Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Meghajtás

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7585 hozzászólás a témában

#7581
Dude

Dude

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Nagyon szepen koszonom a gyors hozzaszolasokat es a segitseget, ugy dontottem veszek egy Truvativ Huss. DH-t monoblokkal....hogy mi a freeride?
Nehez korulirni!!! Inkabb nezd meg a Kranked 4et vagy a New World Disorder filmet..... abbol minden kiderul...garantalom! ;) ;D :D

#7582
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
A mtbreview-n azért nem voltak elájulva a husselfelt dh-tól. Ilyen árban viszont valószínüleg ez a legjobb megoldás. Ha engem szétvetne a pénz, akkor tuti, RF North Shore-t vennék. Egyébként a Prodigy DH is meggyõzõen néz ki, és az már közelít árban az alapelképzeléshez. A cromo csõ hajtókar nagyon nehéz, az aluhoz képest rugalmas, és a középcsapágy állandó utánállítást igényel. Szerintem azt csak dirt jump-ra érdemes használni.

#7583
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
OFFTOPIC
Bocsi az OFF-ért de nem tudtam jobb helyet a kérdésnek.

Azt tudom mi a CC,DH,DS ,de megmondanátok mi számít freeride-nak és XC -nek ?

Elõre is köszi.

#7584
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ahoy!

acél B+ hajtókarok!

ultraerõsek...csak az ár... :'(

#7585
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
A Hussefelt DH kar birja a gyorudest... nyugodtan versenyezhetsz is vele, vagy ugralhatsz, nem lesz baja. A hozza valo monoblokk pedig + 9e.


#7586
Dude

Dude

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Hali!Mivel én még igencsak kezdo vagyoka témaban, ezért a Ti veleményeteket kérni ki az ügyben: Milyen hajtokart vegyek freeridera, dualra, hogy az birja a gyurodest?! 0-30.000Ft-os skálán gondolkodjatok! Én gondoltam Truvativ Hussefelt DH-ra de az nem tom mennyire megfelelo a celra! Szoval segitsegeteket kernem!
Elore is koszi!

Üdv.:Lewi

Módosítottam a topiccímet