Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

soproniak jelentkezzetek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
134 hozzászólás a témában

#121
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Én SOPRON vagyok csak most épp a Nyunya nevén garázdálkodok. Õ csak hiszi, hogy jól nyomul, de igazából mindent tõlem tanult (hi-hi). Viccet félretéve mi nagyjából ugyanannyit tudunk, ugyanazt vállaljuk be és ha itthon vagyok, akkor mindig együtt küldjük. Sötétedésig erdõ, utána urbánterror, aminek a Liszt biztonsági õrei nagyon nem örülnek.
Most hogy végre jól összeáll a gépem beindulunk és szeretnénk utazgatni is, meg versenyekre járni: amatõr DH, meg dual, 4x és ami csak belefér. Egyszer majd felrakhatnánk a gépeket a kocsira és kimehetnénk Bécsbe is, ill. tervezzük a Leogang-i bikepark megtekintését is.

#122
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Na ismét kakukk!!!

Privit megkaptam, uhhogy majj jöcõ hécen cörgünk.... ; :P

A viper mx a cserélhetõ álvédõs ugye???gyönyörû darab de szerintem nem annyira stabil mint egy egybe darab...Én ippen Bécsben vettem egy specialized full facet egész jó áron...azokban picit több bizadalmam van...
Egyébként fittnek én sem mondanám magam..fõleg ma így buli után reggel a melóhelyemen...kissé szenvedõs fílingem van...

ny.


#123
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
....en meg ügyesebb leszek!!! baaa ;D :P ;D
most, hogy lesznek kolegak, jobb lesz gyakorolni, meg ugye több tippet is kap az ember. :D
...ugyan is meg nem vagyok olyan fitt, de bevallalos.
...föleg iden, hogy meglesz a tökfödöm!
asszem veszek a lacknerba egy CASCO VIPER MX-et.
csak 32 rugo.
nyunya, a privit megkaptad? majd csörögjetek jöcö 7en.

#124
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Na kakukk!

Örülök hogy örülünk... ;D

Egyébként lehet hogy engem láttál...Persze szerénységem tiltja hogy erre egybõl rávágjak egy igent... ;D ;D ;D

Ádi!:nyunya=Márk...(csak a fórumon inkognítóban utazok...)
És az én Black Eltem ugyis szebb!!!És jobb is ááááám!!!
És különben is ügyesebb vagyok!!!Beeeee!!! ;)

#125
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
jajj de jo, hogy vegre lesznek soproni kollegak!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#126
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
hali mark,mar a a masik marktol (ötlethaz/rasta) is hallottam rolad. sajna ezen a 7vegen baja city-ben vagyok 4 napra, de kesöbb akar mikor nyomathatunk valami eksönt!
az adamnak megvan mar a szamom+email-cim, de majd neked is priviben elküldöm.
örülök, hogy tetszik a paripam. asszem mar en is lattam a tiedet. te szoktal olyan allat bunnyhoppokat nyomatni a varosban!? ;D
az egyik haveromnak becsben is egy HT dual-ja van. mar jumpoltam vele egy kettöt. nagyon allat.
na szoval akkor megy az elerhetöseg, es majd csörögjetek.
ja, több mint valoszinü, hogy a titkarnöm (baratnöm) ;D fogja felvenni, mert en egesz heten napközben becsben vagyok robotolni.
de este elerhetsz ugy 8 körül.

#127
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Márk a nyunya az ki? Csak nem a Zsófi. Csak, hogy én se maradjak le bejelentem mindenkinek, hogy 1-2 héten belül nekem is lesz BLACK ELITE-em, így beindul a zúzás.

#128
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Na kakukk!

