Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

I. BMFT Találkozó 2002. február 23-24.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
612 hozzászólás a témában

#561
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Szerintem Nekem (ill. plusz az öcsém) JOBB lenne, ha nem 15/16, szóval nem azon, hanem a köv 7végén lenne a dolog, már csak a vizsgaidõszak miatt is. Ahogy magamat ismerem, minden utóvizsgám az utolsó hétre marad  :-[

#562
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Bográcsot tudok szerezni de a szállítás egyelõre nem tûnik megoldhatónak. Mivel autóm most nincs és semmi biztató jel, hogy februárban már lesz! De még majd gondol, gondol!

#563
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hey!

No...
Akkor legalább már azt tudjuk ki fõz és mit...

DE...
a feljuttatás...
ezért is lenne jó, hogy többen bûzös négykerekûvel jelenjenek meg...MÉG HOZZÁ AZOK IDÕBEN!!!

Mert nem csak a hozzávalókat, piákat kell majd felvinni...
Hanem a ház fûtõegységébe be kell gyújtani... a bográcsosnak meg alá...

Aztán akik busszal érkeznek az elágazásig, azokért meg le kell menni...

Szal GYERÜNK ELÕ AZ ÖTLETEKKEL SKACCOK!!!
Igaz hogy messze van még február, de ha így haladunk az elõrukkolásokkal nem leszünk meg addigra sem... :(

Csõváz és hátszél...
Joghurt és Én...

#564
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
BRUCE:
a krump lee fõzést én már lestipistopiztam :P (bocsi Zsuzsi) ;D
szóval azzal nem hiszem hogy probléma lenne... mint jó koleszos azért megtanultam(ok) fõzni ;D
rántottát, virslit tejberizs paprikás krumpleet... szóval megcsinálni megcsináljuk, de szerintem nem egyszer akar mindenki enni, úgyhog emellé a konzervet is fel lehetne venni a listára...

inkább a fontosabb kérdés, hogy kinek van bográcsa és hogyan fog feljutni a töménytelen mennyiségû hozzávaló a házig...

#565
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hi!

Nos kaja... erre még nem is gondoltam. Azt hittem lesz magától...  ;D ;D
Szal akkor nekünk kéne csinálni??   :o ;D ;D
frankó...  ;)
a krump lee nekem is, és sztem mindenkinek jó, akinek meg kicsit nem, az örüljön, hogy legalább kap vmit, ha meg nagyon nem, akkor meg csináljon mást...
Szal kaja téma rendezve, krump lee lesz  ;D ;D

Következõ kérdés:
Kinek van bográcsa??

Tegyük fel, hogy van vkinek, és az hoz.
Ekkor már van krumplink, és bográcsunk, esetleg konvzerv kajánk is. Hurrá !!  ;D ;D

Aztán jön még egy kérdés:
Ki fogja megfõzni??   ;D ;D

Zsuzsi.... lécccciii....  (bruce nyal nyal... na nem úgy!!!  ;D ;D), szóval te biztos értesz hozzá, ugye??  ;D ;D
Vagy ha esetleg barátnõk is jönnek, akkor közülük vki. Vagy ha nem barátnõk, hanem csak nõk jönnek... akkor nagyon fogok örülni  ;D ;D ;D

A lényeg, hogy én tudom, hogy király lesz ! ;D ;D

Üdv:
BRUCE

#566
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Ha mást nem akkor majd fõzünk konzervet!  ;) Amikor katonák voltunk ettünk, annyira azért nem volt rossz! Vagy csak a konyhához képest!?  ;D

Zöldfülü a veterán géptávíró parancsnok

#567
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
if 23-24 OK
then mi bûzös négykerekûvel megyünk.

(Csak a gépem meg ne hallja, mer megcsökönyöli magát Hatvannál....)

