Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

3. BMFTeam Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
555 hozzászólás a témában

#81
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
én az efottról csak valószinüleg szombat délutánra érnék át... vasárnap már csak haza cuccolás van vagy mi a szössz?(197)

#82
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Lesz vagon is és fürdés is.....csak még senki nem tudja, hol és hogyan ;D ;D

Vagont pedig akkor kérjünk valóban a reggeli vonathoz, úgy látom azon leszünk a legtöbben...ha sokan vagyunk, akkor még valami utazási kedvezményt is kapunk, ma megérdeklõdöm, csak ahhoz lehet, hogy elõre kéne befizetni valamit, amit kicsit megoldhatatlannak tartok, hogy összeszedjük a lét rá itt.

#83
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A kerékpárszállító kocsi sajátossága, hogy mindig valaki más intézi...

#84
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

:D amint látom itt valaki nagyon keveri a dolgokat... :D

Rave, MG: sikerült fürdési lehetõséget találni??
Csak mert ha marad ez a csodálatosan tikkasztó, és izzasztó meleg, nem nagyon szeretnék ott lenni, amikor a 30 tekerésbõl vissazérkezõ betódul a szállásra... max. gázállarcban... ;)

más: a kerékpár szállítót vki intézi?


Csõváz és Hátszél...
Paraferee voltam... (úúúúúúúúúútálom a meleget... :( )

#85
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Vole, a bicikliszállitó kocsiban sokkal jobb utazni, mint az üléseken, ugyanis itt, ha kinyitod a nagy ajtót, akkor tengernyi levegô áramlik be. Mi úgy szoktunk utazni, és király! Legalábbis nyáron. ;D

#86
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
aha van

#87
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
milyen korán akartok menni skacok? remélem semmiképp sem 9 elõtt  :-X

a diák-bringára is van diákkedvezmény?  ;D (komolyan...)

#88
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
na látom közeleg az idõpont! ;D
A csomagokat majd megoldjuk leszünk egy páran akik kocsival megyünk le és én tutira beválalok egy pár csomagot megint mint az I. és a II. találkozón is!
Bobby:Amint látom te kevered a szezont a fazonnal! :D
Lezs Saun Dh verseny amirõl MG-nél érdeklõdhetsz és ez egy csendes együtt bringázás és este laza eszmecsere és élménybeszámoló némi alkohollal füszerezve! ;D
És nem lesz köztünk csak csupán nézelödõ mint egy motorostalálkozón mert csak mi tudunk róla hova megyünk!
Magyarán olyan lesz mintha a barátaiddal elmennél egy hosszú hétvégére valahova kikapcsolódni egy kicsit!
És semmiképp nem fogunk versenyezni az tuti! ;D

#89
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
a bringaszállító kocsit a szerelvény végére csatolják, ajtajai csak belülrõl nyithatók...

ha emellet vki mégis ellopja, úgy hogy Te ott ülsz az egyetlen ajtó mellett..... akkor vigye,Copperfieldnek hívják. ;D ;D

helll

#90
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Vole testvér!

Milyen belsõt használsz? Mert hiába double defense,én az elsõ nap kilyuggattam...

De van Tip-Top nálam,és 2perc alatt megyek
tovább!!  8)

A szauna meg szerintem minden vasuti kocsiban szériafelszerelés,úgyhogy akkor majd én vigyázok,nehogy a kalauz bácsi kicserélje a
Black-em egy merev Camping villára!!  ;D



#91
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Orommel hallom, hogy marad a Space!!!  ;D ;D
Amugy szerintem folosleges figyelni ott a bringakra. En mar eleg sokszor utaztam igy, neha egyedul, es megsem tortent semmi, ja es abban a kocsiban altalaban szauna szeru allapotok uralkodnak, ugyhogy inkabb nem maradok ott.


#92
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Akkor ok,mert én nem szívesen hagyom ott sehol a gépet. A földön meg nem is olyan rossz,majd váltjuk egymást. Jó lenne,ha már tudnánk,ki mikor jön,hogy tudjunk igazodni.

Szombathely közelébõl nem megy senki?  :'(

PÓTBELSÕT MINDENKI HOZZON!!!  ;D

Addig is üdv: FreeStyler (alias Kranked )  8)

#93
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Nyugi, a bringás vagonban kivállóan lehet csövezni a földön!  ;D

#94
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Szeva!

A Space marad,biztos lesz haszna..  ;D

Mi a vonaton az elõtérben maradtunk a bringákkal,de csak 30perces út volt,gondolom 8-10órás vonatozást senki nem vállalna így!

Viszont arra kiváncsi vagyok,hogy ki vigyáz akkor a bringákra,nehogy valaki elcserélje a gépem egy Balkán-ra.  :D

Üdv!

#95
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Milyen 2000? A DH versenyen lex 2000 a nevezés. A tali tudtommal ingyenes.

#96
bobby

bobby

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
H....!

Rave Ace-hez szólnék:

kéne kis info, azaz néminemû felhomályosítás! a Sátoraljaújhelyi banzai az milyen jellegû lesz?

1.verzió: összeröffen sok ezer (vagy millió :)  ) bringás, és aki versenyez, annak egészségére, a többi meg fexik, és issza a sört, és jön a sok bámészkodó...
(pl.: mint egy motorostalálkozó)

2.verzió: egy hatalmas 3 napos verseny, és ennyi

és még egy kérdés: a 2000Huf nevezési az egyben a résztvételi + DH, vagy csak DH, vagy mi? vagy mindenki fizet 2000-et, aki ottvan, és ha épp olyan hangulata van, akkor megy dh-zni egyet??

elõrre köszi a help-t!
üdv

#97
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
ez a bringaszállitó vagon ember+gép szinergiáján  ;D alapul vagy a különkocsiban csak a bringák pihennek? egyébként a sima személyvagonban a "bejáratnál" lehet utaztatni az eszközt?

#98
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, mindenkepp a reggeli vonattal kene menni, hogy legyen ido antiG -zni...  ;D ;D ;D
De viszont hogyan vigyek 3 napra kajat piat, ruhat, vedoket?? Ugy fogok kinezni, mint egy vandorlo afgan menekult. Ne megy valaki kocsival, aki el tudna vinni a cuccokat?? Vagy legalabb egy reszet?
Ja, es en hagyom a Space gumit, mert csak az szenvedes, mire odaig eljutok vele, de utana jon a gyonyor..
;D ;D ;D ;D

#99
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
én minden gond nélkül felkelek a korai vonatra ha arról van szó...minel elobb annal jobb

#100
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Láttom nagyon várjátok már. Hány nap is van még hátra?