Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keró vagy nõ?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
399 hozzászólás a témában

#1
Serviceman

Serviceman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
A "nem enged bicajozni a zasszony" problémához:
Én így csinálnám.
"Szivem, szükségem van arra a pár órára, amit bicajozással töltök. Nem akarom, hogy emiatt rosszul érezd magad, de meg kell értened."
Ennyi. Végülis ki hordja a nadrágot?! Ha enniyt nem fog a hölgy, akkor már régen rossz.

Ridegtartás rulez.... ;D




#2
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
lerázni a mamát? ez egy kicsit drasztikus nem ? :-\

#3
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
ez szinte mindenhol így van ,de csak akaraterõ kérdése! le kell rázni a mamát!!!

#4
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
ano: nem lehetne a net elé ültetni a mamát?:))

#5
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Gyermeknevelés topic ;D

#6
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

csak a gyereket látja és "meg akarja fojtani" a szeretetével és túlzott elõvigyázatával ...

Az baj, az nagyon baj, barátnõm anyja is ilyen volt, s Reni (barátnõm) sokat küzdött vele emiatt (tudjátok, a gyerekek elõbb-utóbb kirepülnek). Talán nem kéne hagyni, hogy a fejükre nõjön a mama, bár innen dumálni könnyû. Sajnos elõbb-utóbb tényleg terhes lesz a gyerek számára a mama, vagy a gyerek lesz a "tornából felmentve- mama kedvence" típus, ami nagy hátrány már az elemiben is, mert a gyerekek nem mérlegelnek, b*szogatni fogják emiatt, s ez senkinek sem lesz jó - szvsz. De ne nekem legyen igazam.

#7
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ha olyan a nej, hogy zsigerbõl baszogat, akkor olyan is marad szvsz.
ezért szerintem is rossz ötlet lenne eladni a cuccot.

az alap problémát én is a párválasztásban látom, de ha már így alakult....

igaz, a férjnek ilyenkor otthon a helye, de azér az nem úgy van, hogy még 1-2 órára sem, ahhoz mindenkinek van joga.

megoldás: hmmmm... csak az óvatos szoktatás marad szvsz...

#8
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Kicsit sokan félreértették a dolgot ... bár a binga eladását mindenki egyhangúan hülyeségnek véli ...
Szal igazából arról van szerintem szó (legalábbis haver által leírt szitukat figyelembe véve) hogy valamiért kicsit "megbuggyant" szegény asszony és csak a gyereket látja és "meg akarja fojtani" a szeretetével és túlzott elõvigyázatával ... ami nem feltétlenül rossz, de azért valjuk be hogy nem a legjobb egy gyereknek ... és emiatt valhogy szegény haver kap mindig a fejére ...
Most azért akarta eladni a bringát, mert kíváncsi lesz hogy ezekután mivel fog jönni a neje és b*szogatni õt ...

Remélem sikerült most jól felvázolni a szitut ...

#9
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
ha jól sejtem nem a bringával van a baj, kirándulni is max a Margit szigetre lehet kivinni az ilyen anyákat...

Szerintem hülyeség vitringyereket nevelni, de persze ez izlés dolga. Korábban kellett volna azon gondolkodni, hogy biztosan jól választott-e?
Nekem mindig azok a családok tszettek, akik mindenhová vitték a gyereket.
A Szlovák Paradicsomban is feljöttek a Tomasovszki kilátóba Anyuci, Apuci és 3 gyerek, a kicsi kb 1 éves lehetett anyucinál,a középsõ apuci hátán, a harmadik kénytelen volt a saját lábán jönni, bár az sem lehetett töb 7 évesnél.

1 gyerek 1-2 év kihagyás, de utána jön a többi és akkor mi lesz?

Lényeg, hogy anyuci se maradjon ki a jóból, Õt is ki kell rugni otthonról.
Szerintem legalább 2 estére ki kell tiltani otthonról se gyerek, se apuci (mehet aerobic, fodrász barátnõ, shopping vagy akár bringa, csak ne otthon, és ne a családdal legyen), és ugyan így 2 estét apuci is elmehet otthonról. Még mindig marad a héten 7 reggel, 7 éjszaka,3 este meg a hétvége együtt.
Anyuci nem attól depis, hogy nem látja apucit eleget, hanem, hogy csak a gyerek meg az apjuk. Esetleg még a boltos, meg a szomszéd anyuka...

#10
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Jorusnak igaza van, 1 éves kölyöknél otthon kell maradni, de bringát + cuccokat eladni hülyeség...tegye félre egy ideig, oszt majd megint tekerhet....ha majd megnõ a gyermek...

#11
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Jogos, az egy éves gyerekemet én sem hagynám otthon. Egészségmegõrzésbõl meg lehetne együtt kirándulni (akár babakocsi meg minden), ha már bicózni nem szeret a hölgy, a gyereknek is jót tesz a séta.

#12
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Egyetértek Jorussal! Bár mondjuk szerintem a férj valamit korábban rontott el, ha ilyen veszekedõs a felesége csak azért, mert menni akar bicajozni. Van jónéhány ismerõsöm, akinek van kisgyereke, de attól még hódol a hobbijának. Persze visszafogottabban, mint korábban, de akkor is.

