Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VII. BMFT Stuffz találka

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
183 hozzászólás a témában

#41
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
én nem tudtam menni mert rohadtul megfáztam (vagy allergia) és a térsem sem 100as! jók legyetek, holnap lépek balcsira ebben a kafa idõben...

#42
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Vazzeg én meg most olvasom. :'( :'(
Na sebaj majd legközelebb.
Jó szórakozást!

#43
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Na háló!
Én is csak 8-ra megyek,ma még sincs sajtótájékoztató. Így nem kell majd ingáznom. Lassan készülõdés...

#44
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
van ott két faház, én arról ismertem meg  ;)

#45
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Szentendrei úton mész kifelé, majd az Északi-összekötõ híd magaságában (HÉV Aquincumi megállójánál) lemész a Duna Partjára, majd északi irányban kerekezel a kaviccsal felszórt földúton. Egyszercsak, olyan 6-700 méter megtétele után az út jobbról megkerül egy nagyobbacska teraszos vendéglátó egységet. No, ott leszünk, de itt a számom, ha eltévednél: +36 70 315 0840.

#46
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
keresel szép paripákat, bár ez nehéz, mert sok szép paripa van ott ... szerintem vigyél magaddal vmi bmft -s plakátot  ;)

#47
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Tehát már csak biciklivel tudtok hazamenni. Hát nekem az elég messze van. Meglátjuk, lehet hogy személyemben egy új tag fog megkeresni titeket. Hogy találok oda?

#48
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Tizenegy-éjfél körülig. Éjszakai kerékpár-járatokkal hagyjuk majd el a helyszínt.

#49
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Nem késõ az egy kicsit? Meddig szokott tartani egy ilyen találka?

#50
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Holnap (szerda este) 20:00-kor, Szárnyas kávézó a római parton. Aki bújt, és aki nem.

#51
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Zsuzsikácska ne szerénykeggyé me szanamegaszéjjelszerellek! ;) JÓNÕVAGY OSZT KÉSZ! PUNKTUM! Bringázó, meg vagány vagy meg ilyenek! Ez van ezt kõ szeretni! A legjobban a csempézõ térdvédõd teccik rajtad! ;D

#52
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Lensikém! Még a végén elpirulok... miket írkálsz te itt rólam?? Ez én lennék? Igencsak bennakadt az irkálhatnékom erre. Köszönöm eme megtisztelõ minõsítést, de valjuk be, hogy túloztál.
Charon, sajnálom, de ez nem én lennék. Életem végéig igyekezhetnék, akkor se jönne össze...

#53
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát ha ez a leirás illik a Zsuzsira, akkor ô egy alakváltó. Ami lehet, hogy igaz,  mert már többször is próbáltam ôt meglesni a boltjában, ám sosem láttam. Helyette nô-ruhában lévô divatos lányokat láttam. Lehet, hogy mégis ô volt az egyik??? és bringaszerkó nélkül már fel se ismertem? Tény, hogy a parti ruha valóban borzasztó csinosan állt rajta, és - bár én nem vagyok fiú -  nekem is feltûnt ez. Mégis, Pláza-cicáktól teljesen eltérô jelleg, mert nemcsak szép, de vagány és vakmerô is, és még lehetne sorolni...  ;D
Ám félreértés ne essék, nem isteniteni akarok, csak a realitást érzékeltetni pár szóban.  :-*

#54
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ha már a plázánál tartunk. 7köznap illik eme leírás talán Zsura?  ;)

#55
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Nem hiszem el,hogy egy nagyobb rongydarab amit magam köré tekertem miket indított itt el. Azért Balibáért kár volt... :))) Krisztikém, ennyire nem kellett volna megfenyíteni :))

A lényeg a lényeg: igyekezni fogok mindenkit megmutatni magamban - talán kicsit skizofrén vagyok...

#56
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Na ezek azok a dolgok, ami miatt én hátrányos helyzetûnek minõsítem magam!

Ugyanis Debrecen kur...a messze van, és minden ilyenbõl kimaradok!  :'(

Zsuzsikámat -ha már van Rave-(m)- én is oly szivesen +nézném igazán nõnek öltözve, amint a lemenõ nap utolsó csillámai, megvillantják lenge öltözékét és...

ööö... drágám, te mióta állsz a hátam mögött??
Nem! Várj! Megmagyarázom!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ........ :'( :-X


A fórumtagra kegyelettel emlékezzünk!

Üdv,

A gyászoló család!

#57
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Ja, valszeg úgy lesz, ahogy Rave-(m) irta!

#58
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
De miután meglesz a cók-mók csere utánna kimegyünk!
Kicsit mindig meglepõdök amikor nõnek álcázod magad Zsuzsi! ;D
Kinek a kije vagyok? :D
És te? ;)


#59
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Holnap nem leszek kint, mert Beg-el találkázom, aki viszi ki a cók - mókját Révidhez. Nem ott lesztek? Vagy nélküle nyomod holnap?


#60
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Holnap este Zsuzsi kint vagytok? Mert akkor elvisszük a rajtszámokat is ;D