Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás lányok márpedig vannak...

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
9815 hozzászólás a témában

#41
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Így van, ténlyeg nagyon jó és mulatságos nap volt. Thommey te már úgy röpködsz a magasban, hogy oda sem merek nézni... :o
Nagyon tetszettek azok a kis huplik, meg a hullámvasút is, de ne várd tõlem, hogy én valaha is bevállalok egy letörést, vagy olyan murvás kontrolálhatatlan lezúdulós ösvényt. ::)
Egyszerûen nem merem. :-\
De jó volt veletek, Ors nagyon ügyes és Pixel is. ;D

#42
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Mi csak kisebb dolgot vittünk véghez.
Szombaton kimentünk Ors,Era,Pixel a janihegyre egy kicsit gyakorolni.Én az ugrálóssal mentem,ors meg a döggel:)
Pixel megtanulta végre kiemelni az elsõkerekét ugráskor,Ors bevállalta a wallrideot, meg a technikás lefelét is ;D igaz egy bukta volt a végén, de az mindenkinél elõfordul azon a részen néha.....Era-nak végre bátorságotkellene gyûjtenie,hiszen a kis ugratók tetszettek neki..asszem...de a technikás részeket is meg kellene tanulni....én nekem meg a kápolna 1 meglett a fullmerev géppel:)
Azt hiszem jó napot zártunk:)
Üdv:thy

#43
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Képek fent vannak, felszortam mindet, akinek kell valamelyik mentse le, mert a jövõhéten törlök belõlük. Ha kell, kérésre nagyot is tudok küldeni.

#44
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Börzsönyös képek a galériámban!!!!!!

www.xc-rider.fw.hu

Ha valakinek kellenek az eredeti képek dobjon privit vagy mailt, mert a fw szerverrõl letölteni egy örökkévalóság õket.

#45
SeeLee

SeeLee

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Igen-igen, csak a ;) jel lemaradt

Börzsöny képek: http://www.bikemag.hu/gallery/20041107


#46
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Lens: Ne haragudj, h tönkre tettem a kábelkötegelõdet, Karácsonyra díszcsomagolásban nyújtok át egy egész készletet.


Ezt viccnek fogom fel, mert nem gondolhatod komolyan. Különben is van mindig nálam kötegelõ, hogy segíteni tudjak a bajba jutottakon, úgyhogy mondjuk azt, hogy a 2 kábel jó célokra ment rá.

#47
SeeLee

SeeLee

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Mit is mondhatnék az elõttem szólókhoz? Jó volt az õszben tekergészni és nem volt uncsi sem az út, sem a társaság.
Én azért a lejtõknek jobban örülök, mint a mászásoknak. :-X Nem is emlegetem, h cc-ztem a hétvégén, a DH-sok még kiutálnak a végén. :D


Era: és a váci cuki már nem is számít az útvonalhoz? ;)

Lens: Ne haragudj, h tönkre tettem a kábelkötegelõdet, Karácsonyra díszcsomagolásban nyújtok át egy egész készletet.

Köszönöm az egyedi megoldásokat tartalmazó Deore váltót is, új korában nem váltott ilyen szépen, mint most. :D

#48
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
5-10 jó novemberi fotó kerestetik.
sürgõs lenne és naptárba jeligére.

::)



#49
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hát volt Zebegénybõl, zöld, kék, vagy fordítva ::), aztán megint kék, meg zöld, meg piros is és volt egy négyzet is. ;D A Csóványost megmásztuk, a Nagy hideg hegyet azt hiszem a nyakáig, aztán egy nagyon köves ösvényen túléltük a lefelét.

Egyébként aki ott volt, annak egy fantasztikus élmény volt, aki inkább az alvást választotta, az meg úgy járt. 8)

#50
kocsi

kocsi

    vendég

  • fórumtag
  • 180 hozzászólás

Sajnáljuk, hogy nem tudtunk odaérni idõben, de a meleg ágyikó



Nekem is lett volna kedvem csatlakozni, de begyûjtöttem egy akkora krónikus alváshiányt, hogy a vasárnapi ébredésemet a vekker helyett a természetre bíztam ... lett is belõle fél 11 :-) Pedig a Börzsöny az (egyik :-) ) kedvencem!

Valaki le tudná írni, hogy pontosan merre mentetek? Legalább fejben had tekerjem végig :-) (Vagy az is lehet, hogy elmegyek valamelyik 7köznap, amíg szép idõ van)

#51
bors

bors

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Annak ellenére, hogy bringás izomzatom még mindig valahol negatívban van, és egyes helyeken bizony igencsak szenvedtem, nagyon tetszett a tegnapi túra. Fantasztikus volt az idõ, szép helyeken jártunk és jó volt a társaság. Szervezzünk még sok ilyet!

#52
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Robi, köszi! Figyelmetlen voltam.

Era: örülök, hogy tetszett a túra, ez volt a célom...

