Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

soproniak jelentkezzetek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
134 hozzászólás a témában

#81
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Halihó!
Itt válaszolok a kérdésre. Sopronban a IV. László Király út végén a Jereván lakótelepen van bmx pálya, ill. dirt sor a vasúti sinek mellett kinn a prérin Ausztria felé. Ha nem vagy ismerõs pontosan is elmagyarázom, de egy Sopron térkép már útba fog igazítani.

Ha komoly dirt érdekel, akkor meg a téglagyári tavakat javaslom.

Ha pedig erdei ugratók, letörések, zúzós dh-k, akkor meg keresd itt a neten Nyunyát alias Hidasi "kingofbáni" Márkot.

Amúgy lassan én is visszatérek a zúzós szakágba, mert beszéltem a párommal és megelõlegezte a pízt a PX vázra, amelyet tegnap le is foglalóztam a Gyapinál, így ha mákom van a jövõ héten már én is rombolhatok!

Márk: a régi méretet vettem - ez volt az uccsó darab. Ez az általad nem komált fekete-szürke sárga piros csíkokkal típus, aminek a hátsó része elõbb utóbb majd kizöldül:-)! Meglep mi? Egyébként hamarosan ez a sors vár majd a pyxisre is.


#82
piet

piet

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Hali!
Én óvári vagyok, és sajnos egyedüli bicos itt!kellene már valamit összehozni nem ?majd lejövök sopronba vonattal,és nyomunk egyet ok ?

Zo-Lee!
te amúgy német vagy?csak ugy kédezem,mert én 2 évvel azelött költöztem óvárra németó.-bol!

Jelentkezzetek!fontos!

amúgy köona stuff van nekem(2002),Hs33,point láncvezetõvel+még pár szép cucc!

piet 8)

#83
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Merre szoktatok tekerni a környéken ??

Itt én még nem vagyok olyan ismerõs (de ez majd változik még 8) )

NA hi!!!

yala voltam

#84
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Hu !!!! Végre vége a melónak!!! 8)

JA a bicó

Merida matts drifter
XT váltók , LX vfkar, IKE kiegek, LOOK nyereg,
alivio tfék, Deore monblokk és hajtány, Black comp telo (80-100).
így kb ennyi


#85
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Thx man! Egyébként milyen géppel nyomulsz?

#86
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
ADAM-s GRT !!! 8) (a dipolomához)



#87
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Na Tscháó!

Itt is jelzem, hogy holnap fél hattól Mo. legnyugatibb városába látogatok haza, hogy a Hocsától végre visszavásároljam a zöld szörnyem, mely a reménybeli px alap körítését képezné, bár erre szerintem csak májustól van kilátás. Most már azt hiszem kivárom a 2004-es modellt, hátha olyan brutál hátsó háromszöget kap az is, mint a gulyásmisi honlapján lévõ 2003-as limited modellé. De a fõ ok az az, hogy elõbb úgysem lesz rá pénzem.

A többit meg majd holnap in szpíccs!
Ja, a Geri meg továbbra is egy állat, Louis nevû cimbijével egyetemben!

#88
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
hülye????örjöngõs????

hát ezt szépen kikérjük magunknak!!!mi igenis jólnevelt, udvarias emberekbõl álló társaság vagyunk!
:)
egyébként szi Ádi!régen írtam mélt..majj lehet hogy jól megteszem!hûûû képzeld szombaton voltunk deszkázni a pályán és persze építettünk ugratót is, amit vasárnap bájkkal bevállaltunk..mókás volt...:)
de a nap brutál ugrása a luié volt...sísánc full hóba letaposatlanul teljes lendülettel...kb. 7-8 métert repült...persze hülyegeri is bevállalta...szal jópofa volt
mikor gyüssz végre hazafelé???

és mizujs a MÁTRIXAL??? :)

na tscháó!

