Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keró vagy nõ?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
399 hozzászólás a témában

#41
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Persze, hogy nem. Láttam én is pár szép példát a kapcsolat magasabb szintre helyezésérõl... :D

#42
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
De nem lehetetlen....
Annak is megvan a módja, hogy hogyan lehet áttenni a másik síkra a meglevõ barátságot, csak nem szabad erõltetni, és nem szabad elsietni. De ha egy barát furcsán kezd viselkedni és sokkal figyelmesebb lesz, az már jó kezdet. 8)

#43
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Bocs, ha beleszólok, eddig nem kontárkodtam itt, de a barátságból szerelem szerintem elég ritka. Mármint úgy, hogy az egyik fél elkezdi más szemmel szemlélni a másikat, és ezt tudtára is adja, semmi sem lesz ugyanolyan, mint elõtte. Sokan a "házinyúlranemlövünk" szerint gondolkodnak. Nekem a fõiskolán volt egy nagyon jó barát-nõm.
Sokat jártunk moziba, elõadásra együtt mentünk, és kicsit féltékeny is voltam minden hímnemûre, ha csapta neki a szelet. Aztán egyszer elõálltam a farbával, de jött a fenti szöveggel, és után én nem voltam képes ugyanúgy beszélgetni vele. Nagyjából ott megszakadt a kapcsolat. Azóta talán 3x beszéltem vele. Ez olyan 3 éve volt, azóta is sajnálom a történteket.

Egyébként meg kis odafigyeléssel el lehet érni, hogy ha valakinek kimutatod az érzelmeidet, akkor utána ne nézzen levegõnek, vagy hülyének. Aki ezek után negatívan viszonyul hozzád az nem is érdemli meg a további törõdést ;) Szerintem biztos hízeleg a lánynak, hogy úgy gondolsz rá. A lényeg, hogy ne csinálj magadból hülyét, nem kell könyörögni, és megalázkodni. Jó szöveggel, humorral általában el lehet érni amit akarsz...

#44
SeeLee

SeeLee

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
[glow=red,2,300]DAWN HILL[/glow]

#45
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Prefi;
DE!Szabad! ;)Ha úgy látod,minden szépen fog alakulni,akkor érdemes megpróbálni,ha esetleg vmi befuccs,még akkor is vissza lehet alakítani a dolgokat jó esetben.

Amúgy bringa rulz...Mi is bicó kapcsán ismerkedtünk meg..."Jééé,itt van a buszban 1 Bikemag,ami nem a miénk!Ugyan kié lehet?:D"

Emberek!EZER kerékpáros leány szaladgál a világban! (csak a szûk környezetemben 5 leledzik,ebbõl 3 besorolható a "bûbájos CC versenyzõ kategóriába :D -jahh,és már ismerek egy BMXes lánykát is,nagyon komoly ;D )Lehetetlen,h pont neked ne jusson 1 ;) Aki keres,... ;D

És sztem a bringa szeretete bármilyen nõszemélybe belenevelhetõ,ha nem vmi leépült csajról van szó...De hát sztem ilyennel alapból senki sem kezd,szal... :)

#46
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
"egy jó barátságot nem szabad elrontani egy szerelemmel"

#47
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Findli: ;D azt hittem, hogy már nem is emlékszel rá... :D ;)

Era, Lens: kicsit úgy érzem, hogy kicsit engem szólítottatok meg, és szívesen válaszolnék/reagálnék, azaz ahogy manapság divatos: reflektálnék rá. :)

Szóval nálam nem az a baj (jelen esetben), hogy nem mernék megszólítani vkit, mert sztem ha vki igazán szeretne vkit/vmit, akkor talál rá alkalmat, hogy beszélhessen vele stb. Ha vki nem tud/mer beszélni vkivel, akkor szerintem az annak a jele, hogy bizonytalan, nem tudja eldönteni, hogy akar-e tõle vmit...

És hogy mit veszíthet az ember?
Attól függ milyen esetben... ha "leszólításról" van szó, valóban max kap egy kosarat, majd kirakja vitrinbe, de ami ennél bajosabb lehet, hogy ha máskor találkozik azzal a lánnyal, akkor kínos lehet az, hogy õ "kinyílt" a másik elõtt (ahogy Lens is mondta) ('ó jajj tudja mit gondolok róla' - már nem vagyok az a macsó, hogy "meghajoltam" elõtte).
Viszont más esetben más következmények is lehetnek... Pl egy hosszabb és mélyebb barátság is tönkre mehet úgy, ha kiderül, hogy az egyik fél többet akar a "barátságnál". És akkor ott maradt hoppon, úgy, hogy most már csak nem is a barátja az illetõ...

Asszem most ennyit akartam...
...ja meg még: amúgy asszem nincs olyan nagy baj a fejemben (mármint a hülyeségen kívül), de néha nagyon jólesik ilyeneket írni-olvasni, egy kicsit befordulni, vmi depressziós zenét hallgatni és elmélyülni magamban.... de nem?

Dawn: újabb bringás lány, szeretettel köszöntelek :)

Eric: EZERbe fogadjunk, hogy pár év múlva máshogy fogod látni a világot!! ;-))

#48
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Rave, nekem sosem volt térdremegésem, én magamból indultam ki, mint ahogy szerintem Era is! Ha az érzésekrõl volt szó, azokat sosem titkoltam el, és mertem magamat adni, bármibe került is az!

