Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BMFTeam I.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
586 hozzászólás a témában

#541
Gege

Gege

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Helló Paraferee!

Invitálást vettem, jólesett. :) Influenza szerû érzés vette erõt rajtam :-[, mindent a gyógyulásnak rendeltem alá - pl. nem edzek. Így ez a hétvége ejtve. Menni fogok, de még elképzelni se tudom, mikor. Nyugi, nem úszod meg! ;D

Pá,

a Gege

u.i. Jó tésztázó hely elsõ számú kritériuma: hideg sör.

#542
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

TENX ÉS KÖSZI ÉS SZPÁSZÍBÁ ÉS MINDEN MÁS NYELVEN IS KÖSZI!

A LEE-censz nem tom mire való.....lehet, hogy el kell gondolkodnom a felsõbbrendûségi érzésemen? hehehe

Tényleg nem. A mi versenyeinken csak azt kérjük, hogy írja be az egyesületet, hogy az eredményhírdetésnél be lehessen mondani....egyéb indok semmi....

De a mi versenyünk egy országos kupafutamhoz képest csak egyx tajga-rally. Na azért nem voltunk olyan rosszak! A hangulat is jó volt..... ;D

OFF
Liquid
8)

#543
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Liquid: (Neked külön írok!  ;) )
Szóval végül is igazad van! Ha lénylag nem nézik akkó nemmtom kelll-e! DE: te jobban értesz az ilyenekhaz, hogy LICENSE! (ugye így írják!) Azaz mit csináljak olyan versenyeken, ahol be kell mutatni a licennszet? Ahhoz már csak egyesületi tagnak kell lenni nem ? Nem biztos csak kérdezem!

Amúgy a pólók eddig mindenkinek nagyon tetszettek! És te apszolút alapító és póló alapító team tag vagy mostmár örökra!  ;D

#544
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
YOci: Naná, hogy lehetsz csapattag!  ;D

Gere:Írd meg a címed mailban, és repül a póló utánvéttel!  ;D

Ralph:Kár, hogy nem jössz a mecsak rally-ra! De ka jól értem a NYÍRSÉG 100 beton+aszfalt ?

zOrg:Ha erre járnál írd meg mi lesz a honlappal+egyesülettel! Van itt sok lelkes biciklis, szívesen segítanénk mindkettõben! Nomeg írd meg neked hova küdjem a pólót! (Gondolom neked is kell 1)

#545
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

ÜDV és UFF!

régi kedves hangot hoz a szél!
Igen én lennék az!

Egy kicsit eltüntem, de már minden oké!!

Vagy mégsem?  csak most keveredek ki a munkából és keveredek bele egy lelki válságba?
Ráadásul a bicóm is törött.......különben is ki vagy te? Nem is ismerlek....

Szóval!

Köszöntöm a régi és új [ahogy a Bonanza lemez mondotta volt] fórum tagokat!

Lehet véleményem?

Hááát persze, hiszen ahogy Piszkos Harry mondta:"A vélemény olyan mint a seggen a lyuk...........mindenkinek van belõle.... "

Szóval a tömeges préselõdés és összetartás nagyon helyes. És okés dolog.

DE!!!!

Az egyesület egy  kicsit rázós.....vagyis nagyon rázós.

Én elméletileg [papíron] benne vagyok még a BikeZone elnökségében. De gyakorlatilag már nem.

Éppen ezért nem tudok percre pontos infót nyomni a CC váltóról sem.

Az egyesületnek igen komoly a szabályozása és a rá vonatkozó törvények. Kettõs könyvvitel, cégbíróságosdi...stb

És itt sajnos túl nagyok a földrajzi távolságok. Nem lehetne versenyt rendezni stb...

És szerintem nem kell egyesület sem a CC vrsenyekre sem a DUAL versenyekre.

Azért nem, mert be kell írni az egyesület nevét.

ÍRD EZT: BIKE MAG FÓRUM TEAM

Ennyi....a kutya sem fogja leellenõrizni......

Tapasztalatból tudom....

Szóval örülök bõvülõ csoportosulásunknak......

És remélem engem is tagnak tekintetek még........annak ellenére, hogy eltûnte egy kicsit.....

HJA!

Milyen a póló? Remélem tetszik a grafikai része....és senki nem fogja azt írni, hogy MAJOR +LIQUID menjen a búsba mert sz@rok a pólók....

OFF
LiquidBugger
8)

#546
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali Gege!

Na náááá, hogy tudok jó tésztázó helyet... és hacsak azt tudnák... ;D
Ha komolyan át akarsz tekerni, akkor pölö ezen a hétvégén otthon, azaz Orosházán leszek...

Ha átjössz, kiviszünk a pályánkra...

Na csõváz és hátszél!
Joghurt is ott lesz...
Paraferee voltam...