#89
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Nagyon helyes. Mi is így kezdtük, aztán egy részünk hülye dh-s/dualos/õrjöngõs lett. A banda másik része meg - lásd Tömzsi, Hocsa...stb. - durva cc-s. Jómagam meg amolyan mindegycsaktekerjünk típus vagyok. Indulgatok cc-n, maratonon, de ha végre idén megint lesz egy polarxem, akkor dh és 4x is megy majd ezerrel, amely azért közelebb áll a szívemhez, mint a szétizzadok feléfelé tekerések, bár a nagy túrákat nagyon bírom - persze ott is fõleg a lefeléket.

#90
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
KGADAM!!!

Thx az infót!!!
Én inkább soft cc-s vagyok bár idõnként elkap a hajlam hogy dh gépnek használjam a kerómat :D!!!


#91
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Yola!

Menj be a Hocsához a HT boxba a Rákóczi Ferenc utcában és õ máris el tud látni infóval, hogy ki, mikor merre megy tekerni. Ha dh/fr/urban terror beállítottságú vagy, akkor meg keresd nála Hidasi "kingofbunny" Márkot!

#92
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Én is soproni lennék vagy mi a szösz, de az az igazság, hogy már csak jó ha egyszer hazajutok havonta, bár ez az utóbbi fél évben már inkább kéthavonta volt értendõ.

Egyébként a zoleet nem is fogod már megtalálni, mert abbahagyta a tekerést, bár nem is nagyon erõltette. Dolgozik és árulja a bringáját (merida umf dual).



#93
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Király!!!

volt itt ez a zo-lee gyerek ,de mostanában nem adott magáról életjelet!

Hocsa!
én tul.képpen most költöztem szeptemberben ide sopronba.
És nem igatzán ismerek még itt senkit aki szeret tekerni.

#94
hocsa

hocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Hi Yola!

Én például Soproninak vallom magam! :o

#95
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Sehol senki aki Soproninak valja magát?????

::)
(én árválkodok csak itt)

#96
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
EHH!!

Hol vagytok Soproniak???





#97
Luigi

Luigi

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
ok ... ráér mág mert a GooRoo bak is csak jovo heten lesz ideje ,hogy irjon vmi cikkeket a honlapra

#98
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Szívesen kölcsönadom, de csak jövõ héten lesznek meg. A másik tekercs meg csak azután.

#99
Luigi

Luigi

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Figyeld bazzeg itt van egesz sopron woaaa :))))
Mostmar en is mi ujsag sracok nezzetek meg a http://www.sopronikc.try.hu -t meg most csinaljuk a GooRoo val az oldalt ... Ádám amiket a camping nel a versenyen csinaltal kepeket azokat nem tudnad kolcson adni egy negyed orara hogy be szkenneljuk e ami olyan azt felrakjuk a hompage re ... koszontem elore is ... lehet hgy igy nevrol nem is mertek ,de latasbol 100% :))) byezzz

#100
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
aszittem, mar nem es latogatsz el a forumba! :( ;D
esik megint ez a qrva ho! >:(
az uj szamom is ugye megvan, mert a 20as ugye a judite.
tegnap voltam a sracoknal becsbe. hoztam egy hazi keszitesü
bike videot, amit tavaj nyaron csinaltak, es most a rossz idöben összevagtak. valamikor össze kellene jönni valakinel, es megnezni. jo lett! szivesen mondanam, hogy nalam, de sajna
novemberbe figyelt be a videom a kukaba! elromlott. :(
venni meg mar nem akarok, mert majd inkabb hazimozit...
szal ha van valahol lehetöseg, akkor....!
meg atavaszi filmezes is le van dumcsizva, de kepzeld el, az egyiknek decemberbe operaltak a terdet, mer egy jump utan elszakadt a szalagja, az öccsenek, meg elöször HOSSZABA! tört el a hajtokarja, kevessel kesöbb meg kettetörte azt a vario-team fully vazat, amiröl meseltem! :(
no akkor majd told az esemest!

cu