Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Meghajtás

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7585 hozzászólás a témában

#1
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
ennek vége, a folytatás itt

#2
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Ha jól olvastam a NAGY "S" honlapján(vagy nem) akkor az XTR és XT hajtõmûnek acél tengelye ven, az LX-nek méé alu. Nem nagyon értem. Elgondolkodtam a délelõtti jótanácsokon és ugy döntöttem LX vagy Hone hajtókart veszek csak nem tudom melyiket válasszam (a Hone idén acéltengelyes , de nehezebb is ).

Bocsesz az esszéért.


magellanboy

Az XTR,és XT tengelye acél, méghozzá DLC felületkezelésû ez valami Diamond Light akármit jelent...
Az LX/Hone alu, meg ha minden igaz,akkor a Saint is...
Acélból nagyon könnyû,és brutál tengelyt lehet csinálni,de érteni kell hozzá,aluból, meg olcsón lehet ugyanazt a merevséget elõállítani nehezebb súlyból.
Üdv:Thy

#3
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
kérdezd diget a rf élettartam gari érvényesítésérõl :)

#4
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Garancia mindenhol van rá, kérdés hogy lehet-e/mennyi idõ érvényesíteni. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#5
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na jó, 130 Euró alatt bárhonnan megrendelheted (eggyel-kettõvel nyugatabbról), ennyivel segítettem. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#6
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
OFF De legalább ne ordibálnál...:(
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#7
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ne irj capslock-kal mert az az interneten kiabálást jelent!

#8
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
sztem ennek neked kéne utánajárnod. sztem senki se hivogatta körbe az összes aktuális boltot.

#9
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Hol a legóccsóbb az XT hajtómû, már ahol garancia is van rá??

#10
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Vagy XT-t, akkor nem szívsz be acéltányérokat. Bár tom, hogy ez pénzkérdés...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#11
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Ha jól olvastam a NAGY "S" honlapján(vagy nem) akkor az XTR és XT hajtõmûnek acél tengelye ven, az LX-nek méé alu. Nem nagyon értem. Elgondolkodtam a délelõtti jótanácsokon és ugy döntöttem LX vagy Hone hajtókart veszek csak nem tudom melyiket válasszam (a Hone idén acéltengelyes , de nehezebb is ).

Bocsesz az esszéért.


magellanboy


A HONE a színe miatt drágább.:) Legalábbis a 2005ös 1-2ezressel többe került mint az LX. Talán attól félsz, fogy majd jól elfárad az alutengely és letörik? Acéltengely meg szétrohad, ha szar az anyag v. a felületkezelés. Vegyé egy LX-et, jó lesz az!

#12
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
amelyiknek jobban tetszik a szine, merthogy ua.

#13
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Ha jól olvastam a NAGY "S" honlapján(vagy nem) akkor az XTR és XT hajtõmûnek acél tengelye ven, az LX-nek méé alu. Nem nagyon értem. Elgondolkodtam a délelõtti jótanácsokon és ugy döntöttem LX vagy Hone hajtókart veszek csak nem tudom melyiket válasszam (a Hone idén acéltengelyes , de nehezebb is ).

Bocsesz az esszéért.


magellanboy

#14
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
és bármilyen sram 1:2-es váltókarral ;) csak ha új akkor fordítva

#15
xle

xle

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás

xtr hátsó váltó milyen váltókarral mûködik?Ugy értem h gondolom nem muszály hozzá megvenni az xtr váltókart ugye?!


Bármilyen Shimano kompatibilissel, mivel ezek húznak annyi bovdent, amennyi a Shimano hátsóváltóknak kell.
"Nem felejtem soha el, hogy ki volt mindig velem, azt is mindig tudni fogom, ki fordult ellenem."

#16
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 hozzászólás
xtr hátsó váltó milyen váltókarral mûködik?Ugy értem h gondolom nem muszály hozzá megvenni az xtr váltókart ugye?!

#17
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.233 hozzászólás
  • LocationSvájc
miért nem veszel egy országutis sort?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#18
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

akkor annyi hogy nem fogja felrakni a legnagyobbra?

vagy inkább ne vegyem meg?


Vagy felrakja, vagy szétszakad. :D Megoldás lehet, hogy leveszed a 32es fogaskereket, kihézagolod a kazettán a helyét és akkor a 28as fogaskerékhez lövöd be a felsõ váltóvégállapotot. De igy hátul csak 8 fokozat marad.

#19
Bogár ··

Bogár ··

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
akkor annyi hogy nem fogja felrakni a legnagyobbra?

vagy inkább ne vegyem meg?

69.



==================================================


#20
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
deore sor 32vel végzõdik