#13
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ha egy éves a slapecka otthon, akkor mondjuk ildomos otthon dekkolni a férfiembernek szabaidejében a vegetatív tünetekkel, és krónikus depresszióval küzdõ kismamával, oszt támogatni, ha már megejtette ugyebár. A bringát eladni baromság. Szépen lezsíroz, bebalzsamoz, garázsba bepakol, oszt, egy 1-2 év múlva, mikor asszonypajtás már nincs GYES-en, a gyerek viszont oviban, akkor megen el lehet kezdeni szépen karikázni. Sok edzõtársam is abbahagyta az ilyen elsõ évekre az edzést, és igyekezett támogatni a nejét mindenben, ha már a papbácsinak aszonta, hogy jóban-rosszban, míg a halál, ésatöbbi...

#14
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
A feleségét nem igazán lehet kirobbantani otthonról ilyen bicilkizés túrázás stb miatt ... szal nem azért megy a vita mert otthon van 1edül hagyva és nem akarja a férjecskéje magával vinni a családját!! Sõõt ... szerintem haver lenne a legboldogabb hogyha eltudná vinni kicsit az erdõbe/mezõre ... csakhát a neje nemigazán olyan fajta ... vagy nemtudom ;D
Jah meg olyat is hallottam hogy nagyon félti a "kisbabát" és hogy valami baja lesz esetleg ... pedig azért egy 1 éves babával már lehetne rövid túrákat megtenni ... igaz nekem még nincs gyerekem szal lehet hogy baromságokat mondok ;D



#15
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
tandem,gyerekutánfutóval
vagy 3személyes tandem :)
de,most komolyan;asszonypajtás nyilván azt nehezményezi,hogy õ ki van hagyva a buliból,és otthon kell pelenkázni,amíg férjeura az erdõt járja
és ez komoly feszültséget generál érthetõ módon (olyan,mintha a barátnõd nélkül mennél bulizni)
a konfliktust pedig lehet,feloldaná,ha a feleség is involválva lenne az egész tekerés-miézirába,néha ki kéne hajtani az erdõbe egy romantikus picknick erejéig,vagy éppen elküldeni az asszonyt egy versenyre drukkolni,sürögni-forogni a többi család biciklis hozzátartozói között vagy frissíteni (ez még jobb:D )
ebben van annyi bökkenõ,hogy ilyenkor a nõk kiszúrják,hogy a többi biciklis hapsinak még jobb a segge,még izmosabb a lába,miegymás
és legközelebb már nemhogy otthon ülnének békésen,de õk is rohannak tekerni

biciklizni meg nemigazán lehet rávenni ... pedig már gyerekülés is megvan ...

a feleséget,vagy a gyereket?:)
szép szóval bármire rá lehet venni bárkit:)


még annyi,hogy sok sikert :)

#16
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
meg kell akadályozni az nõk uralmát a házasság felett. elõsz9r az jutott eszembe, hogy hogy a kukiba lehet ilyen hülye egy ember, hogy heti 2 órát sajnál tõle valami egészséges helyett...
sztem vigye el eccer a nõt is, még ha nem is könnyû, vagy beszéljék meg, mert ez nem normális.
aztán jöhet a kisbalta.

#17
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Na hali mindenki ... gondoltam elõkapom ezt az olyan rég látott topikot és kicsit leporolom ... ;)

Szal esemény lenne, amit szeretnék gyorsban felvázolni és épelméjü hozzászólásokat javaslatokat szeretnék válaszban kapni tõletek!!

Tehát, van 1 ismerõsöm aki hobby cangás ... régebben heti 2-4 szer tekert 1-2 órácskár ... de azóta megnõsült és most már van egy 1 éves kisfiai is ... viszont szegény srác felesége állandó jelleggel b*szogatja a bicikli miatt ... holott mostmár igen kevés heti 1-2 alkalommal megy 1-1 órácskát ... ami szvsz baromira nem sok ...
De a neje még ezt a kevéske idõt is sajnálja tõle, hogy nem otthon van a családdal (feleség, 1szem gyerek) ... és mindennaposak a b*szogatások hogy mert a bicikli így meg úgy ...
A haver most azon töri a fejét, hogy a családi béke megörzése érdekében eladja a bringáját minden felszereléssel (sisak, mezek, gatyák stb...) ...
Szerintem marhaságot készül elkövetni ... bár elmondása szerint hajthatatlan a neje ... biciklizni meg nemigazán lehet rávenni ... pedig már gyerekülés is megvan ...

Szal kérdeném én, hogy mi lenne erre egy frappáns megoldás, hogy a "káposzta is megmaradjon, de a kecske is jóllakjon" :)



#18
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
szomorúság!=depi

;)

hidd el voltam már szomorú és nem hagynám ki...


és ne ma szomorúság rontja el az életet...
sokkal roszabb dolgok is vannak az életben... szerintem ::)

#19
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ras;nem úgy akartad írni,h az élet szépségéhez a szomorúság érzése is hozzátartozik?Nem lenne mind1 100% és teljes,ha nem lennél néha szomorú...

#20
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ne takony............ ::)

de bruce: az élet alapvetõen szép... kár lenne depizéssel elrontani! így is van elég sokminden ami megpróbálja...

szóval don't worry be happy...