#568
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát ö kranked után... ;D

akkó megtanulok paprikáskrumplit fõzni... (biztosan nem nehéz, egy bringásnak meg pláne  ;D)

télleg para, te nem tudsz kranked 1-X elérhetõséget... már nagyon megnézném õket az itteni elbeszélésekbõl, meg a trailerektõl felizgulva...

fõleggg cédán érdekelne, de jó a vhs is  :P vagy valaki más nem tudna megszánni?

byez, Rást és a forró mézes teát hallottátok

#569
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szega Ras!

hogy merre tekertem? ;D csak a helyi erdõben... Gyopárosfürdõn, a tó körül... naggyon állat volt a nagy avarban...
hja!
meg felütöttem a 2,35 KENDA hátsóm... ;D ;D ;D
Hozzátartozik, hogy elõzõ este a Kranked-et néztük... ;D

Na mind1...

BMFT Találkozó:
Kaja ügyben király ötlet a krump Lee... Esetleg vállalnád is az elkészítését?
Mondjuk ha ez mindenkinek tetszik, egy újabb kérdés merül fel, mint a 3hetes vizi hulla...
KI HOZ FEL BOGRÁCSOT?
Mert, az alapanyagokat csak csak megvesszük ott... de bográcsot már nehézkesebben... ;)

Remélem lesz(nek) valaki(k) aki(k) autóval jön(nek)...

További 5let, HAMlet?

Paraferee voltam... no és Joghurt ;D

#570
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
nekem kb. annyira jó a 23-24, mint 16-17. vagyis nagy valószinûséggel jó lesz.
én úgy gondolom, hogy jöjjön bicajjal aki tud!  elvileg a Miskolc - Bükk-fennsik utak le vannak takaritva télen, lehet közlekedni. lehetne egy kis havas bicajos bulit csapni. már ha lesz hav :) ha meg nem lesz, akkor azért  ;)


#571
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
kérdést vettem...

ha a februári is kecskésparti akkor én oda is kecskével mennék :), bûzös négykerekûvel semmiképpen... (mivel nincs...)

kaja, pia:
speciel PapRitás KrumpLee, vagy konzervkaja (babgulyás, sólet) nagyon frankó lenne
speciel én a málnaszörpre, meg a borocskára (esetleg egy kis borosteára) szavazok...

ui:
pf én csütörtökön tekertem utóljára..., plussza hétvégén meg is fáztam fájdítsd a szívem hogy merre, mit hogyan tekertél;D

#572
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
hmm...
adást vettem... vétel...
még a mai napon a légköri zavarokat megpróbálom kiszûrni... vétel...
tehát 23-24. kérdését felvetem az illetékes elvtársnak, aztán majd Õ nyilatkozik, hogy szabad-e akkor a ház... vétel...
az elõbbi kérdésekhez valaki? vétel...
szzzzszssssssszzzzzzzzz....vételzzzzzzzzzsss...
hallotok?zzzzzssssszzszzssvétel...
csõzzzzzzzsssséssssssszél...
Joghurt éssssszzzzzzszzzz...
;D

#573
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Hi dírsz!

Mint zOrg említette a febr 16-17- nagyüzem az újsággyártásban, ellenben a 23-24. már láblóg, tehát especielli nekem jó lenne, Z-t majd meggyõzöm, (próbálom). A többi újságos nevében nem nyilatk., ellenben szendelem nekik a privát meszidzset, hogy vigyázó szemüket vessék a topikra, ne legyenek má' topik.

A május meg má lehet újra jó, de a hónap eleje kéne vagy a vége........

#574
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Jiiihááááá!!! ;D Szasztok Skaccok...

Olyat tekertem a hétvégén, hogy majd el élv...ööö...izé... ezt majd máshol... ;D

No... akkor...
elõször is a legfrissebb februári fagyoskodni szándékozók listája: ;)

---
JELENTKEZÉSI LAP
[?] b
[x] BRUCE
[x] Csubi (engedtessék meg, hogy Õt is felirjam. Ugyan még csak egyszer-kétszer olvasta a fórumot, de nagyon jönne ;D )
[x] GerMan
[x] Hangi és társai...
[x] Jorus
[x] kiscsango
[x] Kislust
[?] LiquidBugger
[x] Major
[?] Martens (bocs, de vagy vak vagyok, vagy igen...ööö...de nem láttam, hogy jönnél, csak hogy hozzászólsz 100000L...)
[x] Paraferee
[x] Ralph Fiennes
[x] Ras
[?] rob
[x] Shaun_Palmer
[x] Sonka_Zsuzsi
[x] tamaskaa
[x] YOci
[?] zOrg
[x] Zöldfülü

