Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

soproniak jelentkezzetek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
134 hozzászólás a témában

#101
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Kakukk!

Ismét itt vagyok...Szal kosarazás témára még azér nem válaszoltam mer még nem tudom...Asszem holnap derül ki hogy a most hétvége aktuális lesz-e...De majj mindenképp tschörgök vagy sömösölök!!!!

ny.

#102
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
ismet hali,

igaz meg ugyis majd ratok csörgök, de akkor all a kosarlabdas
tema a 7vegen!?

csa

#103
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
heeeeloo!
mar kezdtem aggodni, hogy egyikötök sem lesz ma online,
es megint nem tudjuk összehozni.
de azert latom, 969ik probalkozasra csak össze tudunk röffenni! ;D
akkor ma este!

cu

#104
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Okken!!!

Ez jól hangzik!!!Mi 9 tõl biztosan ott vagyunk!!!
És majj viszünk fotókat is...
akkor a viszontlátás! ;D

m.


#105
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
helo adam, helo mark,
no akkor programvaltozas: dobjatok lecci egy sms-t, hogy mikor lesztek a la playaban, mert megbeszeltük a markekkal, hogy akkor felmegyünk a baratnömmel ertük a plazaba, es ha 8kor bezartak, akkor lesetalunk a la playaba. olyan fel 9 - 9 körül ott lennenk.
remelem, akkor mara össze tudjuk vegra hozni a talalkat.
...es hozzatok a fotokat! ;D

cu soon

#106
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
oksi, akkor ha ugy lesz idöm en is beugrok, ha nem leszek pont a raszta-markeknal. mert vagy mara, vagy holnapra meg vagyunk hivva a baratnömmel egy kis közös italozasra (van 1 üveg whiskey-ük ;D :P ;D) de tegnapra mar ugye en is felepültem, ugyhogy csörögjetek!
vagy küldjek 1 hasznalati utasitast a mobiltelefonotokhoz!? ;)
ma este nem lesz semmi?
hetfön amugy megint szabad vagyok. remelem nem lesznek minusz fokok!
mar mondtam a nyunyanak is, hogy küldje el a szamat, akkor sokkal spontanabban tudunk közös bringazast megbeszelni.

#107
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Halihó!
Zoli bánhatod, hogy tegnap nem voltál velünk, mert este elmentünk a Márkkal fotózni, mivelhogy most én is itt tartózkodom a szitiben szakdolgozat írás címén. Azaz a Márk zúzott én meg fotóztam. Sikerült két helyrõl is elkergettetnünk magunkat, pedig még a Liszt elõtt nem is voltunk. Találkoztunk két bmx-es sráccal is, akik bejáratosak a Pap rétre. Tegnaptól számunkra is megnyilik a pálya, így egy ideig halaszthatjuk a dirt ugratók fabrikálását, mert a fun boxon egészségesebb gyakorolni. A képek egyébként ma meglesznek és holnap szerintem beülünk a LaPlayába, ahova szeretettel várunk, de majd küldünk sms-t.

#108
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
ismet hali,
mark, ha ugy gondolod, te is elküldhetned a szamod privibe, vagy dobsz 1 sms-t, akkor talan spontanabban tudnank ertekezni bringazas miatt. de asszem ezt a 7veget kihagyom, mert -10 fok! zzzzzzrrr!
.....hideg!

cu 8)

#109
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
hali,
sok alvassal ujra felepültem.
vegül is tegnap az esö miatt ugyis cumi lett volna.
7vegere meg mar megint minusz 10 fokokat mond. remelem
hamar tavasz lesz!? na mindegy, majd nemsokara talan össze tudunk valami közös tekerest hozni!? ;D

#110
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Bassz....Ezt nem hiszem el.. :P.Pedig tiszta jó idõnek tûnik a mai!!!
De jobbulást ezerrel!!! ;D
A koncert egyébként nagyon állat volt, bár a végére enyhén szétcsúsztam...
Hüpp...pedig még elõbb le is tudnék lépni...De sebaj lesz még tavasz...
Akkor jobbulást mégeccer!!! ;D

ny.


#111
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
szeva,
asszem ahogy most kineznek a dolgok, nem fog megint összejönni a közös bicajozas holnap este, mert ugy nez ki, hogy qrvara megbetegedtem. ugyhogy ezt a ket szabadnapomat agyban kell, hogy töltsem. :( :( :(
....sajna.

#112
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
hali nyunya-bacsi,
na milyen volt a koncert? mi egesz este otthon feelingeltünk a markekkal. 2 üveg bor, es nemi pezsgö tarsasagaban. ;D
remelem kedden jo idö lesz, es tudunk egy kicsit bringazni.
ma tegnap delutan en is kivittem a paripat kicsit levegözni - 2 honap utan elöször, es ra kellet jönnöm, hogy sokat felejtettem :(
de remelem hamar belejövök megint...
akkor majd csörögj ram.
cu soon...

