Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Meghajtás

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7585 hozzászólás a témában

#7561
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Ólcsó és erõs hajtókar lehet még az STX-RC. Az elõzõ bringámon az volt és azzal is nagyon meg voltam elégedve. Talán a Probikeban lehet még kapni.

#7562
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Engem meg baromira nem érdekel,hogy milyen RockRing van rajta! :P ;D

#7563
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
tamaska: csak a szokásos :)

ras: hát ha te mondod ??!!! ;)

Nem bonyolítom, értelemezze mindenki úgy ahogy akarja.

#7564
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

hanem Kona Ring of Fire, úgyhogy majd olyat ne nagyon keressetek a boltba.


szerintem ez azt jelenti hogy nem árulnak...

de lehet hogy én vagyok a hülye... ::)

#7565
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
építõ jellegû vita... ;D

#7566
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Rob: Hát akkor kötöz(!!!! z, mint zebra)ködjél ! ;) Csak hogy én is kötözködjek...

Nem azt mondtam, hogy nem lehet Kona Ring of Fire rockringet kapni, hanem azt, hogy a Truvativ nem árul hajtókart Kona Ring of Fire rockringel. Azt én is tudom, hogy boltban lehet külön is kapni.

#7567
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
A jövõ évi Stinkyn pedig a rockring nem a truvativ terméke, hanem Kona Ring of Fire, úgyhogy majd olyat ne nagyon keressetek a boltba. Bár a truvativnak, race facenek is van hasonló rockringje, amit külön is megvehetsz.

Hmmm.. Érdekes. ::)
Nekem is Kona Ring of Fire rockringem van az LX hajtókaron, pedig nem is volt még soha Konám. (de szeretnék).
Én boltban vettem, 8 ezer forint volt a Hajduban. (10ért lett volna RaceFace, de nem volt éppen, csak 5 csavarosban, és nem tudták megmondani, mikor lesz legközelebb)
És már az idei Kona gépeke, mega tavalyiakon is volt Kona rockring.

(csak kötözködöm :))

Külön módosítva endroo számára ;)


#7568
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Nekem a Stinkymen még az idei Husselfelt van és csak jó tapasztalatokat mondhatok róla, annak ellenére, hogy közelítek a mázsához és nem CC stílusban tekerek.

A jövõ évi Stinkyn pedig a rockring nem a truvativ terméke, hanem Kona Ring of Fire, úgyhogy majd olyat ne nagyon keressetek a boltba. Bár a truvativnak, race facenek is van hasonló rockringje, amit külön is megvehetsz.

#7569
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Szerinted mennyi lesz?Szerintem 25moha.El kéne kezdeni gyûjteni.

#7570
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
ja, nekem is olyan kéne!

#7571
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Én is megvárnám a 2003-as kínálatot.Az új hasse(amelyiken cak az elsõ 2 lánctányér van és RockRinges )ami a 2003-as Kona Stinkyn van jónak ígérkezik. ;)

#7572
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hát szerintem: Truvativ Holzfeller, sznobarany színben persze.. ;D Könnyebb, erõsebb, mint a Hussefelt.

#7573
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
szertem a freeride azt jelenti, hogy elmesz a hegyhez es fel is mesz ra majd pedig fent esetlegesen kis oromkodes utan le is jossz rola. igazabol szamomra a cc es a dh kevereke, szamomra legalabbis ezt en igy nyomom a kezdetektol es egyszer ram aggatak a helyi boltban, hogy freerider. erre buszke voltam mert senki mas nem csinalt ilyen osszevisszasagot, mint en! de most mar ez divat!!
hkar: nyugodtan vehetsz husselt de ha nem is szertem mindenkepp bordasat vegyel, ne sajnald ra a pezt! viszont a shimanot nem kedvelem, mert tovabbra is kupos nem olyan, mint az isis!
tehat hussel vagy ha nem is az isis vagy crmo bordas!!!!!

#7574
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
A Holzfeller erõsebb és könnyebb mint a Hussefelt volt... ;)

#7575
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Visszakanyarodva a témához: én megvárnám a '03-as Truvativ kinálatot: ha minden jól megy egy Favágót én is bevállalok (Truvativ Holzfeller DH with Bashguard), nem gyengén ott van a cucc... pláne a színei.

#7576
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Ez igen(Parareree)ezt(FR)kiírom magamnak.Van egy pár haverom aki szintén nincs tisztában ennek(Freeride)a szónak a jelentésével.Kérdezik,hogy milyen stílust képviselek,mondom,hogy Freeride,erre csak néznek rám.(van aki,csak a CC-t,a DH-t,és a TR-t ismeri)

#7577
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
OFF
Para: Kösz a részletes választ. :)
ON

#7578
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Csak kár, hogy offtopic. ::) ;D ;)

#7579
Dude

Dude

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Mintha csak a "Bico bibliából" írtad volna ki...kiraly volt 8)

#7580
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
CC, XC: cross county, érsd elõre kijelölt kör pályán, változatos terepviszonyokon tekerés

DH: downhill, érsd adott nyomvonalon minél gyorsabban leérni a hegyaljára

TR: triál, érsd különbözõ mesterséges, vagy természetes akadályokra fel-, le-átküzdése

DS, 4X: dualslalom, fourcross, érsd enyhén lejtõs elõre megépített, különbözõ ugrató elemekkel tarkított 2, illetve 4 fõ számára kialakított pályán való versenyzés

FR: freeride, érsd kötetlen nyomvonalon, változatos nehézségû, szintû, technikájú útvonalon való tekerés...

számomra legalábbis ezt jelentik...