de van ahol csak 10cm ) a tetejere acelhalot tettek,hogy vizesebb idokben ne csusszon annyira.
Hat nem a gyenge idegzetueknek ajanlott! :)