---

Másodszor: a dátummal kapcsolatban az illetékes elvtársakkal a héten tárgyalok, így a hétvégére biztosra megtudom majkd mondani, hogy ténylegesen maradhat e a febr.16-17.

Harmadszor: a következõ kérdésekre kell választ adnunk::
-ki jön majd bûzös_négy_kerekûvel?
-hogy oldjuk meg a kaja-pia meg ill. felvételét?-->kinek mi az igénye?
-ki mikorra érne fel?
...

Negyedszer:  szerintem is nagyon tuti 5let a négy helyett, a klub nap...
csak annyi fenn tartásom van ezzel, hogy a vidékiek, lásd pölö mint Én, nem igazán tudnának csatlakozni egy-egy ilyen bulihoz... :(

No, várom a reakciókat, 5leteket...
Csõváz és hátszél...
Joghurt kissé megfagyott odakinn, de jól van... Paraferee voltam

#575
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Szevasztok!!
Ezenel én is jelezném részvételi szándékomat. ::)
Csak azért most, mert eddig intéztem, hogy nehogy azon a héten menjünk télisportolni 8).

Shaun Palmer

#576
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
zsuzsi:

Szerintem a klubnap nagyon jó ötlet!!!   ;D ;D ;D ;D
Ki kéne találni, hogy mondjuk minden hónap elsõ hétvége "klubnap", és akkor közösen megyünk tekerni valahova! A hó elsõ hétvége azért jó, mert akkor ált. nincsenek határidõk: pl. bikkmakk is megjelenik már akkor, tehát lehet jönni bringázni!!  ;D ;D ;D ;D

Vélemények??

#577
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
Zsuzsi: klubnap:))) nem is olyan rossz otlet. Persze, hogy jo a hangulat ha tekerunk egyet kozosen, de azt hiszem en majd sajna a nagy tekereseket kihagyom egy trial geppel:PPP
Bruce: szerintem sokan ugy gondoljak, hogy a regota forumolok kis csoportjaba nem illenek bele, mivel ok mar szinte mind ismerik egymast. Bar lehet ezt csak en hiszem igy. De az is igaz, hogy hogyan is ismerkednenek meg az emberek egymassal, ha nem ugy hogy osszeroffenek:) szal emberek meetingre fel;D

#578
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Igazad van Bruce, ez tényleg jó kérdés. Lehet, hogy  nem kiváncsiak, kikkel is értekeznek oly sokx. Vagy inkább a meleget kedvelik és otthon görgõznek a monitor elõtt.
Martens: Lehet, hogy félreértelmezted a mondanivalómat. Nekem nincs problémám a hideggel, sõt imádom. (a meleggel annál inkább) Csak az lett volna a kérdésem, hogy a havi 1xi találkát azt nehéz lenne összehozni? Kitalálhatnánk 1 klubbnapot, amikor elmennélnk közösen tekerni. Amelyen jól megférnek a különbözõ stílusú arcok. Nálunk is a baráti társaságban vannak cc-s és dh-s emberkék. Mégis közös tekerések vannak. Lehet, hogy a hegymászás végét már tolják a "mackós" bicóval ellátottak, de az tuti, hogy mindig remek a hangulat.

#579
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
sonkazs: én meg azt nem értem, hogyha van 495 regisztrált fórum tag, abból hogy az izébe lehet, hogy csak 10en jenetkeznek??

#580
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
februarban mar kezd vege lenni a telnek es a sok fanatikus mar alig varja, hogy felnyergelje a lovat egy kis duhajkodasra:P
a majus pedig azert, mert akkor mar fullos tekero ido van yeaaahhhhh