Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VII. BMFTeam Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
801 hozzászólás a témában

#781
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Felszállítás nem lesz.

Viszont lesz városnézés Jorus kérésére  8) meg emgnézhettek mindent ami szép és jó.

na akkor updatelem a  szavazatokat:
( inkább a neveket írom, mert így kisebb a tévedés esélye )

Kõszeg : Freestyler,Jorus,ruff : 3
SAÚH : Mg, Begbie : 2

;)

#782
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Kõszegre szavazok, mert ott még nem voltam, meg aszongyák nagyon szép. De most már télleg szeretném  megnézni a várost is. Meg elmenni fagyizni, skanzen, meg ilyenek. Ha már 4 órát vonatozunk, legalább ne csak letöréseket lássak, defektet szereljek, meg a láncot tisztítsam, amit egész évben amúgy is csinálnék. A felszállítás meg nem olyan fontos, elvégre ez nem verseny, hanem inkább kirándulás, buli, duma, meg ilyenek.

#783
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Szerintem azért lene jó SAUH mert van felvonó lehet DH-zni meg van rengeteg CC út így mindenki talál kikapcsolódást. És a szállás is nagyon jó helyen van. De én se támogatom azt hogy minden tali itt legyen csak szerintem lehetne még itt mert tök jó volt a 3. is

#784
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
ha 15-en használnák a felivést, akkro fejenként ezresbõl kijönne öt út, feltéve, ha az ifa 30 litert fogyaszt,és egy ifára felférnek 15-en bicóstul.

#785
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Felszállítással kapcsolatban majd tárgyalok Krankeddel ...

#786
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Saúh: X

Ha szerveztek felszállítást, akkor Kõszeg: X  ;D

#787
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Na gondolom a többség saúhra fog szavazni, mert ottan van felvonó, meg sokan laknak a közelében, de azért vegyük azt is figyelembe hogy ennyibõl minden tali ott lehetne.Ott van egyedül felvonó ( csillebércen kívül - de oda úgy se menne senki, ez már kiderült ) , van hegy is, meg közel is van pl Debrecenhez, ahol nagyon sok a fórumos ...
De akkor ugyanezzel az indokkal meg lesz majd szavaza Saúh a hetedinek, nyolcadiknak ...  sõt a Dunántúlon nem is lesz soha tali. Elhiszem hogy Saúh minden szempontból nagyon jó erre a feladatra, sõt a legjobb, én is nagyon szívesen elmennék oda, de ha tényleg a legjobb annak azért még nem kell azt jelentenie, hogy akkor olyan helyre már nem is megyönk el, ami nincs ilyen közel, ahol nincs felvonó, stb ...

Persze oda ikszeljetek ahova menni akartok ... én csak leírtam amit gondolok  ::)

BRUCE, akkor vegyük fel Várkutat is a jelöltek közé ? Ha valaki vállalja hogy oda megszervezné ...

#788
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
A 4. BMFT Tali kapcsán már Para megemlítette Várkút-at. Ez talán elég sok embernek jó lenne, Bprõl sincs olyan messze talán, mint SAUH, vagy Kõszeg, viszont felvonó NINCS!

[...]

Várkút tényleg a BÜKKben van, viszont NEM IGÁNYTELEN MINT LÉTRÁS!!!

HA jól emléxem 12 és 4ágyas szobák vannak, a 4ágyasokhoz tartozik tusoló is, míg a 12ágyashoz külön van tusoló...

A túristaház a hegy TETEJÉN van, azaz onnan bárhova is indulsz, elõször tuti lefele kezdesz el menni...

Árról Banditos tudna konkrétat nyomatni, de Én is 1000HuF per íccakára emléxem...

[...]



#789
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
MG: SAUH: [glow=red,2,300]X[/glow]

#790
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Akkor indhulhat ... :

Kõszeg....x
Saúh.......x

gyüjjenek az ikszek embörök !  :D

ui.: az a két x en és MG szavazata ...  ::)

#791
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Vágülis egyszer már volt itt tali és k*rva jól sikerült és szerintem szívesen visszajönnétek. Döntsétek el a hely adott szállás van. Ami nem elviselhetõ és marha olcsó

#792
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
nos akor eddig 2 alternatíva van, már ha MG ezt úgy gondolta, hogy szívesen rendezné a talit SAÚHon.  ???

#793
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Sátoraljaújhely mint a 6. tali színhelye? Akkor tutti hogy ott lennék.  ;D

#794
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Üdvözlet!

Kõszeg nagyon baró hely,de addig a talira mindenképpen kéne szerezni valami kisteherautót,ami felvinné azokat,akik nem igazán szeretnek illetve (a gépükbõl kifolyólag) nem tudnak hegyet mászni!  ;D

Remélem sikerül megszervezni mindent..
Üdv: FS (Kranked)


#795
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Legyen Április vége, csak mert én februártól április elejéig külföldön tartózkodok!!!  :-/

#796
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
március-április elõtt Tamash nem szándéxik összeépíteni a gépét, úgyhogy egy voksot kap a tavaszi idõpont.  :)

#797
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
nem rossz ötlet, én is támogatom   ;) 8)

#798
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Szerintem márciusban legyen. Vagy késõbb, de mindenképpen tavasszal. A helyszínen még lehet rágódni.

#799
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Ok, igazad van SAUH-al kapcsolatban. Ha azt szeretnétek, hogy Kõszegen legyen, akkor legyen ott.

#800
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Magyarországnak a nagykanizsától legtávolabbi pontja SAÚH. Najó belátom hogy a dunántúlon 5 - öd annyi fórumos van mint Debrecenben  ::)