#547
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló GEGE+ MINDENKI!
Az infóim a teljesítménytúrázók 2001-es könyvébõl valók,illetve beszéltem telefonon a szervezõ fickóval,ugyanis tavaly csak 14 induló volt és nehogy elmenjek hiába.
Megnyugtattak,hogy meg lesz rendezve a dolog.
Egyébként "NYÍRSÉG 100" -névre hallgat a túra,600ft/fõ a nevezés,100 m a szintkülönbség ;),a táv is 100KM,az indulás:8 és fél 9 között lesz a Nyíregyháza- Sóstói múzeumfaluból.Kettõ 50KM-es kört kell letekerni,közben a nevezési díjért:hideg,meleg kaja,frissítõ,csomagmegõrzés,emléklap,kitûzõ jár,ha a fent említett távot 8 óra szintidõn belül letekered.
Van útvonal leírás is,de én a térképen nem igazán tudtam beazonosítani,mert ott még földút sincs néhol,ahol az útvonalat jelölik,de adnak az induláskor útvonalleírást.
A végére egy poén: ha az elõbb említett nevezési díjat megfejeled 100 (egyszáz) forinttal,akkor az elõzõ éjszakát a múzeumfalu csûrjében töltheted,állítólag a kocsma mögött van ;D
Én mindenesetre már ott leszek pénteken( okt.05.) délután.
Ha esetleg kedvet kaptatok volna,akkor írjatok valamit.
ÜDV !

#548
Gege

Gege

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Szevasztok!

Igenis BikeMag Fórum Team csapattag akarok lenni! (Ha egy hétig nincs senkinek ellenvetése, elfogadottnak tekintem az ügyet.)
Egyesületteé vállással egyetértek, pólót már kértem, ha elkerülte volna a figyelmet, megismétlem: 2db XXL, póstai utánvét, vagy a MM-on.
Fieness: hol tudok meg bõvebbet errõl a nyíregyházi teljesítmény túráról? Esetleg elugrunk a fiúkkal.

Gege

u.i. Csekert.hu nálam se játszik.

#549
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Köszi a kérdést Major a hajtómûvem OK! A középtányér maradékát küldöm a Bikemag Hazavágott Alkatrészek rovatába!
Bár lehet, hogy nem olyan különleges az eset!

#550
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Hi mindenki!

Ha lehetséges én is szeretnék eme remek hangulatú társasághoz csatlakozni. Majorral bringáztam a héten és egyre jobban tetszik a dolog! A poló is folyamatban van ;)
Viszont én nem tudom még, hogy az egyetem miatt, mennyire érek rá vidéki maratonokon indulni, de Pest-megyebeliekben szívesen rajthoz állnék. Bár nekem a CC-nél a DS, DH jobban fekszik, de csak hobby szinten, versenyen még nem is indultam! Az egyesület létrehozását is támogatom, mert a legtöbb szlalom ill. dh versenyen egyesület nélkül nem is lehet indulni. Én se vagyok túl teljesítményorientált, inkább a buli tekerés híve vagyok!

Beg

#551
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Bõvül a TEAM!
Sajna a Mecsek Maraton nekem nem OK.
Elég messze van,viszont egy Nyíregyházi 100 KM-es teljesítménytúrával kárpótolom magam ( október 06. szombat),nem éppen egy hegyiverseny ;),de azért kipróbálom.
Jó tekerést!

#552
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Sziasztok ez akkor azt jelenti,hogy ÉN IS lehetek BMFT csapattag?

Major hívhatlak pólo ügyben?(már ha bevesztek a csapatba)

#553
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Luki:
Nekem sem jön be a Magéllán cucc! Nemtom mi lehet vele!

#554
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Gere:
1:Végülis ha azt mondod igenis csapattag akarok lenni máris az lehetsz! (Ha senikinek nincsen ellenvetése, és miért lenne!)
2:A cél, hogy csapatban biciklizhessünk! Hogy ne legyünk egyedül, és, hogy végre elmondhassuk csapatban vesenyezzünk! Ez szerintem jó dolog! + Szeretnénk lassan egyesület is lenni, hogy hivatalos licenszünk lehessen stb.
3:Igazából nincsenek kötelezettségek! Ha akarsz vehetsz szép pólót stb.

Remélem tudtam segíteni!  ;D

#555
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Gege: BÁr nem vagyok túl illetékes, de szerintem bárki csapattag lehet aki irogat ide. A Team célja nem nagyon van meghatározva (egy-két jó tekergés, buli stb. :)) A legfõbb elõnye a tagságnak pedig az hogy elmondhatod magadról hogy: BIKEMAG FÓRUM TEAM tag vagyok! Ja és hogy vehetsz te is szép Fórumos pólót!

Luki

U.I.:Emberek! Nálatok se jön a Cseke oldala, vagy csak az én gépem hozza a formáját?

#556
Gege

Gege

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Halika!

Major: írtad, hogy kérdezzünk bármit a BikeMag Fórum Team-rõl, hát tessék:
1. Mi kell ahhoz, hogy csapat tag legyek?
2. Mi a csapat célja, esetleg terveztek-e szabályzatot, vagy ilyesmit?
3. Mivel jár, ha már csapat tag vagyok?

Elõre is köszi,

Gege




#557
Gege

Gege

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Üdv!

Paraferee: a következtetés helytálló, szegedi vagyok. Szoktál erre elõfordulni?

Joghurt legyen Veled!

Gege

u.i. Egyszer akár áttekerek, bringával még úgysem voltam Orosházán. Tudsz jó tésztázó helyet?

#558
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Rave_Ace!

Köszi, hogy szóltál, elkerülte a figyelmemet :(. Remélem ottleszek!!!!!!
Ja, http://www.bikemagaz...y&num=997794877
kislust

#559
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali!

Gege: Te szegedi vagy??

Vovvv...
Én orosházi lennék... ;D

csõváz és hátszél...
Paraferee voltam...

#560
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Úgy néz ki, megvan a szombati programom! Ha nem zuhog az esõ megyek én is felvonulni.

Luki