#113
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
oksi,akko kedden melo utan csörögj ram.
asszem ha olyan az idö, akkor mar delutan lemegyek a geppel anyamhoz a boltba,es ott tudunk talalkozni.
biztos ismered, lehet hogy mar kajoltal is nala. a gysev pu-nal
a pagodasoron a kebap-os. tudod, ami ott a billa (vagyis most SPAR) elött van.
szal ott tudnank talalkozni.

cu

#114
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
pedig nem is ollan agresszív...fõleg mióta az animás prieger zsoltival és a szintén animás jucival dolgoznak együtt...Palotai asszem jövõ szombaton lesz... ;D

Kedden sajna én asszem melózok, de öt után egy kis urbánterror belefér...ha ippen nincs minden szétfagyva, mer az néha határozottan kellemetlen bír lenni... ;D

ny.





#115
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
igen, a markek, es en kedvelem, de szerintem a baratnömnek
nem nagyon jön be.
amugy nekem is tetszik a hangar, de mar vagy egy eve nem voltam. utoljara 1 palotai-bulin voltam.
vegül is, ha most nem jön össze, akkor majd maskor.
en pl. kedden szabadnapos vagyok mit csinalsz? ha jo idö lesz, nyomulhatnank 1 kicsit!? ;D

#116
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Ismét hali!!!

Hát akkor jó kajálást, meg miegymást!A Rasztáékat én is ismerem természetesen, és üdvözlöm õket!!!Este akkor majj jól rádtschörgünk,de mi 11 után valószínû hogy a Hangár nevezetû zenés-táncos szórakozóhelyen fogjuk az idõt tölteni egy Strong Deformity koncert keretében...Ha esetleg kedvelitek az agresszívebb zenét akkor érdemesebb kiugrani...

Addig is kakukk!!!!

ny.


#117
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
hali,
pentek este nekem sem jo, legalabb is, ugy este 11ig,
mert jönnek a mark-ek (a rasztas, tudod - ö legalabb is ismer teged) - szval jönnek hozzank, egy kis wok-megeröszakolasi-orgiara. magyarul mondvan, kinai kajcit fogok kesziteni.
azutan, meg meg akar miröl is lehet szo! talan velük leugrunk?
majd meglassuk.
majd szerintem csörögj ram uga fel tiz körül (este)
....cerveza! az joooo! ;D :P ;D

#118
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Hali!

50 centi...brühühü..Nálunk meg alig valami...Na mindegy...
Szal hétvége...Ha minden igaz most nekünk nem lesz jó...szombat reggel megyünk Pestre, én meg vasárnap megyek jégduálra...Ha addig el nem olvad a jég...
De péntek este még itthon leszünk, uhhogy ha gondolod egy sörrel egyetemben megtalász minket valahol...Legvalószínübb a LaPlaya nevû korcsmában...Uhhogy tekerni nem tudunk, de dumálni leugorhacc(tok)...

ny.


#119
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
na akkor en is megjöttem volna bajarol. ne tudjatok meg, milyen idö van ott! -10 fok (minimum), meg 50 centi ho!
nagyon huzos! mult 7en meg volt olyan is, hogy minusz 30 fok!
a viper miatt: engem vegül is nem nagyon erdekel, hogy versenyeken, nem engedelyezett, mert nem all szandekomba versenyezni.
...ahhoz mar tul öreg ;D vagyok, vagyis szerintem tul kesön kezdtem el.
de majd megdumcsizzuk 7vegen. van valami kep & ar arrol a bell-röl? mert a viper MX 32be van. az meg eleg türhetö.
vegül is a lacknerba van meg egy igazi fullface is. az is CASCO.
ezüst, es asszem 45be van!?
na szal majd dumcsizunk. most dolgoznom kell.

cu soon

#120
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Na ismét háj!!!
Milyen klasszul el bírok magammal beszélgetni(na jó néha vki garázdálkodik...) ebben a topicban...Biztos szeretem olvasni a saját betûimet...tuti valamai titkos perverzió :) :) :)
na de nem is áááám!
Szal megnéztük a viper mx-et ma az Ádival és szerintem inkább majj jól lebeszélünk róla..mondjuk baromi könnyû, jól szellõzik és két bukód van egyben vagy kettõben...De ezért az árért vmi erõsebb fullfacet tudnál venni..Asszem bellnek is van vmi jópofija...Tudtommal külhoni dh versenyeken nem is engedélyezik az ilyen bukókat...Na ennyit a fikázásról..."nem-a-mi-dolgunk" kategóriába egyébként bármikor vállalunk belepofázását ;D ;D ;D
ny.