Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

I. BMFT Találkozó 2002. február 23-24.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
612 hozzászólás a témában

#581
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hát kicsit szomorodom... A kezdeti lelkesedés tényleg kezd alábbhagyni, vagy csak az idõjárás teszi mindezt. Mindenki nyomottabb, fázósabb lett. Talán már a lovacskátokat sem mozgatjátok meg?
Többen kérdõjelesre váltottak. Mi lenne, ha az elõtte és az utána lévõ hétvégérõl is nyilatkozna a csapat, kinek mi a jó. Szegény Para barátunk már nem tud jobban megszakadni. Szóval kedves csapattársaim kérlek nyilatkozzatok a fentebb vázolt dátumokkal kapcsolatban.
Amúgy miért ilyen nagy intervallumokban gondolkoztok? Február és május között nincs más hónap? Nem értem a logikáját. Megmagyarázná vki?
Egy okoskodó nõszemély

#582
Hangi

Hangi

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Kolis vagyok, és nem tudom milyen program lesz még febr. 16-17-én de ha tudok elmegyek és lehet jönne még egy vagy két haverom is. :)

#583
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
OK!!!
De azért szólj nekik is, hátha van kedvük!!! Talán szakítanak rá kis idõt.............

TE MEG MINDENKÉPP GYERE!!!!!!!!!!  ;D

#584
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Más nevében nem nyilatkozom, de... ;D ;D ;D
"Kissé" sûrû a BM gárdájának a programja ebben a 2-3 hónapban (év vége/eleje); szóval örülnék, ha magamat el tudnám juttatni...

üdv.zOrg

#585
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
zOrg:
Atom, Gizmo, vagy valaki nem jönne még!!! Szívesen megismerném azokat is akik az írott részt csinálják!!!!!!!!!!!  ;D

#586
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Május is okés, de szívesen mennék patakban fürdeni, meg priccsen alunni mínusz 10-ben is. ;D ;D ;D

A pöstirõl annyit, hogy nekem végülis -eddig- úgy néz ki minden hétvége okés, ha valami konkrét lesz, jelzek.

Egyébként megfigyelhetõ a mi kis Fórumos demokráciánkban is, hogy mindenkinek minden jó, de sehol egy konkrét idõpont vagy hely. Viszont, mihelyst valaki feldob egyet, kimondva-kimondatlan, õ lesz a "szervezõ", akire jóval több felelõsség hárul, pedig csak egy idõpontot és egy helyet mondott...

Na, bocs, hogy elkalandoztam, aszem mára kiszakítom a kezembõl a Szociológia tankönyvemet!  ;D ;D ;D

#587
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Skacok!
Nekem tök mind1, melyik hétvége! De télleg!! Ezért dobjatok fel egy idõpontot, és akkor nekem jó lesz...

#588
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Szerintem is jó, ha két találkozót tartunk. Májusban valszeg lesz pár halaszthatatlan dolgom (diplomaosztó meg ilyesmi), de valahogy megoldjuk.

Yoci
Zöldfülü kollega asszem azt irta, neki az a hétvége nem jó. Hétköznap nem érsz rá?

#589
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Üdv mindenki!

Szerintem legyen februárban és májusban is találkozó.

A Pesti találkához mit szolnátok pl.: e hónap 24 vagy 25.-éhez ???

#590
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nekem mindegy csak legyen ;D

#591
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Tartsuk ezt a februári  idõpontot! Vagy kérdem a 23-24es hétvége mér nem jó ? Addigra nyomdában az újság, vizsgaidõszak már sehol stb stb. Vagy ha a tél közepe a lényeg ;) akkor jan. vége kellene.

#592
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
május nagyjából és elõreláthatólag ok, február szintén, úgyhogy azt se halasszuk el szerintem...

#593
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Azért 10egynéhányan még így is maradunk! Bár tényleg nem jó, hogy egyre kevesebben vagyunk. :'( Ha másnak is jó akkor maradthat a februári idõpont. A májusi a II. találkozó élvezi a támogatásomat. Szal én is kíváncsi vagyok a javaslatokra.



#594
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hey..

gyaci kollegával folytatott eszmefuttatás alkalmával volt szerncsém megtudni, hogy sajna nem jó Neki a februári dátum...
:(

mivel már úgy is zOrg bátyó ikszedik_találkozóra módosította a megnevezést, mi lenne, ha mondjuk május vége környékén lenne még egy, azaz a II. BikeMagFórum Találkozó...

egy részt nem kellene akkor már fûteni.. másrészt akkor már lehetne egy lovas találkozót összehozni...

most ennyi... várom a reakciókat...

cs&h+tsai

#595
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ááááááááá...!!! 8...(

arghhhh...

lista módosítás folyamatban...

---
JELENTKEZÉSI LAP
[?] b
[x] BRUCE
[x] GerMan
[x] Jorus
[x] kiscsango
[x] Kislust
[?] LiquidBugger
[x] Major
[x] Paraferee
[x] Ralph Fiennes
[x] Ras
[?] rob
[x] Sonka_Zsuzsi
[x] tamaskaa
[x] YOci
[?] zOrg
[x] Zöldfülü

---

ha így folytatjuk, januárra elfogy a jelentkezõk listája... :(

rakjuk át egy melegebb, szárazabb, és újság-gyártás utáni idõpontra??

:( Cs&h+tsai...
Joghurt kicsit lelombozódott...






#596
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Nahhh... Egy kérdõjel befigyel mellém is...  :'( :'( :'(
Azon a héten lesz újsággyártás - ráadásul jövõre 76 oldalasak leszünk -, így valszeg maximum a katódsugaraktól fog zsibbadni a fejem...

k---------á------------r

üdv.zOrg

#597
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
b: Okay... :)

---
JELENTKEZÉSI LAP
[?] b
[x] BRUCE
[x] GerMan
[x] Jorus
[x] kiscsango
[x] Kislust
[?] LiquidBugger
[x] Major
[x] Paraferee
[x] Ralph Fiennes
[x] Ras
[?] rob
[x] Sonka_Zsuzsi
[x] tamaskaa
[x] YOci
[x] zOrg
[x] Zöldfülü





#598
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Paraferee minden vágyam menni, de továbbra is csak kérdõjellel tegyél fel pls !

kösz

#599
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Igazad van zOrg!!!

Nem jön más BikeMag-os ? Pl újságtól, honlaptól ? ? ?

#600
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
BaráTEAM!

Bocsi, h. utólag módosítottam kicsit a topikcímet; viszont átláthatóbb lesz, ha már a XX. BMFT mítinget ügyezzük... Nem?  ;D ;D ;D