Szal mint sopron becenevû, ám valójában Ádám kollégám jelezte én is sopronban gurulgatok...Most már fõleg hogy sikerült szerencsétlen kettétört telómat egy black elitere cserélnem...Ja a gépem egyébként egy HiTec Dual vegyes cuccokkal...A bécsi téma biztos tuti!Novemberben voltunk Ádámmal és mi is kinéztünk egy-két jópofa helyet!!!Egyébként
eccer asszem láttam a bringádat...(gondolom akkor téged is mer nem egyedül sétálgatott a gép...) ollan szép volt...
Na mindegy...Hétvégén lehet hogy lecsekkoljuk a sípályát...Ha érdekel vmi mozgás akkor majj válaszolj ide és cserélünk elérhetõségeket...(ha még az Ádinak nincs meg...).

Márk ill. nyunya



#129
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
sorry,tegnap mar a "sietek-haza-stresszben" el is felejtettem megirni, hogy merre bringazok.
haaaat, ha sopronba, akkor fel szoktam menni a löverekbe, de a palyat meg eddig nem fedeztem fel, es ott, ha latok valami "vonzo" lejtöt, akkor gyerünk....
amugy meg sokat bringaztam becsben is a haverokkel, mivel itt dolgozok, es egy ket ex-kollegam is komolyan nyomatjak!
...ök fertöztek meg! ;) ;D
itt becsben van 1-2 nagggyon jo hely! erdemes kilyönni, föleg, ha sopronba laksz!
akkor majd megirom a szamomat, es kinezhetünk szombaton, de akkor tenyleg delutan, mert delelött vateromeknak kell segitenem.

#130
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Én most hétvégén megyek haza Sopronba és lehet, hogy kinézünk a srácokkal a pályára szombat délután, ha van kedved gyere. Majd szombat délelõtt írunk egy smst, ha az adamkg@freemail.hura írsz elérhetõséget. Bár valószínû, hogy csak megnézzük a terepet, mert a gépemet most festik, a Márk meg széttörte a HI5jának a becsúszószárát.

#131
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
masfel eve költöztem vissza nemetorszagbol, es tavaly majusban jött meg a bringam (marciusban rendeltem!).
amugy egy kona stuff (2002es), meg alapfelszerelessel, de most fejlesztem. nyomok ra egy lx valtot (vagy deore, meg nem tudom), meg majd vmi tarcsafeket akarok venni, de hidraulikusat.
na jo, most letelt a müszakom, ugyhogy huzok haza! ;D ;D
holnap többet!

cu

#132
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Mióta nyomulsz Sopronban(bocs, de nem találok kérdõjelet a gépen)merrefelé ill. milyen géped van.

#133
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
hali,
kösz az infot. akkor majd megkerdezem a lacknerba,
de irhatsz a : zoli1@gmx.net - re, de ezt csak hetente 1-2 szer nezem meg. inkabb akkor ide ebbe a topicba, mert ide minden nap belepek.
...a gmx-et letiltottak a munkahelyemen, biztonsagi okokbol.
tavaszal szivesen besegitek, de sajna csak 7vegen van idöm!
az email-cimemet szivesen tovabb adhatod a soproni csakoknak, nyugodtan jelentkezhetnek nalam.
tel.szamot majd emailben.
csocsesz.....

#134
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Nos én az lennék bár már inkább Pesten élek, de azért hazajárogatok és van pár csávó, akikkel nyomulunk. Ha adsz elérhetõséget akkor szólunk, ha banzáj van. Addig is nézz ki a régi sípályára és ha tetszik akkor tavasszal segíthetnél befejezni. Egyébként ha bemész a HTBOXba vagy a Tömzsiékhez a Lackneron, akkor õk meg tudják mondani, hogy kit keress.

#135
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
helosztok,
mar lattam sopronba egy par dualos/freeride-os csakot bringazni, de mindig csak messzebröl, es a varosban. tavaj vettem en is egy kona-t, es igy egyedül nagyon uncsi nyomulni.
...meg ugye gyakorolni is nehezebben megy ki az ember.
ugyhogy tuti lenne, ha lennenek soproniak is itt a forumban, es össze tudnank valamit hozni.

cu soon....