Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VII. BMFTeam Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
801 hozzászólás a témában

#741
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Kõszeg : Freestyler,Jorus,Lens,Ras,Aszta,Péef,Tamaskaa,Tamo,Kislust,Findli,Zold,Baliba,mrc,Sonka Zsuzsi,Yoci,rob,Kalaius,ruff : 18
SAÚH : Mg, Begbie, Zsirosmacs,Bogyo+haver : 5
Várkút : Bruce : 1

szóljon aki nem látja a nevét ;)


#742
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Kõszeg,mert tavasszal már újra Zalában rontom a levegõt,és onnan nincs messze...Kíváncsian várom,mi lesz...

#743
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Kõszeg

Maximális mellszélességgel mellette vagyok! A teke pedig igen jó sport, és ott a kocsma mellette.  ;)(egybe van építve...)

#744
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Tyito nem elkeseredni! Nem azért nem mentünk mert nem szeretjük Szegedet. Elég csak a TM-re visszagondolni annyian voltunk, hogy akár azt is hívhattuk volna BMFT találkozónak. Azon kívül, hogy a topic címében szerepelt, hogy ott lesz az 5. BMFT tali komoly mozgolódás nem volt, ezért én nem és talán más sem vette komolyan. Egy találkozó elõkészítése, meghírdetése azért tovább szokott tartani. Ha belegázoltam a lelkivilágodba bocs nem állt szándékomban.

#745
tamo

tamo

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás

Hi ;D

"Ha valaki szeret pecázni,akkor pisztrángot is foghat,és akkor nem lesz gond a kajcsira sem!  ;)"

Hogyis van ez????
Nagyon érdekel a dolog.Sok-sok infot kérek errõl a lehetõségrõl.

Baliba=nem látott fényképek :P :P :P :P :P :P



#746
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Kõszeg : Freestyler,Jorus,Lens,Ras,Aszta,Péef,Tamaskaa,Tamo,Kislust,Findli,Zold,Baliba,mrc,Sonka Zsuzsi,Yoci,ruff : 16
SAÚH : Mg, Begbie, Zsirosmacs,Bogyo+haver : 5
Várkút : Bruce : 1

szóljon aki nem látja a nevét ;)


#747
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hmmmm...Tényleg jó a DH pálya van Kõszegen,már kívülrõl tudom az egészet...  :D De nem lehet megunni...

Ha valaki szeret pecázni,akkor pisztrángot is foghat,és akkor nem lesz gond a kajcsira sem!  ;)

Mindenki meg fogja találni az ízlésének leginkább megfelelõ terepet,ezt garantáloM!  8)

Üdv mindenkinek,és HAJRÁ KÕSZEG!!  :P

#748
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Én is Kõszegelek! Remek kis Dh pálya van ottan, amit volt szerencsénk megcsodálni idén a versenyen. Aztán meg jó lesz készülni az idényre. Szerintem a katlanok mindenkinek tetszeni fognak! Baliba izzithatod magad, nagyon fogod élvezni, azt garantálom. A másik meg legalább a gyökerest be lehet gyakorolni rendesen.
A felszállítással kapcsolatban: hamarabb feltolja az ember, mint körbe felkocsizik... sajna tapasztalás.

És MG! Ne szomorkodj! Télre szerveztek mókát, nem? Akkor meg mehetnek majd azok, akik oda vágynak. Mert én is bepróbálnám már a pályát! Annyi szépet hallottam róla! (remélem már van fullfaceed???)

Már NAGGGYON várom!

#749
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Ha ez lesz a 6. BMFT tali akkor elõtte még szervezni kell egyet mivel az 5. érdeklõdés hiányában elmaradt!  ;D


nem maradt el az... csak csökkentett intenzitással lett megtartva...  8)

#750
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Nem kicsit szomorodtam el az"érdeklõdés hiányában"miatt!  :'(
Seráfütty! Majd éccöcsak errefelé is elvetõdtök!

 Tyito

#751
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Ha ez lesz a 6. BMFT tali akkor elõtte még szervezni kell egyet mivel az 5. érdeklõdés hiányában elmaradt!  ;D

#752
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
szerinetm nem hülyeség nyitok neki külön topikot jó? ;)

#753
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
A beta 6 a 6. tali fõpróbájára értendõ!

#754
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Major! Az hol van??  ;D

MEgkerültem egy rövid idõre!

Kõszegre szavazott már valaki??

Én is támogatom, mert még nem jártam arra, és hiányzik a "lássunk mindent" listámból!

Idõpont??

Továbbá: idõhiány miatt nem olvastam a fórumot közel 1 hónapja, és sorry, ha már ez valahol megy, de mi lenne, ha esetleg valahol a mi nagy fõvárosunkban (mivel az egy frekventált hely) szerveznénk egy beta 6-os szilveszteri bulit!

Ha hülyeség vessétek el, de miért ne??

Üdv,
Baliba

#755
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én nekem tök mindegy!!!

#756
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Kõszeg : Freestyler,Jorus,Lens,Ras,Aszta,Péef,Tamaskaa,Tamo,Kislust,Findli,Zold,Yoci,ruff,mrc : 14
SAÚH : Mg, Begbie, Zsirosmacs,Bogyo+haver : 5
Várkút : Bruce : 1

#757
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Kõszeg!

#758
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
SAÚH két szavazat én és a haverom

#759
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
mintha elsöprõ lenne... eddig ;)

#760
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Kõszeg : Freestyler,Jorus,Lens,Ras,Aszta,Péef,Tamaskaa,Tamo,Kislust,Findli,Zold,ruff,mrc : 13
SAÚH : Mg, Begbie, Zsirosmacs : 3
Várkút : Bruce : 1