Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BMFTeam I.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
586 hozzászólás a témában

#581
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Milyen maraton lesz 22én??
Én személy szerint nagyon szívesen mennék valahova veletek...

#582
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
A bükk marathon beszámolóm végén feltett kérdésekbõl pár még megválaszolatlan maradt! Ezek azok:
1.:Itt vannak a pólók! Akinek kéne belõle csak szóljon, írjon, mailozzon, SMS-eszen, vagy akármi! (0620993579)
2.:Mi a következõ verseny ahova megyünk ? ? ? Esetleg mit szóltok a 28-29-edikei Évadzáróhoz Gödöllõn ? (errõl már volt szó!) Vagy elõbb ? ? ? Van ugyebár 22-én is maraton!  ;D Én nagyon mennék már akár holnap is!

Légyszi írjatok mi is legyen ?

#583
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Hello emberek!

A Nagy SE-ben vagyok benne. A jövõ héten amint hazajövök Pestrõl rákérdezek, hogy hol adják közre a listát. De ha véletlenül nem terveznék, akkor elkérem és eljuttatom nektek ha kell.

Luki

#584
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló Mindenkinek!
Nem tudtok arrról valamiféle infót,hogy a Bükk Maraton résztvevõinek listáját nem-e közölték le valahol. Ugyanis hazafelé a vonaton két srác azt mondta,hogy nekik említették( állítólag a szervezõk),miszerint a Nagy Sport Egyesület honlapján szerepelni fog. Azóta nézegetem azt is,de sehol semmi! Esetleg máshol...?

#585
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Szerintem igen! Miért ne ?! Amúgy melyik egyesület ?

#586
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Bár eddig nem sokat (s)irtam, azért ha lehet én is szeretnék tag lenni. Az is lehet tag, akinek van egyesülete?

Luki

#587
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Üdvözlök mindenkit itt a fórum csapatának topicjában! Az eddigi cspat szervezõdését, és összeállását eddig a BükkMarathon topicban követhettük számon, de mivel a bükk legközelebb jövõre lesz, viszont a csapat él és virul, így itt az új topic! Itt lesz szó remélhetõleg az egyesületté alakulásról, a honlap készülgetésérõl, és a csapatpóló értékesítésérõl is.
Aki még nem igazán tudja mirõl van szó, és mi is ez a team nyugodtan kérdezzen bármit, mi megpróbálunk majd válaszolni!
Csapattag mindenki lehet, akit érdekel, egy jófej, biciklizni imádó banda, és szívesen tekerne egy kicsit teamban is!
Szóval most indul és remélem sokáig meg sem áll................  ::)