Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keró vagy nõ?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
399 hozzászólás a témában

#61
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Tekerés -> sok tekerés -> endorfin -> elégedettség -> jó érzés.

Tekerés barátokkal -> endorfin + rekeszizomgörcs -> jó kedv és kiegyensúlyozott hangulat

8)

Ha azt mondom, hogy Kedvesemmel a HHH-n a 24 óráson ismerkedtem meg, az elég indok arra hogy más is tekerjen bátran? :)

#62
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Savanyúgabi: késõ bánat, sajna már felkerültél a "nõgyûlölõk halállistájára"! ;) :)

Egyébként a 20 éves miss-picsáknál már csak a40,60 éves nyanyák a rosszabbak. Õk azok, akik valaha miss-picsák voltak. (persze van másféle is)

#63
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás

ad2:
nekem sem volt még akkor barátnõm.. hidd el még jobb is... nem kell mindig hogy egy nõ ott lógjon a nyakadon.. ahogy a mai 15-16 éves fruskákat ismerem pedig azt mondom... bõven várhatsz még

hüha..tegnap voltam egy discoban s csodálkozva tapasztaltam-ujra-hogy nem csak! a 15-16 éves csajok ilyenek.. hanem a 20 felettiek is erõsen amortizálódnak agyilag.. tisztelet a kivételnek: bnõm s mások, akik itt olvassák a topicot ;D

#64
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Bruce én teljesen megértelek: valóban csodás dolog néha önsajnálkodni, erõtlenül végigheverni az ágyon és gondolkodni és figyelni a világot. Ez olyan szép. És azzal a könnycseppes dologgal a szivembõl szóltál! :) Totálisan megértelek, mert nekem is mindig szokott lenni valamilyen hiányom. Korábban férfihiányom volt, most rég nem látott helyek után sóvárgok, holnap barátok után, akiket rég nem láttam, vagy már nem láthatok.
De nekem sokban segitett legmélyebb gyötrelmeimben a BRINGA. Úgyhogy barátnõtlenek, szerelemtõl megfosztottak bringára föl és tekerni, tekerni, mert igy szép a világ! 8)

#65
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
arra sincs idõm, hogy depizzek :)
amúgy be happy, don't worry, és nekem sincs... :D

#66
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Bruce: akkor megnyissuk az akkoritt szobát megint ;D, és ne depizz, mert az csak árt, és nem használ senkinek se ezen a világon...a gondolkodás persze megengedett és hasznos



#67
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
jesszus bruce... a végén még megijeszted a népeket :P
nemhogy eljönnél végre velünk tekeregni.. hidd el sokkal hatásosabb ;) :-*

#68
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Akkor lehet hogy Õ nem volt hûséges a bringájához. ::)


#69
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
"hûséges"

szerintem errõl rob tudna mesélni ;D ;D ;D

volt már neki egy évnél tovább ugyanaz a bringája (nagy vonalakban)?

#70
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Na ez meg a másik. A korombeli csajok meg a 20év körüliekkel vannak... Én meg nem akarok 13-14 éves barátnõt basszus. ;D Annyi baromságot látni társkeresõkben is...
Jobb nekem egyedül, pontosabban a bringámmal. Ahogy más is írta, õ akkor ér rá amikor szeretném, úgy fogad el ahogy vagyok, és mindent meg lehet beszélni vele ha szépen karbantartom. Ja és ami a legfontosabb, hogy hûséges és szép. ;D 8)

#71
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Basszus tiszta depi ez a topic. :)


Gondolom most azt kérdezitek magatokban hogy jé, há 16 éves a kölök és még nincs barátnõje?! Hát nincs.


ad1: miért lenne depi..... én virultam. .cska bruce depizik.. ahelyett hogy elmenne és csniálna valamit attól sokkal jobban lesz ;) :-*

ad2:
nekem sem volt még akkor barátnõm.. hidd el még jobb is... nem kell mindig hogy egy nõ ott lógjon a nyakadon.. ahogy a mai 15-16 éves fruskákat ismerem pedig azt mondom... bõven várhatsz még :D

majd ha már kicsit megkomolyodtak (no de nem halálosan ;))

#72
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

(bassszusrámfagyottavigyoooor ;D ;D )

Ja, nekem is totál depinek tûnik... :)

#73
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Basszus tiszta depi ez a topic. :) Najónem. Jó hogy nekem nincsenek (és nem is voltak) még ilyen problémáim nõ híján. Gondolom most azt kérdezitek magatokban hogy jé, há 16 éves a kölök és még nincs barátnõje?! Hát nincs. Vhogy nem hiányzik a suli mellé, hogy állandóan foglalkozni vele, meg eljárni mindenfelé, pl bulizni ahova én utálok járni. Ok, van olyan csaj is aki szintén nem szereti a bulikat, de vhogy nem találtam olyat aki járna is velem, gondolom me nem vagyok egy csajokálmatípus. ::)

#74
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Én ha szomorú vagyok, akkor minden kedvem elmegy. Nem lesz kedvem tanulni, nem lesz kedvem tekerni. Inkább csak fekszem némán a lehalkított tévé elõtt, fekszem és a gondolataimba mélyedek. A tévé képe csak mint elmosódott és villigó képek jutnak el az agyamig. Az idõ megáll, a gondolataim pedig már máshol járnak. Máshol. Ahol talán szebb, ahol talán jobb. Ilyenkor elképzelhetsz magadnak egy másik világot.
De az ablakon keresztül nézni a ködszitálástól a csupasz faágakról lehulló vízcseppeket sem egy rossz idõtöltés. Csak nézni egy faágat, és nézni, ahogy egyre nõ a vízcsepp rajta, majd lehull a mélybe, ahol megszûnik létezni. És közben lassan egy könnycsepp is nõ bennem, a lelkem legmélyebb bugyraiban, majd némán csorog le.... némán, hogy senki sem látja, hogy senki sem tudja, hogy megszületett... csak én érzem, csak én.

#75
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
nem nyilatkozom... ::) ;D ;D de hidd el találok mindkettõre megoldást ;D ;D

(bassszusrámfagyottavigyoooor ;D ;D )

#76
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Akkor tali elõtt nálatok Para egy hétig semmi, hogy tudjon sütni? ;) ;) ;) ;) ;)

#77
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D akkorról beszélünk... ;)

#78
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

nem pedig a lestrapálás miatt ;)




dehülye vagy para.. lebuktatod itt magad....... vegyél jobb nyerget ;D

#79
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D idáig azért nem sütött, mert az elõzõ albiba nem volt jó a vége felé már a sütõ... ::) nem pedig a lestrapálás miatt ;)

a legközelebbi talira itt már megígérem a doboznyi süti halmot... ;)

8)

#80
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nyissunk fórumszappanopera topikot?.. aztán írunk belõle forgatókönyvet , eladjuk-meggazdagszunk és mindenkinek veszünk bicót fényképezõgépet lámpát miegymást meg csinálunk Fórumtalit Spanyolo-ba/Kanadába ;)

;D ;D ;D ;D ;D


amúgy Jorus: ezek a létigék milyen szépek is igaz? ;)