Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VII. BMFT Stuffz találka

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
183 hozzászólás a témában

#121
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
...sajnos nem tudok menni...


kislust

#122
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Jó hír nekem: pénteken nem kell dolgoznom jönni, tudok menni a talira 8-ra. Megyünk együtt valakik?
Major: a buli utáni urban csak kósza ötlet, de én szívesen vadulnék valahol kicsit.

#123
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Az a nagy kérdésem hogy hányig urbánkodnánk ? ? ? Csk mert ha sokáig akkor én inkább ezt kihagyom (mármint nem a talit, hanem a bicajos részét!), mert igen arrébb van az innen, meg ha már a fogas se jár akkor fel kéne tekernem, meg szombaton olyan 1/2 6 kor kelek hogy befejezzülk a költözést még délelõtt és a deles vonattal le tudjunk ugrani Plamerrel DHzni!!

Szóval?

#124
vendég__*

vendég__*
  • vendég
No, akkor ezt majd még addig csiszolgatjuk...

#125
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hozz. Felõlem letekerhetjük azt a hekk rajt, amit befalunk. (Igaz, hogy Lensverünkkel készültem lepénypárbajozni, de nem ér rája...vagymi hekk.)

#126
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Komoly kérdés: felvetõdött másik topikban, hogy lesz-e péntek este a buli után kis urban terror? Hozzak bukó+ protektor? Vagy most a kacsakövezés, lánghosch und palaschinth lesz elõtérben?

#127
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
:-X  ;D

Ne röhögtess, mert moshatod a gatyómat!  ::)

Egyébként jó egy ilyen tanfolyam. Kiosztom a feladatokat, aztán várom a butábbnál butább kérdéseket... :-X

Jajj, de jót fogunk majd nevetni a hekk nevû hallal a szánkban...

#128
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Pláne, hogy közben privátban meggyóntad nekem, hogy az éktelen (nem pediglen éGtelen!  ;D) nassolástól kakilhatnékod támadt a tanfolyam közben...  :-X

#129
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
;D ;D ;D

Basszus, nehéz úgy tanfolyamot tartani, hogy közben 5 percenként felvisítok a röhögéstõl!

Marhajó!  ;D

#130
vendég__*

vendég__*
  • vendég
De engem a Suzy nem érdekel, mert haragban vagyunk a Sport Sziget óta, amikor faképnél hagyott a ToiToi wc elõtt...  :-[
Meg én különben is, veled akarok kacsakövezni a Duna parton a romantikus péntek éjszakában (közben pedig pajkosan hekk darabkákat adogatok édes ajkad közé).

#131
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
De itt nincs kavarás mester! Csak a cécégörlbõl laza déháarccá avanzsált Suzy mondta, hogy neki biz' nem jó a péntek, de csütörtökön úgyis a rómain lesznek a Cannondale Team-mel (sajtótájékoztatót tartanak, esély latolgatás a holnapi versenyrõl, vagy dedikálják a Légy Te is déhás címû könyvüket), és meg fogod õket ismerni, mert állítólag ilyen rugós a biciklijük.

#132
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Retek van a Te nagy és büdös lábadon! Tisztelet ifjú Padavanom, ha mást nem, hát a korom miatt... Tudod ki fogja így mosni a gatyáidat...
Végigolvastam, de a végén megy a kavarás. Na mind1.
Fél 11-kor (mire én odatekernék) lesz ott még oltári bulifíííling?

#133
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hol és mikor??! Te retek! Olvasd el az eddigi hozzászólásokat!  >:(

#134
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Visszatértem az apadó magyar tenger partjáról. Jó volt, meg minden, csak hiányzot a mosás. Bazz', 1 hétig nem mostam!  ;)
Más: most akkor hol és mikor? Vagy még csiszolódik? Nekem bármelyik nap jó, csak legkorábban fél 11-re érek oda, mivel 10-ig dolgozom a héten. Illetve dolgozik a fene, csak addig tart a munkaidõ.

#135
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Köszi Findli az észrevéletl!
Hát sajnos ahogy látom lemaradok róla.
Én akkor már nagyon hangolóban leszek a versenyre Szilváson.
Ha esetleg vki arra jár csütin, akkor láthatjuk 1mást, mert nekünk ott lesz az uccsó 1eztetésünk a másnapi indulással kapcsolatban. Mindig csak a nagy halom szuszpenzátoros bicót keressétek. Azok vagyunk mi. Bár mi a mellette lévõben szoktunk dekkolni, mert tavaly összezördültünk az öregékkel.
Jó szórakozást nektek, ahogy látom sok jó arcról fogok lemaradni....

#136
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Én sem a péntek elvetésére gondoltam....csak egy fél talira (nevezzük VI. és fél talinak).
A péntek az tuti!!! ;D ;D ;D

#137
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát jó...  :-X

#138
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Aki dolgozik pl...

amúgy nekem sem!

#139
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát ez igez...  :-/

Kinek nem jó a Csütörtök ? ? ?

#140
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Lensver: :'( :'( :'(

Arra gondoltam, hogy ezt a találkozót Zsuzsi vetette fel, és erre, pont neki nem jó az idõpont!!!

Ne üljünk ki csütörtökön is?