Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

soproniak jelentkezzetek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
134 hozzászólás a témában

#41
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Kérdésem van:
Ti vagytok ismerõsek; melyik kerékpárboltba menjek, mert van egy olyan problémám hogy lerepedt a felnim, de nincs nálam leszedõ meg láncoskulcs a fogsorleszedéshez... van nálam másik kerék csak át kellene rá rakni a fogsort... Hol "látnak szívesen" ha kérek szerszámot 2 percre szerintetek?
Szóval hol nem küldenek el a búsba?

#42
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
szombaton reggel feltekertem haverral Hermesre, Brenbergnél találkoztunk két bringással az egyik kellys-es kabátba volt!
amúgy, megint itt a tél!!!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#43
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Na sziasztok soproni bringások!

kemény...több mint 2 éve nem szóltam hozzá a topichoz.. :)
szal helló mindenkinek!és várjuk a tavaszt!

ny.
------ www.rideguide.hu ------ under construction

#44
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
hát legalább csillagászatilag tavasz van!
tavaly márc. 17-én volt az elsõ normáls tavaszi nap olyan 10 fok körüli hõmérséklettel.
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#45
jégyé

jégyé

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Ma tényleg sokan tekertek, de nekem ez a nap nem a szépségérõl marad meg, majdnem megfagytam, mire hazaértem igaz volt vagy 1/2 7.
de bízzunk, csak vége lesz már ennek a hidegnek
Aki egy picit sem flúgos az nem is teljesen normális!

#46
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Na ma végre teljesen megbizonyosodhattam róla hogy vannak biciklisek Sopronban... :) na jó viccelek, de ma tényleg sok emberrel találkoztam, a városban, Fertõrákos felé, vagy a Kertvárosban. Ugyhogy örültem hogy végre nem csak én róttam a hidegben az utakat, bár ma egész szép idõ volt...

#47
jégyé

jégyé

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás

Hello! igen én voltam... Utána még az egyetemnél is láttalak. Na, akkor majd összehozunk egyszer valamit... Jó hétvégét / tekerést!


Köszi! Neked is hasonlókat!
Aki egy picit sem flúgos az nem is teljesen normális!

#48
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
http://www.ktmteam.h.../2006/index.php
elméletileg a honlapon mindent megtalálsz konkrétan még én sem néztem meg, de mindenesetre Ritzingi-tóhoz mindeképpen kikell tekerni!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#49
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
a tavalyi útvonalat nem néztem, de akkor nagyon csodálkozatm, hogy 3x is láttam a Ritzing helységjelzõ táblát és csak egyszer mentem ki belõle.

Nem tudod véletlenül, hogy idén pontosan,hogy lesz az indulás. Az elején lesz egy közös találka és egyszerre áttekerünk, vagy abszolút kikell menni a határon és végzésképpen meg egy kis lopott szajréval a határörök vigyorgó pofijába kell bámulni.
:P
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#50
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
idén jún. 4 -én lesz a Flash Ritzing-nél szerintem addigra verõfényes napsótés lesz és 30 valahány fok, marcsi után meg csobbanunk egy jót a tóban :), hmmm már alig várom...
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#51
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
az még sajnos nem jelenti,hogy jó idõ is lesz. Remélem Flashre király lesz a terep a környékbe
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#52
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
na ma is csak futottam, a terep bringám még nincs kész a virsligumival meg csak esnék kelnék ebbe a pár centi hóban!

de már köv. héten itt a március!!!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#53
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Hello! igen én voltam... Utána még az egyetemnél is láttalak. Na, akkor majd összehozunk egyszer valamit... Jó hétvégét / tekerést!

#54
jégyé

jégyé

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
hello Bálna! a kék fekete valószínü én voltam. bánfalván te jöttél szembe sárga bringával?
Aki egy picit sem flúgos az nem is teljesen normális!

#55
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
na ma végre láttam 2 biciklist is;

-sárga-fekete sisak,kék-fekete felsõ
-piros sisak,kék-fehér mez,bordó-fekete bicikli

ha valaki magára ismer, jelezzen. Ugyhogy végre meggyõzõdhettem róla, hogy vannak biciklisek Sopronban...! Csak vicc... :)

#56
t-works

t-works

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 964 hozzászólás
Volt, Bálnus, volt... :(

#57
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Jaja. Pont most jöttem meg, mentem egy kört a Lõverekben... De mostmár azt mondom hogy áldom az eget hogy a futást választottam. -mostanság volt lehetõség csak tekerni, nem kellett futni... Kimaradt nagyon sok. És nagyon jó pulzuson tudtam futni, ugyhogy ez most dobott egyet a kitartásomon, meg a lendületemen. És ideális idõ volt...

#58
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
hasonlóan érzek veled ;)
úgy gondoltam nem fagyasztom ki a seggem!
A futás jó ,mert ott még -10 fokban sem fázik az ember!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#59
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Ilyen ganaj idõt mint ami ma volt... Már mikor felébredtem ,akkor láttam hogy ez ma nem lesz meg... Tegnaphoz képest... Egyszerûen nem tudtam magam rávenni hogy kimenjek tekerni... Idén ez az elsõ, amikor nincs meg az amit akartam... :( De majd este elmegyek egyet futni...

#60
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
hali!

erdõjelentés!

ma du. voltam a Károly -Kilátó felé a betonos rész amellett, hogy tiszta luk mndenhol heéyenkét erõs átfolyásokkal tüzdelt, de járható.
Terepre nem mertem még menni. A ritkább fás részeken már nem nagyon van hó viszont ahol sûrû az erdõ és a szél meghorda ott simán van még 30cm.
ja és hétvégére havat mondtak remélem hazudtak :)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!