#49
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Fél a halál... ;D Örülök hogy nem kell a rinyálást hallgatnom hogy "naaa menjünk mozibaaaaa....". ;D

#50
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ajjaj mennyi nagyszájú lány van itt a fórumon, aki már elfelejtette milyen is tizenévesen remegõ térdekkel állni a másik elött... :D
Igen, nem könnyû...
csak azt nem értem 20 alatt hova ez a sírás rívás?
féltek lemaradtok valamirõl?
Nyugi minden eljön majd a maga idejében...


#51
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Era: részemrõl ezzel az a baj (tudom hogy nem személyszerint nekem írtad, csak úgy mondom), hogy eleve nagy bátorság kell és önbizalom hogy meg tudjam szólítani a lányt. Na ez az ami nincs. ;D Meg a pofáraesés is eléggé megviselne. ;D

#52
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tökéletesen egyetértek veled Era, nagyon klasszul megfogalmaztad az igazságot. Egy dolgot azért hozzátennék. Irod, hogy "hisz a kockázat nem nagy". Sajnos, minél többet esik valaki pofára, annál jobban begubózik (kivételek persze vannak). De ilyenkor az ember igenis azt érzi, hogy nagy a kockázat: mégpedig az,hogy miután teljesen kitárulkozott a másiknak, védtelen vele szemben. Beavatta a legféltettebb, legmélyebben õrzött titkaiba. Esetleg kiderül, hogy valójában ez a személy nem is olyan nagy szám, vagy legalábbis nem az, amit a külvilág felé mutat magából. Fennáll a veszélye, hogy az a másik ember kineveti, megveti, stb... Igazából persze erre igencsak kicsi az esély, mert az ilyen megosztás nagy kincs, értékes, de az az ember aki feltárulkozik ilyenkor arra gondolhat, hogy "úristen, most mi lesz". Igy aztán inkább erõs vára tüskés keritésének védelménben kuporog tovább. Sok ilyen embert ismerek.

Még egy bringás leány! Üdv Dawn!

#53
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Szia Dawn! :-*

Bruce: gyönyörû volt, amit írtál, de sokkal jobb lenne ezt kettesben átélni valakivel.
És nem igaz, hogy nem rajtad múlik. Igenis rajtad.

Attól, hogy rejtegetitek az érzéseiteket nem lesz jobb, egyszerûbb a világ. Szerintem nyiltan ki kell mondani a gondolatokat, az érzéseket, persze, ha ezek pozitívak. (A piszkálódást inkább tartsuk magunkban.)

Azt hiszem én vagyok itt a legidõsebb közöttetek, hát jól figyeljetek:
Nem a külsõ számít! Az csak arra kell, hogy felhívja magára az ember a figyelmet. Az számít, hogyan bánunk a társunkkal. Hogy megbecsüljük-e, tudjuk-e szeretni, élvezzük-e a társaságát.
És igenis érdemes próbálkozni bárkinél, akinél egy kicsi szikrát is éreztek, mert fantasztikus dolgok rejtõzhetnek olyan emberekben is, akikrõl nem is gondolnátok. Érdemes esélyt adni, hisz a kockázat nem nagy, viszont a nyeremény annál inkább.

Egyszerûen nem hiszem el, hogy olyan nehéz lenne valakinek a szemébe mondani, hogy milyen szépnek találjátok és hogy meg szeretnétek jobban ismerni. Most komolyan, szerintetek ezt bárki rossz néven venné?

Uff

#54
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D és Dawn is itt van! :-*

#55
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Szuppper! (de biztos ez, mert eddig egy se volt közületek!?) ;)

Dawn: :-* :)

Lensver: Tavasszal már közelebb fogok lakni a hegyekhez.... ;D

#56
Dawn

Dawn

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 285 hozzászólás

Köszönjük haladunk. 8)
Az egész felkészülés célja egy DM sikeres teljesítése, ami nem hinném, hogy túl nehéz próbálkozás lesz, mert az elszántság már megvan. Még saját "normális" montit kell majd tavasszal szereznem, vagy a mi valószínûbb - építek, ha már úgyis a saját is épül.
Ha kész a két gép (tavasszal). akkor mindig két fõ plusz.lesz a túrán Veletek. :)


:-*

#57
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szuppper! (de biztos ez, mert eddig egy se volt közületek!?) ;)

#58
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Charon, és hogy halad a bringatudománya? Mikor jön velünk túrázni?


Köszönjük haladunk. 8)
Az egész felkészülés célja egy DM sikeres teljesítése, ami nem hinném, hogy túl nehéz próbálkozás lesz, mert az elszántság már megvan. Még saját "normális" montit kell majd tavasszal szereznem, vagy a mi valószínûbb - építek, ha már úgyis a saját is épül.
Ha kész a két gép (tavasszal). akkor mindig két fõ plusz.lesz a túrán Veletek. :)

#59
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
::) mi is... 8)

#60
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tényleg! Én is kedvesemmel bringatúrán ismerkedtem meg és még lenne ilyenre számtalan példa, egybõl kettõt is tudnék most mondani! Úgyhogy a kettõ nem zárja ki egymást.

Charon, és hogy halad a lányka bringatudománya? Mikor jön velünk túrázni?