Charon: eljöhetnétek velünk 21-én gyalogtúrázni. Ehhez tudni kell, hogy ez egy poénos megmozdulás lesz és kb. 30ember fogja Dömös felõl megmászni a Rám-szakadékot, majd pedig a Lukács árkot. Én még életemben nem voltam együtt ennyi emberrel túrázni (kivéve az osztálykirándulásokat), remélem, jó móka lesz.
Akit érdekel, az nyugodtan jöjjön!

#53
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Sajnáljuk, hogy nem tudtunk odaérni idõben, de a meleg ágyikó és a hajnali elrettentõ hideg odakint további szuszizásra buzdított. Végre kialudtuk magunkat legalább. Aztán 10 fele olyan napsütés és meleg lett, hogy kicsit bántuk a korai kelés elmulasztását.
Viszont a környéken olyan helyeket fedeztünk fel az erdõben, amerre még nem jártunk sosem, sõt megvolt életem elsõ méretes méteres letörésének berepülése is (NRS rulz ;D), Dawn pedig megtanult igazi hanyattesõs emelkedõkön is feltekerni.
Remélem azért legközelebb összejön veletek is. ::)

#54
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Én is nagyon élveztem a tegnapi napsütést, gyönyörû tájat. Jó társaság jött össze, meg is illetõdtem, hogy "Na lefagy mindenki, mire beérem a csapatot" ::). Szerencsére ott volt Bors is erõsíteni az önbizalmam. ;D
Tényleg gyönyörû völt a Börzsöny dimbes dombos, barna vonulataival. Tetszettek a hidacskák, a patakon átkelések is. Sose hittem volna, hogy ennyi követ össze lehet hordani egy ösvényre. Nagyon nagy megelégedésemre szolgált, hogy lejöttem rajta, de ez inkább a bringának köszönhetõ, mert én csak akadályoztam a gurulásban. ;D És meglepõ volt, hogy ugyanúgy leizzadtam a lefelén is, mint a felfelén. ;D
Ja és igenis meg lehetett úszni sár nélkül a túrát. 8)

Lensver, köszi a túravezetést, tényleg szép helyeken jártunk, igazán lélekemelgetõ volt a látvány (szerintem gyüjtöttünk mindnyájan egy kis pránát, még ha nem is tudatosult mindenkiben). ;D

KeX, köszi a szórakoztatást, remélem nem történt maradandó kár a hátsódban. ;D De kitartás, mert tényleg jó az az spd, csak meg kell szokni. A lefeléken sokkal biztosabban tartod a pedálon a lábad és a felfeléken sokat számít, hogy húzni is tudod, körbe tekerni a pedált. Szóval kitartás. 8)

Képek (már amennyit az elem bírt), holnap lesznek.

#55
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás

Ó szuper, de mi is a te oldalad?


Niknév allatt ott a www link, vagy www.xc-rider.fw.hu.
Ott a galériában kell majd keresni. Még dolgozom rajta, csakhát melózni is kell közben, úgyhogy csak délutánra lesz meg.

#56
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Nagyon zsírkutya volt a tegnapi túra,
egy kis defektet sikerült bejátszanom az aranyos-hegyes köveknek köszönhetõen, de röpke 4-5 perc alatt :-[ a szervíz-teammel (csak jómagamból állt) kicseréltem a belsõt.
KeX:
Ne add fel a harcot az spd-vel, az áldásos hatását csak néhány hónap után fogod élvezni, gondolj a snowbordozásra ott is esel-kelsz és a végén jön a kánaán...
A túravezetõknek meg gratula, hogy bevezettek a börzsöny õszi rejtelmeibe! :D
Szammer


#57
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ó szuper, de mi is a te oldalad?

#58
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Képek hamarosan az oldalamon!!!!

#59
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kex, köszi! ;D

Én személy nagyon élveztem a túrát, már nagyon rég montiztam a Börzsönyben és elfelejtettem, hogy mennyire gyönyörû. Az idõjárás is egy csoda volt, mivel végig sziporkázó napsütésben volt részünk - ehhez képest milyen csúnya idõt jósoltak - nos ez szerencsére nem jött be a béna meteurológusoknak.

A Csóványos nagyon szép volt, csak nagyon hideg, a Nagy-Hidegrõl pedig marha klassz volt a dh, fõleg a felsõ része. Másik kedvenc helyem a Királyrét utáni Piros jelzés volt, ami igencsak vicces, kanyargós, patakon átzúzós volt és ez nekem nagyon bejön.

Most már csak a képeket várom... ::)

#60
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
yeah, hazaértem, fáj mindenem, a bringám "szanaszét zúzva", de ettõl függetlenül nagyon kellemes kis túrát sikerült - ismét - összehozni. Espédé barátom egy párszor megmókázott engen, nem kevés mulatságos pillanatot szerezve a többieknek, legalább ennyi haszna volt 8) Ezzel azt hiszem be is zárult a pedál pozitív tulajdonságainak "hosszú" sora, asszem ezt nem nekem találták ki, vagy csak túl béna vagyok hozzá. A csajoknak külön tiszteletem, hogy felnyomták a börzsöny csúcsára, és hogy defekt kélkül túlélték a vesekõgyilkos lefeléket. :-*

P.s.: üzenem Szammernak, hogy húzza meg a hátsó fékkarját ;)