Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VII. BMFT Stuffz találka

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
183 hozzászólás a témában

#81
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Lehet, hogy nem is lesz már SAUH-ig találka? Utána meg azért nem mert csömörötök lesz 1mástól. Akkor marad a bicózás...

#82
vendég__*

vendég__*
  • vendég
És ezt most mondod csak? Ehh... Hogyan bírtad eddig magadban tartani ezt a pikáns titkot?

#83
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
az a szöszke pultoslány egyel járt alattam általánosba... szal vagy 4 évig volt alattam, én már ráuntam  ;D  ;D  ;D

#84
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szerintem az atlétád, vagy (ha lejebb mert tekinteni) a cicanadrágod vette el az eszét és attól bicsaklott meg a szöszi. (Megvallom magam is zavarba keveredtem vóna magammal hasonló szituban.)

#85
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Höhh!  ::)

Nem..., de a szõke pultoslány édes volt. Aszongya nem tudja kell-e bele cukor, meg mennyi ideig kell csinálni, mert én vagyok az elsõ, aki forró csokit kér...Mindenki a hekk-sör-körözöttes kenyér-fíling miatt megy a rómaira... :D

#86
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Gondolom Jorus nem a fekete pultosrácra gondol!  ;D

#87
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Jóvammá, nemtok számolni.  :-[ Amúgy jó volt a part.  ;) Most másfél hétre OFF leszek, nyaralásügy miatt, aztán meg SAUH, ahova nem jössz.. :'( , de utána ráérek hétköznap esténként. Ja, és, ha ott jársz a rómain az Árnyas kávéház, vagymiapék a neve, próbáld ki a forró csokijukat! Tök fini!  ;)

#88
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
3. oldal Joruska, de semmi gáz! Iszonytatóak vagytok Sornnal.. És azóta azt tisztáztuk a mosógépügynökkel Esztergomba, de ott megint összezördültünk a cserimagköpködésen... asszem :)
Na ha ennyire jó volt Part, akkor kéne a héten is eggyet összehozni, nem? Az nem nagy kiruccanás!
Vagy újabb topic és megint nem leszek?

#89
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Jó volt nagyon! Bátyám is a PSG-be járt, itt lakunk tõle 1 percre! A fényképek nem kerülnek fel valahova  a netre???



#90
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Ez jó tali volt! Nagyon sokan eljöttetek! Az volt a legjobb, hogy mindenki (na jó, szinte mindenki) bringával volt, és ismét elkezdõdhetett az egymás bringáinak próbálgatása, teló csodálás stb.

Gondolom SAUH-n ugyanez lesz esténként, csak mondjuk ott 40-en fogják ezt csinálni.

#91
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Az Attila útiról igen. 93'-ban érettségiztem, de már akkor is csak egy közepes suli volt. Szüleim is oda jártak, az Õ idejükben állítólag még színvonalas sulinak számított.

#92
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
Sorn, a 10 azé` kis túlzás  ;) (magamról beszélek), egyébként az Attila úti PSG-tõl beszélsz ugye?? akkoriban  8) még jó szinvonalú lehetett, az utolsó valamirevaló évfolyam a miénk volt  ;D

#93
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Cobretti átmegy tûzön, vízen, ha kell!  ;)
Én Petõfis voltam, bár nem a Karen vagyok, meg gyanítom, hogy vagy 10 évvel elõttetek érettségiztem.  8)

#94
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
jah, ha Jorus levenné az Umbroját akár bruce willis is lehetne  :D (persze ahhoz törött övegeken meg hasonlókon kéne átkúsznia...  ;)  ) de a Cobretti is hihetetlen   ;D  ;D

#95
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
örülök, hogy elmentem végül, páratokat megismerhettem  :)

ezzel az átkozott jabbar névvel kezdenem kell valamit, mer nagyon rühellem  >:( , és fõleg nem hallgatok rá csak kb 3x-ori felszólitásra  ;D

lehet hogy valami corleone vagy hasonló ganxsta leszek  8)

Karen: nem ismerkedni akarok  ;D de tuti, hogy ismerlek valahonnan (persze csak látásból) nem jártál véletlenül a Eötvösbe (ált.) vagy a Petõfibe (gimi)???

#96
Csibe

Csibe

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Szeva mindenkinek!

Hát nem tudom, szerintem annyira nem volt lájtos.
Fõleg Yocinak volt esemény (esés) dús a tegnap este. Fõleg a hajdani Észak-Pesti Kenyérgyár elötti lepcsõ soron alakított esése volt durva. Jobbulást Yoci! :D
Bár én is hanyatt dobtam magam egyszer Sorn bringájával. ;D Szóval azért szerintem jól elvoltunk. Már ami engem illet. Na szevasztok!


                   ..........................Csibe......................

#97
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Jajj Giovonatti Cobretti! Te voltál a legszebb! Még a leányokat is überelted.
Én is jól éreztem magamat. Volt móka, kacagás, meg Jorus.  ;)
Római után kicsit még mentünk urban, de elég lájtos, meg bealvós volt.

#98
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én is jól éreztem volna magam, ha nem fikázták volna lépten-nyomon az újpesti atlátatrikómat... :-/

#99
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Jó reggelt, nap felkelt, és szórja szét csodás sugarait.
Örülök,hogy újabb tagokat ismerhettem meg tegnap (gondolok itten mGyulagra, Jabbarra, Volére, és még nem tudom kikre... :-/). Igaz ugyan, hogy kicsit széthúztunk, de jólesett ennyi bicajossal ücsörögni, és közétek tartozni.

#100
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nos udvozlet, hazaertem, igy en is tudok menni. Majd odamegyek a romaira, mert meg ithon piszmogok. Biztosan megtalallak titeket!!  ;D ;D